5

@kubix05 Widzisz jak pamiętają. Na oczy nie widzieli.

0

@Aragorn33 Aaaa to wtedy niemiec u swoich załatwił na zachynte

1

@TheNekro94 Ty byś nie miał ? Do tego jest stary i ma wywalone to się z tym nie kryje

1

@fart Dobry pomysł trenera wyciągać wielkoluda aby krył Santiego a gdy tego nie robił to odpalał 3

3

Za Tuska My z nimi nie wygrali bo tyn niemiec kazał przegrywać.

0

Vamos Barca lać madryciokow

0

@arasz1819 Wziął go tyle razy co kucharek kobietę.

1

@esem91 Jak Messi może pozwalać na taki ubiór . Nigdy nie będzie goatem jeśli takie numery jego żona wyczynia :)

0

Dawaj Valladolid

0

Jeszcze tylko Valladolid i Valencia i będzie git.

1

@MesQueUnClub96 Na pewno to się krowa na łyżwach zabije.

0

Bydom klynkać nima bata.

0

@bartas97 Przewrażliwiony jesteś ale z drugiej strony nie dziwię się :)

3

Komentarz usunięty

1

@bartas97 W sensie asysty drugiego stopnia.

0

Tyn to jest as , jeszcze tylko niech go Xavi na atak wystawi może się sprawdzi.

0

A głupek dalej bez kartki

0

Brawo arbiter poradził se z meczem

1

W studiu kolesia odkleiło zdrowo

1

Pepula leć po manite

0

Gały ją bolały.

4

@Kibic1998 W zależności czego się nażre.

0

Stawiać domy. Minuta druga czarnoskóry skrzydłowy realu upada po raz pierwszy.

0

@Wychowanek Nie czytam za długie

2

@Arkon Przestań zmyślać nikt nie mógł tak powiedzieć:)

6

@MesQueUnClub96 Taki Norweg z długimi blond włosami wiem że to glupie zapomnieć nazwisko ulubionego zawodnika ale tak już mam.

1

@MesQueUnClub96 Gruby stoi zawsze na bramce więc nie kłam że się zmęczyłeś.

1

Przecież to było wiadome że ich zniszczymy. 1-0

2

Dobra Xavi jak se nie rób dawaj Kessiego i Alonso.

0

Gabi kontuzja ale co tam komentatorzy będą widzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?