1

O la boga już by chciał czerwo.

0

Jak można popsuć Kunde taka asystę. Dramat nie napastnik.

3

@GeneralXavi Do tego od dawna gra z kontuzją.

0

0-4 na nich!!!!!. Tak będzie stawiajcie chałupy

0

@Krzysztof1987 Panie to żart był odnoszący się do pewnej akcji z audi.

2

@s0nar11 Nie żebym się czepiał ale etat to dla ludzi bez ambicji???

1

@Krzysztof1987 Myślisz że jak pójdziesz do sklepu z rtv pizgniesz fotkę to ktoś ci uwierzy że to twój telewizor. Udowodnij że masz go w domu ,może jakieś zdjęcie z podpisem a nie takie kłamstwa tu wypisujesz :)

1

@FcPortoFan1999 Jak go zapytasz jak wytrzymać jedna rundę to się biedak wiesza.

0

@DaPidejpi Nie rozumiem dlaczego fuchę klowna sprowadzacie to zachowania tego cepa, to niesprawiedliwe:)

4

@Cotutajsiedzieje Tylko rudy wygrał wybory i już wszystko droższe:)

0

@DonCarletto Nie pomógł byś z odpowiedzią?

0

@DonCarletto Nic zastanawia mnie tylko co jest bardziej śmieszne?

1

@mekston un se nie życzy zostow go

0

@DonCarletto Myślę że szybciej Laporta załatwi te 100 niż Florek przekona mekambe

1

@MesQueUnClub96 Czyli z piwnicy na korytarz.

0

@Jakub1513 Urodził sie

0

@Fake69 Ale my mamy fajnego skrzydłowego tylko dziś jak wszedł na boisko to kto to wie na jaką pozycję

0

Te zmiany to dramat był. Co Lamal tam robił to sam nie wie pewni on sam. Oriol to dramat , Lewemu wypadły wszystkie sęki. Do tego Cancelo jedyny który robił wiatr.

0

@AlexDark00 Janusz a mecz fajny ?

2

Oriol zagrał dwa dobre mecze i myślę że następny powinien zagrać w przyszłym sezonie w innej drużynie. To nie jest ten poziom

0

Operator tego meczu to debil

0

Na nich!!!!!! Lać białasów

0

Obstawiam czerwo dla dzuniora lub tego co biega jak by zapierniczal do kibla.

2

@goldmetaxa Moje córki nie pytają dlaczego się panowie całują. Dla nich to normalne tak zostały wychowane i mają to gdzie.

1

Chłop na 5 rzutów wolnych zjebał 3. Psychika na poziomie Alby po pierwszej połowie z Live

1

@takisobiektos Tu nie ma lidera w tym zespole a Sato to się zesrał jak Barca z Live

3

Raków Rakowem ale tero to Barca jechać madryciokow.

0

@Pedri16Future Co to są za ludzie ?

0

Tu bydzie miazga powiadam wam ja

1

Ludojad z brameczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?