jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@shahman Wszystkie brzydkie za dużo zakrywają.
0
@VegetaPolska Ty to wyjdź zastanów się i dopiero wróć komentować kogoś związki.
0
@kamil9040 Rozumiem że rączka to dla Ciebie wszystko :)
7
Biedne arabskie zwierzątka tyle tych petard i to nie w sylwestra.
1
Kolejny medal Hazarda zasłużył chłop.
1
@Comentateiro Tak dostajemy majstra i złotą piłkę otrzymuje Kessi
4
@Explode Ogólnie się zgadzam ale tu bym się nie zgodził nigdy nic o Ronalado nie szukałem a jednak również mam ta reklame
0
Co za bramki Getafe z Espaniolem
0
My jesteśmy tacy słabi czy przeciwnik taki dobry?
0
Ten pierdnie tero.
Znam się trochę
0
Marc ratuj proszę
0
Kaleka urabia naszą lewą stronę. Co za dramat
1
@sokot Ło Panie ja jestem tak wyluzowany że wierzę że Kessi da nam awans.
0
@sokot Ale czy ja bronię Xaviego za całokształt więc nic mnie nie boli. Powiem Ci chłopie coś co na pewno nie dociera. To Ty nie ogarnąłeś zmiany Dembele nie Xavi i tylko o to mi chodzi a reszta to tylko twoje tłumaczenie po fakcie
0
@bart_azz Bo jest na trybunach?
0
@sokot Pojechałeś go za sytuację której to Ty nie ogarnąłeś reszta mnie nie interesuje.
0
@sokot Nie patrzysz co się dzieje ale jedziesz na naszego trenera od patoli. Gratuluje
1
Dembele poczuł jakiś dyskomfort dlatego szedł.
3
@JimMorrisonFCB Chyba przeciwnika
0
Kurdupel dostały prykaz wchodzenia z głębi pola.
3
Słucham tych panów i się zastanawiam jak to jest że Real nie wygrał 15 sextetow z rzędu. Na każdej pozycji magik mistrz wirtuoz normalnie Messi na bank w tym klubie ława.
0
@hayek Ja dorzucilem do rachunku canal plus i płace 20 zl
1
@mientusek1407 No i oto też chodzi że większość pracowników ma w dupie ile wkładasz widzą tylko że masz więcej taka to już mentalność i zrobiły by się kwasy. To jest Polska
1
@mientusek1407 Czy oby na pewno miałbyś w dupie gdyby się okazało że twój kolega z pracy zarabia dwa razy tyle będąc na porównywalnym stanowisku.
0
@Emhyr Tak wezwą Tagliafico i powtórzy że zawodnik x tak powiedział ale my jako Argentyna się na to nie zgodziliśmy lecz nie udało nam się strzelić więcej bramek. Piękne to są dyrdymały
0
@fart Nie takie Janusze bym rzekł
0
Mam nadzieję że Święcicki będzie płakał dziś. Druga rzecz to obejrzał bym sobie takie Lahoza w tym meczu.
10
Pomiędzy 2 a 1 miejscem wystąpi Glapinski i opowie o płaskowyżu w sporcie.
0
@VegetaPolska Ty to trolujesz prawda bo jeśli nie to jest mi naprawdę przykro że sobie że sobą nie radzisz.
0
@Davvd Lahoz - potrzymaj mnie piwo