0

@mateusz33 Dlatego należało go zastrzelić 13 latka

0

Fajna niunia ta Ostapenko. :)

1

@pt9 Pewnie , wiesz patrze też z mojego punktu widzenia a mam już rodzinę więc do mnie to nawet to netto nie przemawia z uwagi na wyjazdy. Jestem również handlowcem możę trochę więcej prowadzę komuś dość dobrze prosperujący sklep i czasem się zastanawiam czy dobrze zarabiam czy tak średnio.

0

@Ptasior Oj to było dobre oplułem monitor.

1

@pt9 Rozumiem że te zarobki to netto bo jak brutto to ja bym 8 godzin u Ciebie w pracy szukał innej roboty :)

0

@karolp1593 A siana woła jak by Ci życie uratował tą kuchnią.

0

@Herato Z tym pikejem to tu jest dobra drama. Chłop zdradził kobietę to na stos z nim.

2

@pride1899 Analityk ds. zarządzania ryzykiem finansowym w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Myślę że u @Luciano99 jak już będzie miał ten trzeci biznes będziesz potrzebny a nie Ci teraz jakąś z dupy propozycję składa.

0

@draxidox Mati w tym pornolu to za kogo by robił bo chyba nie jako główna postać.
Może by braciom gumy zakładał.

0

@wasacz A gdzie mogę pooglądać?

1

Gomez mecz życia, pojedzie do domu i pizgnie Magika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamilos1214 Klopsiki z żabki se kup

0

@Nano22 @Ying Ci podarował tak mi mówił że możesz sobie zabrać

5

@VegetaPolska Jedź to Ty do psychiatry bo się nudny robisz.

1

@Kessie 4-0 ten cymboł Vini z czerwoną bo się chłopok zagotuje

1

@AbelKabel Tak sobie to tłumacz. Ciebie nikt zwyczajnie nie lubi

1

@Criss18Barca Matki przestały chlac bo tero będą dzieci rodzić.

0

@TheNekro94 Nie ważne że to nie ma sensu mogą się przywalić że elektryk to się przywalili.

3

@AlexDark00 Ale to Ty dzwonisz.

1

@Sulimo Ja jeszcze będę to bronił. Mecz Ferrara nic nie uczy?

0

Łysy już mnie denerwuje

0

Balde bark w bark faul skrobanie Lewego brak faulu.

1

Dziś będzie 6-0 mówię wam Ja

0

@Fido66 Ale z Ciebie biedak tyś widział jakie tu ludzie fury majom. Za tyle to Ty se rower kup

0

@zenoowity Może sama chciała urodzić tego nie wiemy.

2

@Luciano99 łezka się w oku kręci. Gratuluję stary odwagi by marzyć i tego jak wiele z siebie dajesz aby osiągać swoje cele.

1

@Comentateiro Podstawowa zasada nie pytaj co to jest tylko czy jest dobre :)

1

@Comentateiro I tak już zostanie psze Pana

2

@Kluivert_P Salon z podlogami i drzwiami. Sprzedaż detal i hurt lubię swoją pracę kontakt z klientem plus sianko dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?