0

Bydzie manita dziś bo rusza maszyna Xaviego

9

@MesQueUnClub96 Co do spotykania się myślę że pora roku tutaj nie ma nic do tego. Ciebie nikt nie chce widziec

2

@OldMc84 Napiszesz nam jeszcze kto wyszarpie drugie miejsce i kto zagra w lm a kto spadnie. Trochę bym chciał zarobić u buka.

2

@FanBarcy22 U nas w szkole wygląda to całkowicie inaczej. Zapisaliśmy w statucie szkoły że dzieciaki nie korzystają z telefonu nawet na przerwach jeśli muszą idą w wyznaczone miejsce i robią to za pozwoleniem nauczyciela. Rodzice wyrazili na to zgodę a służyć ma to temu aby na przerwach dzieciaki ze sobą rozmawiały aby każde dziecko czuło się bezpiecznie że nie zostanie nagrane a później hejtowane w necie.Co do historii opisanej wyzej jeśli założymy że wersja dzieciaka jest prawdziwa i dyrektor popełnił błąd należy pójść i pogadać jak dorosły z dorosłym a tutaj policję już wzywają.

0

@Emhyr Pamiętam jak pewien Maciej widział w nim zdecydowanie lepszego piłkarza niż Ryszard Puig to ludzie go od wariata jechali. Jednak miał rację niekiedy

1

@LS Masz rację przepraszam wygupilem się.

0

@PatrykBarca Przecież oni tam nawet nie szli

1

@Bobo25 Dorzucic by można jeszcze dokumenty które jasno wskazują że te piramidy to wybudowali kosmici.

1

@Seledynowy Bardzo się cieszę , dostałem skarpetki i orzechy w pończochach.

0

@Pawel13sz Zeszła mu tak naprawdę wrzucał. Cała akcja jakiś fart jakieś rozciąganie po całej szerokości na co to komu.

0

Szejki zamiatają ligę Hiszpańską.

1

@FCB_dimiC Coś se domek w Karkonoszach kupił.

1

@AFA90 Jakiś znany architekt wam projekt tego basenu ogarniał?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@escarabajo Myślę że Chelsea jeszcze w zimie położy 100ml ;)

0

@bartekvisca Daj pan spokój płakać się chce człowiekowi. Dla mnie policjant który nie zrobił nic powinien iść siedzieć.

0

Dziadzia dziś znów wypuszcza prawie podstawę jaką posiada. Kogo obstawiamy że się połamie

0

@mekston Dej spokój nima synsu

0

@AlphaNumeric Ale my gramy w kolejnej rundzie ligi mistrzów a banda łysego to się z ligi Europy będzie cieszyc

0

Garnacho wygląda jak by chłop zębów nie posiadał.

0

@hayek Za 50 to ja bym im próbował Roberto na bramkę opchnac

0

@Fenelon Powiedział gość który gdy to mówi wie że to i tak by nic nie dało

0

ło nana ale babol

2

@MOLESTA Tak mistrzostwa świata. I tak jak piszesz wtedy był przełomowy moment i do teraz tego nie ogarnęli:)

0

@MOLESTA Dla mnie to nie takie proste. Pamiętasz może bramkę Roberto Baggio gdzie podszedł pół metra od zawodnika i szybkim kopnięciem strzelił w jego rękę. Nie byla przy ciele i karny lecz zachowanie napastnika było z premedytacją.

0

@pacior95 Czyli gramy bez 9. Jak byś to ustawił? Tylko mi tu że szprota nie wyskakuj.

0

@tbas Ja bym wziął Settiena a jako asystent rudy holender

0

Tomasz zabijaka to jest mój ulubiony debil.

0

Jak wszedł szprota zagrał tak pięknie jak Lewy to na to wszystko tylko Roberto na prawe skrzydełko i żygom na bank.

1

Szprota co to jest za gość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?