jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Moderacja się boi interweniować żeby nie zostać dojechanym. Tutaj już nie ma zartow
1
@macio_944 Ci podobno przestali łazić więc trzeba wypełnić lukę.
1
@Cule2013 Ja zakładam będziemy się nazywać "Chodzący po domach"
0
@Ojciec5tkidzieci We wojnę to jeszcze uwierzę ale piniondze to skąd wy weźmiecie
25
No tero to mnie wkur... wyzywać mi siostrę od zdziry wszystkich was znajde i powybijane tak się nie robi. Kurde ja nie mam siostry
0
@Trojanek23 Milicja złodzieje okradają miliony Polaków.
0
@TR3YWAY Przecież tyle piniendzy zbiorą a jemu się nic nie skapnie
1
Jeśli macie dziś zły dzień wyobraźcie sobie jaki dziś dzień ma Rydzyk i będzie wam lepiej
0
@Gacek5 Antka konia wuja brat.
0
@marcin62 Negocjować to on powinien już dwa miesiące temu
0
@Sinirsey Positiwum se weź bo ci żyłka pęknie
0
Messi się w grobie przewraca a nie czekaj on za życia musi tą padake oglądać.
0
@Nazio_87 Ja pójdę taki sam cyrk będzie tylko mniej wezmę aby na następny sezon było więcej na dobrego trenera
0
Nacpajcie Niemca aby już nie czuł bólu i do bramki na siłę go zaciągnąć.
0
Proszę Lewy na bramkę to w bramce będzie lepiej i w ataku też
1
Kibice zaczynają gwizdać
1
@PrinceOfMind Zbieraj się bo nudny jesteś
2
Pena przyspawany jak zwykle do lini co to jest za miękka faja
1
Przecież oni Oriolowi nawet nie podają chyba że już nie ma wyjścia
0
Całkowicie zapomniałem że my mamy takiego zawodnika jak Inigo. To też niezła inwestycja w tym sezonie
0
@mekston Bo Rodrygo też nie dostał
0
Przerwa w meczu jak co była więc jak będzie potrzeba z 11 minut dorzucę
0
Zara będzie czerwo
0
@bartas97 To co była ta czerwona czy jednak nie?
1
@LM10GOAT To przecież wzorowy tata jest.
0
@ROBSSSON Ty popatrz całe eleven wygląda jak buraki
1
@Peciak Mnom wstrzonsla historia o marynarce
1
@norbi77 Chłop jest dramatyczny
0
@Explode A ilu wylazło
0
@barto_8 To można kogoś uderzyc