1

Carletto zezarl gumę bo nie żuje.

3

Czy Atletico dziś obsra klapę?

1

@Kuba_1 Zapomni nie mam żadnych wątpliwości

0

Poszedł jak puma

0

Bardziej czarny Pepe znów asysta

1

@OldMc84 1-1 to jeden jeden o co ci chodzi

0

@insp1re Ale oni to robią specjalnie a ten debil się nie kontroluje i wyleci.

13

Nie widziałem głupszego zawodnika niż ten clown. Jak on musi mieć nasrane pod czaszka żeby się tak zachowywać a później obrażać na kibiców. No dzban

0

Na późny wieczorek zapraszam na mordę uciśnionego.

0

Ale ich roznieslismy piękny mecz

0

@Foro Pytam dlatego aby się dowiedzieć co jeszcze muszą odwalić abys zmienił zdanie. Ja takiego cyrku jeszcze w Polsce nie widziałem. Najlepsze że na końcu całego tego gówna widzę te piękne modlitwy.

0

Jest tu jeszcze jakiś zwolennik PiSu ?

2

@Rust_Cohle 36 sekund szybszy gratruluje

4

@DonCarletto Cicho czego psujesz zabawę.

0

@michal26 Należy pamiętać że s głodu jeszcze nikt nie pękł.:)

0

@Gaz To taki żart był. On nie powinien tu trafić nawet za 10zl

0

@Gaz A Oriol to co?

0

@DIPENSE Jak już tak ładnie napisałeś to teraz jak już ich sprzedasz to powiedz kto za nich? Człowieku tu nikt nie przyjdzie do puki będzie taki burdel,dlatego trzeba sprzedać rekina i rafę a nie ludzi którzy mogą się rozwinąć przy innym trenerze i sztabie. Neymar też poszedł za gruby hajs a resztę już widziałeś. A i nie stresuj się tak bo będziesz potrzebował ten nocnik

2

@tbas A ciebie za kromkę chleba posądza kraj z dykty

1

@tbas Przecież oni grali z amatorami. Przy Pepie czy Luczo wychodziła Barca B i sobie radziła a Ksawier wysyła najlepsza 11.

0

@DIPENSE Sprzedać wszystkich ,kupić wszystkich.

3

A dziadzia @Comentateiro wam mówił że trza go w grudniu wywalić. Starsi ludzie są doświadczeni i wiedzą co mówią.

1

@Jarek_psikuta Jeden pies tylko tańsi będą

0

@MesQueUnClub96 Ferran też ładnie śmiga na skrzydelku

1

Kogo za bracholi?

0

@Firestone Nie mówię że to problem tylko po co.

0

Lewy nadal na boisku

10

To nie możliwe że Xavi zostanie po tym meczu

0

A Balde to się cofnął tak że to aż nie mozliwe

0

Najpiękniejszy jest pressing ja z sąsiadami bym sobie z nim poradził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?