jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Carletto zezarl gumę bo nie żuje.
3
Czy Atletico dziś obsra klapę?
1
@Kuba_1 Zapomni nie mam żadnych wątpliwości
0
Poszedł jak puma
0
Bardziej czarny Pepe znów asysta
1
@OldMc84 1-1 to jeden jeden o co ci chodzi
0
@insp1re Ale oni to robią specjalnie a ten debil się nie kontroluje i wyleci.
13
Nie widziałem głupszego zawodnika niż ten clown. Jak on musi mieć nasrane pod czaszka żeby się tak zachowywać a później obrażać na kibiców. No dzban
0
Na późny wieczorek zapraszam na mordę uciśnionego.
0
Ale ich roznieslismy piękny mecz
0
@Foro Pytam dlatego aby się dowiedzieć co jeszcze muszą odwalić abys zmienił zdanie. Ja takiego cyrku jeszcze w Polsce nie widziałem. Najlepsze że na końcu całego tego gówna widzę te piękne modlitwy.
0
Jest tu jeszcze jakiś zwolennik PiSu ?
2
@Rust_Cohle 36 sekund szybszy gratruluje
4
@DonCarletto Cicho czego psujesz zabawę.
0
@michal26 Należy pamiętać że s głodu jeszcze nikt nie pękł.:)
0
@Gaz To taki żart był. On nie powinien tu trafić nawet za 10zl
0
@Gaz A Oriol to co?
0
@DIPENSE Jak już tak ładnie napisałeś to teraz jak już ich sprzedasz to powiedz kto za nich? Człowieku tu nikt nie przyjdzie do puki będzie taki burdel,dlatego trzeba sprzedać rekina i rafę a nie ludzi którzy mogą się rozwinąć przy innym trenerze i sztabie. Neymar też poszedł za gruby hajs a resztę już widziałeś. A i nie stresuj się tak bo będziesz potrzebował ten nocnik
2
@tbas A ciebie za kromkę chleba posądza kraj z dykty
1
@tbas Przecież oni grali z amatorami. Przy Pepie czy Luczo wychodziła Barca B i sobie radziła a Ksawier wysyła najlepsza 11.
0
@DIPENSE Sprzedać wszystkich ,kupić wszystkich.
3
A dziadzia @Comentateiro wam mówił że trza go w grudniu wywalić. Starsi ludzie są doświadczeni i wiedzą co mówią.
1
@Jarek_psikuta Jeden pies tylko tańsi będą
0
@MesQueUnClub96 Ferran też ładnie śmiga na skrzydelku
1
Kogo za bracholi?
0
@Firestone Nie mówię że to problem tylko po co.
0
Lewy nadal na boisku
10
To nie możliwe że Xavi zostanie po tym meczu
0
A Balde to się cofnął tak że to aż nie mozliwe
0
Najpiękniejszy jest pressing ja z sąsiadami bym sobie z nim poradził