jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O la boga już by chciał czerwo.
0
Jak można popsuć Kunde taka asystę. Dramat nie napastnik.
3
@GeneralXavi Do tego od dawna gra z kontuzją.
0
0-4 na nich!!!!!. Tak będzie stawiajcie chałupy
0
@Krzysztof1987 Panie to żart był odnoszący się do pewnej akcji z audi.
2
@s0nar11 Nie żebym się czepiał ale etat to dla ludzi bez ambicji???
1
@Krzysztof1987 Myślisz że jak pójdziesz do sklepu z rtv pizgniesz fotkę to ktoś ci uwierzy że to twój telewizor. Udowodnij że masz go w domu ,może jakieś zdjęcie z podpisem a nie takie kłamstwa tu wypisujesz :)
1
@FcPortoFan1999 Jak go zapytasz jak wytrzymać jedna rundę to się biedak wiesza.
0
@DaPidejpi Nie rozumiem dlaczego fuchę klowna sprowadzacie to zachowania tego cepa, to niesprawiedliwe:)
4
@Cotutajsiedzieje Tylko rudy wygrał wybory i już wszystko droższe:)
0
@DonCarletto Nie pomógł byś z odpowiedzią?
0
@DonCarletto Nic zastanawia mnie tylko co jest bardziej śmieszne?
1
@mekston un se nie życzy zostow go
0
@DonCarletto Myślę że szybciej Laporta załatwi te 100 niż Florek przekona mekambe
1
@MesQueUnClub96 Czyli z piwnicy na korytarz.
0
@Jakub1513 Urodził sie
0
@Fake69 Ale my mamy fajnego skrzydłowego tylko dziś jak wszedł na boisko to kto to wie na jaką pozycję
0
Te zmiany to dramat był. Co Lamal tam robił to sam nie wie pewni on sam. Oriol to dramat , Lewemu wypadły wszystkie sęki. Do tego Cancelo jedyny który robił wiatr.
0
@AlexDark00 Janusz a mecz fajny ?
2
Oriol zagrał dwa dobre mecze i myślę że następny powinien zagrać w przyszłym sezonie w innej drużynie. To nie jest ten poziom
0
Operator tego meczu to debil
0
Na nich!!!!!! Lać białasów
0
Obstawiam czerwo dla dzuniora lub tego co biega jak by zapierniczal do kibla.
2
@goldmetaxa Moje córki nie pytają dlaczego się panowie całują. Dla nich to normalne tak zostały wychowane i mają to gdzie.
1
Chłop na 5 rzutów wolnych zjebał 3. Psychika na poziomie Alby po pierwszej połowie z Live
1
@takisobiektos Tu nie ma lidera w tym zespole a Sato to się zesrał jak Barca z Live
3
Raków Rakowem ale tero to Barca jechać madryciokow.
0
@Pedri16Future Co to są za ludzie ?
0
Tu bydzie miazga powiadam wam ja
1
Ludojad z brameczka