jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Piękna bramka brawo Lewy
0
Patrzę na Denzela i wam powiem że ma spokój jebaniut..
0
@4drian0 Nie no lepiej 1-0 i jęczenie że gramy lipę.
19
@AlexDark00 Janusz a tobie to Lewy Ankę odbił czy kobietę na boku porobił.
0
@BulaKG A do posta się odniesiesz?
0
@Traba727 Obejrzyj obejrzyj.
1
Poszukajcie sobie powtórki z tym karnym. Gaja trafia w piłkę dopiero później w nogę. Przecież ta piłka ot tak sobie w rękę nie poleciała. Co pieprzy ten komentator że Valencia zmiażdżona to jego. Gdyby nie napastnik to nietoperze by prowadzili.
0
@Benz Wrzuć sobie inną powtórkę Gaja trafia na dzień dobry w piłkę która leci w rękę tatusia.Dopiero gdy piłka zostaje wybita dostaje w noge
1
Mam nadzieję że Valencia ich pyknie tego się nie da słuchać.
1
Przecież ta powtórka jest dlatego że Vini stanął mu na nodze a ci o jakimś karnym pier....
0
@bartas97 Cóż źle się wyraziłem nie nie widzę karnego w przypadku Rodrygo
0
@bartas97 Ty nie widzisz różnicy w tych przewinieniach czy poprostu bredzisz aby bredzic
0
Jadą jak z gównem. Trojeczka
0
@DonCarletto No to by był debil,debil i Jude
0
Obraz się komentatorowi kolebie
0
I Ronald z kontuzją
2
Dalej będzie bez kartek dla bialych
1
@HighestInTheRoom Napiszą że cały stadion go obrażał
6
Zaraz opluje tego sędziego a ten będzie udawał że deszcz pada
0
Przecież ten chłop w Choroszczy by był nie do upilnowania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
On wiecznie leży za darmo bym go u nas nie chciał.
0
Czerwoną dla Garcii za rasizm
0
Tatko się rozgrzewa czyli Jude się popsuł
0
@Culer9002 Bo to placek jest
3
Madrycioki dzisiaj w ryk. Łysy ich zniszczy
0
@BigDaglas Kwarcowy może być multiprotect 1000 lub coś podobnego. Pamiętaj czym grubszy tym gorzej i dla ogrzewania i dla podłogi.
0
@kuz A mi nie szkoda to by mi było gdyby Barca nie wygrała.
3
Tego się nie da oglądać . Z meczu na mecz coraz gorzej, miałem nadzieję że to ruszy jak wrócą kontuzjowani ale nima szans.
0
Przecież oni z autu im oddają te piłki .