jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bydzie manita dziś bo rusza maszyna Xaviego
9
@MesQueUnClub96 Co do spotykania się myślę że pora roku tutaj nie ma nic do tego. Ciebie nikt nie chce widziec
2
@OldMc84 Napiszesz nam jeszcze kto wyszarpie drugie miejsce i kto zagra w lm a kto spadnie. Trochę bym chciał zarobić u buka.
2
@FanBarcy22 U nas w szkole wygląda to całkowicie inaczej. Zapisaliśmy w statucie szkoły że dzieciaki nie korzystają z telefonu nawet na przerwach jeśli muszą idą w wyznaczone miejsce i robią to za pozwoleniem nauczyciela. Rodzice wyrazili na to zgodę a służyć ma to temu aby na przerwach dzieciaki ze sobą rozmawiały aby każde dziecko czuło się bezpiecznie że nie zostanie nagrane a później hejtowane w necie.Co do historii opisanej wyzej jeśli założymy że wersja dzieciaka jest prawdziwa i dyrektor popełnił błąd należy pójść i pogadać jak dorosły z dorosłym a tutaj policję już wzywają.
0
@Emhyr Pamiętam jak pewien Maciej widział w nim zdecydowanie lepszego piłkarza niż Ryszard Puig to ludzie go od wariata jechali. Jednak miał rację niekiedy
1
@LS Masz rację przepraszam wygupilem się.
0
@PatrykBarca Przecież oni tam nawet nie szli
1
@Bobo25 Dorzucic by można jeszcze dokumenty które jasno wskazują że te piramidy to wybudowali kosmici.
1
@Seledynowy Bardzo się cieszę , dostałem skarpetki i orzechy w pończochach.
0
@Pawel13sz Zeszła mu tak naprawdę wrzucał. Cała akcja jakiś fart jakieś rozciąganie po całej szerokości na co to komu.
0
Szejki zamiatają ligę Hiszpańską.
1
@FCB_dimiC Coś se domek w Karkonoszach kupił.
1
@AFA90 Jakiś znany architekt wam projekt tego basenu ogarniał?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@escarabajo Myślę że Chelsea jeszcze w zimie położy 100ml ;)
0
@bartekvisca Daj pan spokój płakać się chce człowiekowi. Dla mnie policjant który nie zrobił nic powinien iść siedzieć.
0
Dziadzia dziś znów wypuszcza prawie podstawę jaką posiada. Kogo obstawiamy że się połamie
0
@mekston Dej spokój nima synsu
0
@AlphaNumeric Ale my gramy w kolejnej rundzie ligi mistrzów a banda łysego to się z ligi Europy będzie cieszyc
0
Garnacho wygląda jak by chłop zębów nie posiadał.
0
@hayek Za 50 to ja bym im próbował Roberto na bramkę opchnac
0
@Fenelon Powiedział gość który gdy to mówi wie że to i tak by nic nie dało
0
ło nana ale babol
2
@MOLESTA Tak mistrzostwa świata. I tak jak piszesz wtedy był przełomowy moment i do teraz tego nie ogarnęli:)
0
@MOLESTA Dla mnie to nie takie proste. Pamiętasz może bramkę Roberto Baggio gdzie podszedł pół metra od zawodnika i szybkim kopnięciem strzelił w jego rękę. Nie byla przy ciele i karny lecz zachowanie napastnika było z premedytacją.
0
@pacior95 Czyli gramy bez 9. Jak byś to ustawił? Tylko mi tu że szprota nie wyskakuj.
0
@tbas Ja bym wziął Settiena a jako asystent rudy holender
0
Tomasz zabijaka to jest mój ulubiony debil.
0
Jak wszedł szprota zagrał tak pięknie jak Lewy to na to wszystko tylko Roberto na prawe skrzydełko i żygom na bank.
1
Szprota co to jest za gość