jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz33 Dlatego należało go zastrzelić 13 latka
0
Fajna niunia ta Ostapenko. :)
1
@pt9 Pewnie , wiesz patrze też z mojego punktu widzenia a mam już rodzinę więc do mnie to nawet to netto nie przemawia z uwagi na wyjazdy. Jestem również handlowcem możę trochę więcej prowadzę komuś dość dobrze prosperujący sklep i czasem się zastanawiam czy dobrze zarabiam czy tak średnio.
0
@Ptasior Oj to było dobre oplułem monitor.
1
@pt9 Rozumiem że te zarobki to netto bo jak brutto to ja bym 8 godzin u Ciebie w pracy szukał innej roboty :)
0
@karolp1593 A siana woła jak by Ci życie uratował tą kuchnią.
0
@Herato Z tym pikejem to tu jest dobra drama. Chłop zdradził kobietę to na stos z nim.
2
@pride1899 Analityk ds. zarządzania ryzykiem finansowym w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Myślę że u @Luciano99 jak już będzie miał ten trzeci biznes będziesz potrzebny a nie Ci teraz jakąś z dupy propozycję składa.
0
@draxidox Mati w tym pornolu to za kogo by robił bo chyba nie jako główna postać.
Może by braciom gumy zakładał.
0
@wasacz A gdzie mogę pooglądać?
1
Gomez mecz życia, pojedzie do domu i pizgnie Magika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamilos1214 Klopsiki z żabki se kup
0
@Nano22 @Ying Ci podarował tak mi mówił że możesz sobie zabrać
5
@VegetaPolska Jedź to Ty do psychiatry bo się nudny robisz.
1
@Kessie 4-0 ten cymboł Vini z czerwoną bo się chłopok zagotuje
1
@AbelKabel Tak sobie to tłumacz. Ciebie nikt zwyczajnie nie lubi
1
@Criss18Barca Matki przestały chlac bo tero będą dzieci rodzić.
0
@TheNekro94 Nie ważne że to nie ma sensu mogą się przywalić że elektryk to się przywalili.
3
@AlexDark00 Ale to Ty dzwonisz.
1
@Sulimo Ja jeszcze będę to bronił. Mecz Ferrara nic nie uczy?
0
Łysy już mnie denerwuje
0
Balde bark w bark faul skrobanie Lewego brak faulu.
1
Dziś będzie 6-0 mówię wam Ja
0
@Fido66 Ale z Ciebie biedak tyś widział jakie tu ludzie fury majom. Za tyle to Ty se rower kup
0
@zenoowity Może sama chciała urodzić tego nie wiemy.
2
@Luciano99 łezka się w oku kręci. Gratuluję stary odwagi by marzyć i tego jak wiele z siebie dajesz aby osiągać swoje cele.
1
@Comentateiro Podstawowa zasada nie pytaj co to jest tylko czy jest dobre :)
1
@Comentateiro I tak już zostanie psze Pana
2
@Kluivert_P Salon z podlogami i drzwiami. Sprzedaż detal i hurt lubię swoją pracę kontakt z klientem plus sianko dobre