2

@DonCarletto Zostaw troluje a jak nie to też zostaw

2

@Arden Widzisz to dobrze że Dembele został piłkarzem. Gdyby nie to twoje życie by wyglądało inaczej

0

@MesQueUnClub96 A już myślałem że napisałeś coś mądrego to musiałeś z tym lukiem wylecieć

1

@Comentateiro Panie ja mam nadzieję że ty do grudnia pociągniesz.

0

@Kgorecki2500 To ona żyje :)

3

@LM10GOAT Kiedyś moja siostra mi powiedziała że bzykam jak tata więc odpowidziałem jej że wiem bo mi mama mówiła.

5

@Kessie Jesteś chory :)

0

Czy gdy nawalony gej wyląduje z kobietą to zdrada?

1

Dziś na ramble wjechała produkcja polsatu pt. "Zdrady"

1

@Popitek12 Tak i nie

0

@MesQueUnClub_87 Mi go tam trochę szkoda:)

0

@mekston Co ty mi tu wypisujesz Pep jest cienki tylko kogo chce to mu kupują a tak poważnie pewnie znajdą się jeszcze tacy co tak oceniają Hiszpana

0

Ale jak to tak? Pierwsza połowa ja jestem za tym żeby grać do gwizdka lecz gdy chodzi o Real to już trza grać fair Play. Komentator top

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Znów bez kartki ten sędzia to debil

0

@VegetaPolska Zajmij się kobietami to ci lepiej wychodzi resztę dopowiedz sobie sam.

0

Kurwachal jak zwykle czysto

0

@Arys No dobrze dobrze.

0

Mam nadzieję że jak przejdziemy fartem Napoli to trafimy na City bo wtedy Xavi poprosi Pepa żeby więcej już nie strzelali

0

@wojtekfcb79 Jaki remis?

4

Chciałbym was zaprosić na drugą część seansu o tematyce jak nie wydrapać sobie oczu

3

W tej drużynie panuje chyba alkoholizm i wszyscy na kacu grają. Przecież tam nikt nie wychodzi do piłki, wymienność pozycji to jest jak bronią bo biegają nie tam gdzie powinni.

1

@Culer9002 W drugiej połowie jeszcze tylko cztery

0

Lewy dziś 4 brameczki mówię wam

2

@jakub1906 ja wiem co się stało. Telewizor się popsuł.

1

@pt9 Podstawa plus premia ile sprzedam tyle mam. Praca na stałej pensji by mnie wykończyła

1

@MesQueUnClub96 Robisz się naprawdę nudny. Każdy kolejny post jest bardziej żenujące od wcześniejszego więc daj już spokój z tymi dyrdymalami.

1

@*Ronaldinho_88* Ja natomiast jednego jestem pewien Dani to albo gwałciciel albo kompletny debil który ma inteligencji trochę więcej od kury.

5

@Arden Taki trochę większy korek w wannie.

0

@Essos Sen jest dla słabych. Po co spać szkoda życia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?