jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Arden Taki trochę większy korek w wannie.
0
@Essos Sen jest dla słabych. Po co spać szkoda życia :)
0
@MOLESTA Na labambe też jak wchodzą to kwiczą.
0
@MESSIah16 Ty znasz zasady piłki nożnej bo za cholerę nie wiem co ma do tego bramkarz
1
@KamQiX To teraz sobie pomyśl jak dobrze by to wyglądało gdyby nie wtopa z żółtą łodzią
1
Łolaboga co to się stanęło tero byde ryczoł
0
Sędzia faulował Anglika co za gosc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ten komentator gniecie mi głowę Feddddde piłka zabiła golebia
0
O właśnie to jest to zagranie a ja się zeszczalem
3
@Luciano99 Co to za post dla atencji przecież taki towar poszedł od ręki i sianko dawno na wódeczkę przetrawione. Powiem ci tylko że ktoś mu otwarł warsztat więc winnych jest dwóch szukałabym wśród najbliższych.
1
@VegetaPolska Czy ty mógłbyś te swoje gówna wypisywać u madryciokow. Większość już wie że to troll ale jeśli nie to pasujesz tam idealnie.
0
@HighestInTheRoom Elebeleblybele mam nadzieję że pomogłem
1
@bartas97 Wybacz nie czytam wszystkich twoich komentarzy
0
@bartas97 Czyli uznajemy że sędziowie się mylą zawsze. To po jaka cholerę Madrytowi ta telewizja i skomlenie jacy to oni biedni
0
@Benz Co ma uruchomić:)
1
@norbi77 Ale on to pier... bez namysłu czy jak. Przecież co ten drewniany chłopczyk powie zaraz jest zaorany
1
@norbi77 Becia zaorala się sama
0
@kolomen2 Na co ciebie to jak ty nie umisz e to grać
0
@bartekvisca Zdecydowanie za dużo bo kurde taniej już było
0
@FcPortoFan1999 Ostatni mecz w wykonaniu tych ćwoków widziałem gdy grali z Barca i tak ich zapamiętałem. Czy zmienili styl może i tak ale to pewnie do następnego meczu z Barcą więc w moich oczach zawsze będą rzeźnikami
0
@FCBparasiempre I tylko o to. To nie możliwe:)
1
Rzeźnicy mogą dziś zabrać punkty madryciokom czy słabo to widziceie
1
@insp1re Fajek mi zabraniał nie znosiłem tego w nim
0
@FCBparasiempre Tak szczerze to o co Ci chodzi bo z tego co na razie napisałeś to za ciula nie czaje.
1
@Mario96w Zapytałem z grzeczności ponieważ każdy mniej lub więcej inteligentny człowiek wywnioskował by kto o czym tutaj pisze. Jeśli chcesz się w ten sposób teraz bronić zostawiam cię z tym lecz rację przyznaje koledze z którym rozmawiałeś.
Post powyżej natomiast wskazuje idealnie o czym była rozmowa.
1
@maroon Ale nigdy mi nie zginęły trza szukać plusów
1
@Mario96w Tylko zapytam dlaczego w ostatnim poście splyciles temat tylko do piłki nożnej skoro rozmowa jest o sprzedaniu się i oboje wiemy ze @Arden nie mówił o piłce
1
@Saviola88 Że spytam czy Ty zrozumiałeś pytanie kolegi @macio_944 ?
1
@Ptasior Zdecydowanie Radomiak