jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonCarletto Zostaw troluje a jak nie to też zostaw
2
@Arden Widzisz to dobrze że Dembele został piłkarzem. Gdyby nie to twoje życie by wyglądało inaczej
0
@MesQueUnClub96 A już myślałem że napisałeś coś mądrego to musiałeś z tym lukiem wylecieć
1
@Comentateiro Panie ja mam nadzieję że ty do grudnia pociągniesz.
0
@Kgorecki2500 To ona żyje :)
3
@LM10GOAT Kiedyś moja siostra mi powiedziała że bzykam jak tata więc odpowidziałem jej że wiem bo mi mama mówiła.
5
@Kessie Jesteś chory :)
0
Czy gdy nawalony gej wyląduje z kobietą to zdrada?
1
Dziś na ramble wjechała produkcja polsatu pt. "Zdrady"
1
@Popitek12 Tak i nie
0
@MesQueUnClub_87 Mi go tam trochę szkoda:)
0
@mekston Co ty mi tu wypisujesz Pep jest cienki tylko kogo chce to mu kupują a tak poważnie pewnie znajdą się jeszcze tacy co tak oceniają Hiszpana
0
Ale jak to tak? Pierwsza połowa ja jestem za tym żeby grać do gwizdka lecz gdy chodzi o Real to już trza grać fair Play. Komentator top
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Znów bez kartki ten sędzia to debil
0
@VegetaPolska Zajmij się kobietami to ci lepiej wychodzi resztę dopowiedz sobie sam.
0
Kurwachal jak zwykle czysto
0
@Arys No dobrze dobrze.
0
Mam nadzieję że jak przejdziemy fartem Napoli to trafimy na City bo wtedy Xavi poprosi Pepa żeby więcej już nie strzelali
0
@wojtekfcb79 Jaki remis?
4
Chciałbym was zaprosić na drugą część seansu o tematyce jak nie wydrapać sobie oczu
3
W tej drużynie panuje chyba alkoholizm i wszyscy na kacu grają. Przecież tam nikt nie wychodzi do piłki, wymienność pozycji to jest jak bronią bo biegają nie tam gdzie powinni.
1
@Culer9002 W drugiej połowie jeszcze tylko cztery
0
Lewy dziś 4 brameczki mówię wam
2
@jakub1906 ja wiem co się stało. Telewizor się popsuł.
1
@pt9 Podstawa plus premia ile sprzedam tyle mam. Praca na stałej pensji by mnie wykończyła
1
@MesQueUnClub96 Robisz się naprawdę nudny. Każdy kolejny post jest bardziej żenujące od wcześniejszego więc daj już spokój z tymi dyrdymalami.
1
@*Ronaldinho_88* Ja natomiast jednego jestem pewien Dani to albo gwałciciel albo kompletny debil który ma inteligencji trochę więcej od kury.
5
@Arden Taki trochę większy korek w wannie.
0
@Essos Sen jest dla słabych. Po co spać szkoda życia :)