jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 We łbie ci grzmi.
0
Kto idzie zapytać ze mną do Xaviego czy możemy wyprowadzać piłkę z obrony do Niemca.
0
@VamosVamos Ja bym go sprzedał za 100 zł
1
@FcPortoFan1999 Proszę spójrz kiedy skończył a jud dostał piękne czerwo mam nadzieję że Gil napiszę piękna notatkę i dostanie że 3 mecze
1
Teraz sędzia ja odpadam cwiakala to jest głupek. Pierwszej połowy nie widzial
0
@abram3k W łeb się jebnij
1
Złe zachowanie Hiszpana no co za debil
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz 4 więcej nie może mieć bo bym w ludzkość przestał wierzyć
0
@FCB_dimiC Ty tak poważnie bo ja nie zawsze łapie czy ktoś żartuje czy nie?
0
@Kidd Messi już fiknie a Barca będzie jego wnukom płacić
3
Ciekawe czy żółw będzie naparzal hohlanda w ciemnej bramie za to że mu się do Barcy wpycha. Wiadomo dwóch nie przyjdzie więc będzie bitka
1
@Fabik87 To na własny użytek było a ci się czepiają.
0
@Kgorecki2500 O zete nie chodzi.
1
@Sulimo Legia zagra zaraz po wygranym meczu z Molde.
0
@maroon Nie odbieram sławnych osób jako ideały ale właśnie zwykłych ludzi a Alves to zwyrol. Czyli możemy przyjąć że gdyby nadal był tak dobry odsiedział swoje to możemy go przygarnąć ponownie bo przecież w piłkę grać potrafi a to co po za nim co nas to obchodzi.Dla mnie to co zrobił jest nie do zaakceptowania i jest mi wstyd że ktoś taki reprezentował ten klub.
6
@fc20barca Jak ktoś ci żeby powybija i połamie ręce to nagrać to trzeba żebyś uwierzył że masz te ręce połamane przestań się kompromitować.
1
@Kgorecki2500 Nie było lepiej tylko nie było neta i telewizji dlatego ludzie nie wiedzieli że politycy to debile.
1
@maroon No to mu pomnik zbudujmy a co w najlepszej jedenastce Barcy był. Jak by kogoś zamordował też byś nie mieszał tych dwóch spraw i uważał że powinien być w galerii legend?
5
@Firestone Mam wrażenie e tutaj Dani by się przyznał to bym wyczytał że robi to dla tego żeby mieć święty spokój a wcale tego nie zrobił. Argument za to trafny w pizdu jak by batonika ukradł.
0
@Matheu12 No to teraz jak będziesz świętował urodziny pomysl że Vini też to robi. Życzę fajnych imprez w przyszłości:)
11
@KibicBarcy84 Ty się dobrze czujesz czy coś się odkleiło. Chłopie on zgwałcił kobietę zniszczył psychicznie żonę a dzieci będą musiały żyć z tym że ojciec to gwałciciel. Ale piłkę dla Barcy dobrze kopał. No nie no kur.. no nie
1
@Firestone Cicho to była ustawka dla piniendzy brzydka ta dziewczyna.
0
@Corr No widzisz ja jak bym miał produkcję wódki to bym alkoholików nie zatrudnił. Gdybym spytał 15 latka czy by zatrudnił też by wiedział że nie moze tego zrobić bo produkcja padnie. Za to konfederacją jak już o stolik sobie pysk rozwaliła załapała że to był błąd. Poważna partia nie ma co
3
@Luciano99 Kończysz za darmo . Lucek wszyscy wiemy że oni za darmo pracują to co chłopaka jeszcze straszysz to już jest mobbing wyższej jakości.
1
@ObiwanKenobi Nie zauważył albo nie chciał widzieć.
0
@bartas97 Nie jak Vini wchodzi wślizgiem a druga noga ciągnie specjalnie po łydce przeciwnika. Uciekło czy nie chciałeś wiedzieć?
0
@bartas97 A w drugą stronę też wrzucisz?
0
To powinna być żółta do tego
0
@Seledynowy No a Elbląg i Lublin to to samo. To na El i to na El