jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jonyx Jeden rusza drugi spóźniony więc pomaga mu trzeci i robi się dziura. Pressing jak talala
1
Jak jest taka bida w klubie to ja za 50 tysi usiądę na ławce i będzie to samo to po jaka cholerę przepłacać
0
@Fake69 Przecież będzie wolne aby mogli wypocząć
1
Jak kurze utną łeb to loto tak jak nasi zawodnicy bo boisku.
2
Nasi pomocnicy i obrońcy to mają klapy na oczach czy co
1
A uciśniony ryja drze co mec po 20 razy i nic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Roobo Niedługo dowalicie się że ma brzydkie buty i fryzurę
0
Cancelo szedł z powodów bezpieczeństwa. Pół roku pozniej. jesteśmy dobrej myśli nasz zawodnik powinien niebawem wrócić
0
Dziś maszyna ruszy. Wygramy 4-0 na nich
0
@Dankho94isbackPamietam również jak wygrywali wysoko i ta gra wyglądała o wiele lepiej. Grając w ten sposób przegrali tamten sezon i ten też mogą przegrać.
1
Ja to nie ogarniam 1-0 u siebie z Majorka dupy gra nie urywa a wy tu już mistrzostwo w styczniu rozdajecie.
0
@Benz Roberto bym za niego nie oddał.
0
@JordiAlbion Kręgosłup gdy jest dość mocny uścisk i naparza wszystko plecy biodro noga nawet paznokcie.
5
Madrycioki dziś w papę
2
@HighestInTheRoom Legia mistrzem Polski. Jestem kibicem Lecha
3
@MarioVeB! Biznesmen z Torunia wyśle wiernych Mercedesami. Stać go przez 8 lat tyle zajumal że to głową boli
0
@Prorokk Który to wyśle pismo do vision że mają się ustosunkować do reklamacji i na tym zakończy się jego udział.
0
@LS i inne warianty ,można gdzieś obejrzeć Real-Barca w kosza
0
Widzę na flash że przydupasy białych się pięknie odpalili ,Bordalas wszedł za mocno
3
@Luciano99 stary nie obraz się ale oddaje swój głos na twojego starego. Bez niego nie byłoby ciebie a to dla mnie wielka wartość
5
@Luciano99 Czyli zapłacisz mu z te nadgodziny i za to ma sobie kupić to piwo. Dobry plan.
0
@tbas Są oburzeni że lewica chce równouprawnienia więc nie będą kobieta pomagać.
0
Maryla wyszła trzeci raz nima lipy zejdzie organizm tego nie zniesie.
3
@Rl9k1nG prawie jak kucharek tylko 7 lat trzeba zamienić na 7 konwersacji.
0
@DLFCB Było blisko tylko się trochę pośpieszyli i inna stacja
0
@VegetaPolska I dlatego pisałem ci o specjaliście. Pieprzysz takie kocopoly że to głową boli
0
@VegetaPolska Ja się nie przyj. tylko doradzam decyzję zostawiam tobie.
5
@VegetaPolska Pytam poważnie chłopie to co ty tutaj wypisujesz to bait prawda bo jeśli nie to nie obraz się ale udaj się do jakiegos specjalisty.
1
Ona to powinna dopłacać że może taki chłam odstawić.