1

@Jonyx Jeden rusza drugi spóźniony więc pomaga mu trzeci i robi się dziura. Pressing jak talala

1

Jak jest taka bida w klubie to ja za 50 tysi usiądę na ławce i będzie to samo to po jaka cholerę przepłacać

0

@Fake69 Przecież będzie wolne aby mogli wypocząć

1

Jak kurze utną łeb to loto tak jak nasi zawodnicy bo boisku.

2

Nasi pomocnicy i obrońcy to mają klapy na oczach czy co

1

A uciśniony ryja drze co mec po 20 razy i nic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Roobo Niedługo dowalicie się że ma brzydkie buty i fryzurę

0

Cancelo szedł z powodów bezpieczeństwa. Pół roku pozniej. jesteśmy dobrej myśli nasz zawodnik powinien niebawem wrócić

0

Dziś maszyna ruszy. Wygramy 4-0 na nich

0

@Dankho94isbackPamietam również jak wygrywali wysoko i ta gra wyglądała o wiele lepiej. Grając w ten sposób przegrali tamten sezon i ten też mogą przegrać.

1

Ja to nie ogarniam 1-0 u siebie z Majorka dupy gra nie urywa a wy tu już mistrzostwo w styczniu rozdajecie.

0

@Benz Roberto bym za niego nie oddał.

0

@JordiAlbion Kręgosłup gdy jest dość mocny uścisk i naparza wszystko plecy biodro noga nawet paznokcie.

5

Madrycioki dziś w papę

2

@HighestInTheRoom Legia mistrzem Polski. Jestem kibicem Lecha

3

@MarioVeB! Biznesmen z Torunia wyśle wiernych Mercedesami. Stać go przez 8 lat tyle zajumal że to głową boli

0

@Prorokk Który to wyśle pismo do vision że mają się ustosunkować do reklamacji i na tym zakończy się jego udział.

0

@LS i inne warianty ,można gdzieś obejrzeć Real-Barca w kosza

0

Widzę na flash że przydupasy białych się pięknie odpalili ,Bordalas wszedł za mocno

3

@Luciano99 stary nie obraz się ale oddaje swój głos na twojego starego. Bez niego nie byłoby ciebie a to dla mnie wielka wartość

5

@Luciano99 Czyli zapłacisz mu z te nadgodziny i za to ma sobie kupić to piwo. Dobry plan.

0

@tbas Są oburzeni że lewica chce równouprawnienia więc nie będą kobieta pomagać.

0

Maryla wyszła trzeci raz nima lipy zejdzie organizm tego nie zniesie.

3

@Rl9k1nG prawie jak kucharek tylko 7 lat trzeba zamienić na 7 konwersacji.

0

@DLFCB Było blisko tylko się trochę pośpieszyli i inna stacja

0

@VegetaPolska I dlatego pisałem ci o specjaliście. Pieprzysz takie kocopoly że to głową boli

0

@VegetaPolska Ja się nie przyj. tylko doradzam decyzję zostawiam tobie.

5

@VegetaPolska Pytam poważnie chłopie to co ty tutaj wypisujesz to bait prawda bo jeśli nie to nie obraz się ale udaj się do jakiegos specjalisty.

1

Ona to powinna dopłacać że może taki chłam odstawić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?