3

@AlexDark00 Janusz przestań się kompromitować.

6

Wy naprawdę chcieliście abyśmy prowadzili grę. W środku rezerwowy Roberto i Fermin który by nie powąchał murawy gdyby reszta była zdrowa. W obronie dzieciak obok dzieciaka a tu płacz bo nie mamy przewagi. Przecież Xavi zrobił to idealnie kazał się cofnąć i oddać piłkę ale większość poszła by na wymianę ciosów.

1

@aspr1me Cała labamba

0

Sędzia mnie wkur.. na maksa

0

@Messi96_96 Brawo ty wygrałeś dzbana roku

0

Na nich. Po zwycięstwo.

0

@draxidox A skąd ja to mam kur... wiedzieć co to jest.

8

Słucham Cwiakaly i mam wrażenie że gdyby Vini sprzedał liścia sędziemu to wytłumaczył by to tym że ten go niepotrzebnie zdenerwował.

0

@against_modern_football Nie żebym popierał ale z biznesem to już lecisz.
Zatrudniasz 10 przedstawicieli i jaki masz wpływ na to że jedne z nich pojedzie nawalony. No chyba że wychodzimy z założenia po co takiego zatrudniasz.

1

A taki miol być dobry ten Inter hm

2

@Piorun Jaja Savica

0

Savic pokaz wacka nie bądź taki

0

Ten się zesra teraz

0

Ciekawe kto osra klapę

0

Koniec no kto by się spodziewał że tak energicznie i z taką pasją można komentować mecz.

0

Dawać mnie tu peseze aby smarkocz wyjaśnił mekambe

0

@Rewolucja123 Ja dodam że Chris grał z lekka kontuzją a dowiemy się o tym jutro.

0

Smarkocz wyjaśnił Nigeryjczyka

0

Roberto przepraszam

0

O kur... tyn wymyślił

0

@syngoku1 3-0 Lewy,Yamal,Kunde

1

@kubix05 Grało się w manik miner

1

@MesQueUnClub96 Ale to ty dzwonisz.

0

Zmieni Guiu tak w 80 odstawiam wcześnie musi wejść Oriol

1

Jeden program dalej Barca właśnie zaczyna mecz jak ktoś ma jeszcze ślepia całe to polecam.

0

@Dalhi A co nogę miał mu zlamac?

1

O Kross schodzi ale chyba za późno.

0

Podali już ile dostał Jude za czerwo?

0

Upadł po raz pierwszy.

1

@GeneralXavi A czy mógłbyś mi podpowiedzieć na kogo bo za cholerę nie wiem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?