La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

konto usunięte

0

Ktoś mi w skrócie opiszę, o co chodzi w tym cyrku z viniciusem?

Komentarz usunięty

2

@MESSIah16 Rasizm,Rasizm,Rasizm i Rasizm.

3

@MESSIah16 george floyd vol. 2

7

@MESSIah16 Ja to nie wiem "nie mój cyrk, nie moje małpy".
Jak coś to takie przysłowie jest xd

konto usunięte

5

@MesQueUnClub_87 I cyk, zgłoszony za rasizm.

konto usunięte

0

@usztafik ooo czyli pic na wode

konto usunięte

5

@MESSIah16 prowokator który nie szanuje nikogo chcę żeby wszyscy go szanowali . W końcu wyleciał z boiska za uderzenie rywala ale komitet cofnął mu kartkę bo przecież on jest taki biedny i poszkodowany. Podwojne standardy w La Liga są . Kibice obrażają go i są rasistami przecież ! Wiedza ze łatwo go wyprowadzić z równowagi więc to wykorzystują. Ogólnie płacz czarnego że rasizm w La Liga. Ale Valverde nie dostał kary za uderzenie typa na parkingu. Vinicius nie dostał kary za uderzenie w twarz typa na murawie . Espanyol nie został ukarany za wtargnięcie kibiców na boisko . A Lewy zawieszony na 3 mecze za drapanie się po nosie a trybuna Valenci zamknięta za rasiz :D beka .

0

@TheNekro94 No i bym się wcale nie zdziwił xD tu takich "uprzejmie donoszę" nie brakuje ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?