jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AlexDark00 Janusz przestań się kompromitować.
6
Wy naprawdę chcieliście abyśmy prowadzili grę. W środku rezerwowy Roberto i Fermin który by nie powąchał murawy gdyby reszta była zdrowa. W obronie dzieciak obok dzieciaka a tu płacz bo nie mamy przewagi. Przecież Xavi zrobił to idealnie kazał się cofnąć i oddać piłkę ale większość poszła by na wymianę ciosów.
1
@aspr1me Cała labamba
0
Sędzia mnie wkur.. na maksa
0
@Messi96_96 Brawo ty wygrałeś dzbana roku
0
Na nich. Po zwycięstwo.
0
@draxidox A skąd ja to mam kur... wiedzieć co to jest.
8
Słucham Cwiakaly i mam wrażenie że gdyby Vini sprzedał liścia sędziemu to wytłumaczył by to tym że ten go niepotrzebnie zdenerwował.
0
@against_modern_football Nie żebym popierał ale z biznesem to już lecisz.
Zatrudniasz 10 przedstawicieli i jaki masz wpływ na to że jedne z nich pojedzie nawalony. No chyba że wychodzimy z założenia po co takiego zatrudniasz.
1
A taki miol być dobry ten Inter hm
2
@Piorun Jaja Savica
0
Savic pokaz wacka nie bądź taki
0
Ten się zesra teraz
0
Ciekawe kto osra klapę
0
Koniec no kto by się spodziewał że tak energicznie i z taką pasją można komentować mecz.
0
Dawać mnie tu peseze aby smarkocz wyjaśnił mekambe
0
@Rewolucja123 Ja dodam że Chris grał z lekka kontuzją a dowiemy się o tym jutro.
0
Smarkocz wyjaśnił Nigeryjczyka
0
Roberto przepraszam
0
O kur... tyn wymyślił
0
@syngoku1 3-0 Lewy,Yamal,Kunde
1
@kubix05 Grało się w manik miner
1
@MesQueUnClub96 Ale to ty dzwonisz.
0
Zmieni Guiu tak w 80 odstawiam wcześnie musi wejść Oriol
1
Jeden program dalej Barca właśnie zaczyna mecz jak ktoś ma jeszcze ślepia całe to polecam.
0
@Dalhi A co nogę miał mu zlamac?
1
O Kross schodzi ale chyba za późno.
0
Podali już ile dostał Jude za czerwo?
0
Upadł po raz pierwszy.
1
@GeneralXavi A czy mógłbyś mi podpowiedzieć na kogo bo za cholerę nie wiem ?