jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kubix05 Widzisz jak pamiętają. Na oczy nie widzieli.
0
@Aragorn33 Aaaa to wtedy niemiec u swoich załatwił na zachynte
1
@TheNekro94 Ty byś nie miał ? Do tego jest stary i ma wywalone to się z tym nie kryje
1
@fart Dobry pomysł trenera wyciągać wielkoluda aby krył Santiego a gdy tego nie robił to odpalał 3
3
Za Tuska My z nimi nie wygrali bo tyn niemiec kazał przegrywać.
0
Vamos Barca lać madryciokow
0
@arasz1819 Wziął go tyle razy co kucharek kobietę.
1
@esem91 Jak Messi może pozwalać na taki ubiór . Nigdy nie będzie goatem jeśli takie numery jego żona wyczynia :)
0
Dawaj Valladolid
0
Jeszcze tylko Valladolid i Valencia i będzie git.
1
@MesQueUnClub96 Na pewno to się krowa na łyżwach zabije.
0
Bydom klynkać nima bata.
0
@bartas97 Przewrażliwiony jesteś ale z drugiej strony nie dziwię się :)
3
Komentarz usunięty
1
@bartas97 W sensie asysty drugiego stopnia.
0
Tyn to jest as , jeszcze tylko niech go Xavi na atak wystawi może się sprawdzi.
0
A głupek dalej bez kartki
0
Brawo arbiter poradził se z meczem
1
W studiu kolesia odkleiło zdrowo
1
Pepula leć po manite
0
Gały ją bolały.
4
@Kibic1998 W zależności czego się nażre.
0
Stawiać domy. Minuta druga czarnoskóry skrzydłowy realu upada po raz pierwszy.
0
@Wychowanek Nie czytam za długie
2
@Arkon Przestań zmyślać nikt nie mógł tak powiedzieć:)
6
@MesQueUnClub96 Taki Norweg z długimi blond włosami wiem że to glupie zapomnieć nazwisko ulubionego zawodnika ale tak już mam.
1
@MesQueUnClub96 Gruby stoi zawsze na bramce więc nie kłam że się zmęczyłeś.
1
Przecież to było wiadome że ich zniszczymy. 1-0
2
Dobra Xavi jak se nie rób dawaj Kessiego i Alonso.
0
Gabi kontuzja ale co tam komentatorzy będą widzieć