jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle On ma swój pokój? Przecież Wy w kawalerce mieszkacie.
0
@bartas97 Wołaj milicję wielki Real okradajom
0
@barto_8 To jest po prostu gupek
0
@bartas97 Nie rycz mnie tu
0
Co zrobił bramkarz zakalamuckial się
0
@dniel Powiem Ci że jestem przewodniczącym rady rodziców żaden z nas nie zabrał nigdy złotówki. Organizujemy wiele ciekawych rzeczy typu wieczorki festyny na których zarabiamy A cały zysk idzie zawsze na dzieciaki. Nie nie jest dyrektor ponieważ co on ma do tego aby wszystkie dzieci w szkole dostały na święta paczki. Zafundowalismy szkole tablice świetlną do kosza aby dzieciaki mogły grać w turniejach. Zafundowalismu profesjonalna skocznie w dal i dyrektor nic nie załatwi na wiosce bo żadna gmina na to siana nie da. Powiem Ci że aby zorganizować takie rzeczy musimy palić swoje paliwo tracić swój czas. Dlatego coś co nie działa u Ciebie nie musi być cyrkiem. Rada rodziców jest również od tego aby dyrektorowi patrzeć na ręce. P.s. to rodzice wybierają radę rodzicow.
1
@dniel Bo każda rada rodziców to złodzieje mam rozumieć
1
@FCB24 To po co ten komentarz na wejściu jeśli nic do nikogo nie masz trochę to głupie.
1
@pt9 Jak to w prawo trza było iść żeby wejść na następny level
3
@VegetaPolska Kręcisz to się Ty jak gówno w przeręblu na tej stronie.
4
@GeneralXavi Nie tykaj narkotyków
0
Czarny koń :) dzisiejszego meczu zaraz na boisku
2
4-0 stawiam bez żadnych problemów dzisiaj.
3
@Firestone W grudniu
2
Mariano Na koniec kariery będzie mógł powiedzieć grałem w Realu znaczy biegałem jak kura że scietym łbem.
0
@bartas97 Strzał życia madryciaka
1
Dzunior tego dziś nie udzwignie i będzie czerwo
3
Ci komentatorzy to nawaleni chyba oglądają.
0
Mallorca ich pyknie stawiajta chałupy
1
@Azi Nie oszukujmy się większość piłkarzy to nie błyszczy inteligencją więc mają to gdzieś.
10
@TaughtMule Po takiej akcji koleś nigdy nie powinien pojawić się na murawie. To był odskok od normy level hard
3
@Medium Milicja milicja dawać do Hiszpanii naszych bijom
1
Dzunior również powinien żółtą zobaczyć a wtedy pauza z Majorka.
0
Przecież ten komentator nawet nie zakłada że Valencia tu może strzelić bramkę. Real ma wygrać bo my tak chcemy i tak ma być
3
Pcha go ale położył tylko rękę i to nie był mocny kontakt dlatego uznajemy tego gola
1
Komentator spazmy
0
@barcelonaLM Czy oni nie powinni jechać do jakiejś Kolumbii czy gdzieś tam bo w Polsce to chyba nie pracują bo węgla przecież nie ma.
3
@JohnyMemonik Kebab na ostro widzę wjechał chyba że dupa boli od czego innego.
0
@Katalonbar Dobra przekonałeś mnie.
1
@NeKenI Tego się nie da odzobaczyć spadaj Pan