7

@shahman Wszystkie brzydkie za dużo zakrywają.

0

@VegetaPolska Ty to wyjdź zastanów się i dopiero wróć komentować kogoś związki.

0

@kamil9040 Rozumiem że rączka to dla Ciebie wszystko :)

7

Biedne arabskie zwierzątka tyle tych petard i to nie w sylwestra.

1

Kolejny medal Hazarda zasłużył chłop.

1

@Comentateiro Tak dostajemy majstra i złotą piłkę otrzymuje Kessi

4

@Explode Ogólnie się zgadzam ale tu bym się nie zgodził nigdy nic o Ronalado nie szukałem a jednak również mam ta reklame

0

Co za bramki Getafe z Espaniolem

0

My jesteśmy tacy słabi czy przeciwnik taki dobry?

0

Ten pierdnie tero.
Znam się trochę

0

Marc ratuj proszę

0

Kaleka urabia naszą lewą stronę. Co za dramat

1

@sokot Ło Panie ja jestem tak wyluzowany że wierzę że Kessi da nam awans.

0

@sokot Ale czy ja bronię Xaviego za całokształt więc nic mnie nie boli. Powiem Ci chłopie coś co na pewno nie dociera. To Ty nie ogarnąłeś zmiany Dembele nie Xavi i tylko o to mi chodzi a reszta to tylko twoje tłumaczenie po fakcie

0

@bart_azz Bo jest na trybunach?

0

@sokot Pojechałeś go za sytuację której to Ty nie ogarnąłeś reszta mnie nie interesuje.

0

@sokot Nie patrzysz co się dzieje ale jedziesz na naszego trenera od patoli. Gratuluje

1

Dembele poczuł jakiś dyskomfort dlatego szedł.

3

@JimMorrisonFCB Chyba przeciwnika

0

Kurdupel dostały prykaz wchodzenia z głębi pola.

3

Słucham tych panów i się zastanawiam jak to jest że Real nie wygrał 15 sextetow z rzędu. Na każdej pozycji magik mistrz wirtuoz normalnie Messi na bank w tym klubie ława.

0

@hayek Ja dorzucilem do rachunku canal plus i płace 20 zl

1

@mientusek1407 No i oto też chodzi że większość pracowników ma w dupie ile wkładasz widzą tylko że masz więcej taka to już mentalność i zrobiły by się kwasy. To jest Polska

1

@mientusek1407 Czy oby na pewno miałbyś w dupie gdyby się okazało że twój kolega z pracy zarabia dwa razy tyle będąc na porównywalnym stanowisku.

0

@Emhyr Tak wezwą Tagliafico i powtórzy że zawodnik x tak powiedział ale my jako Argentyna się na to nie zgodziliśmy lecz nie udało nam się strzelić więcej bramek. Piękne to są dyrdymały

0

@fart Nie takie Janusze bym rzekł

0

Mam nadzieję że Święcicki będzie płakał dziś. Druga rzecz to obejrzał bym sobie takie Lahoza w tym meczu.

10

Pomiędzy 2 a 1 miejscem wystąpi Glapinski i opowie o płaskowyżu w sporcie.

0

@VegetaPolska Ty to trolujesz prawda bo jeśli nie to jest mi naprawdę przykro że sobie że sobą nie radzisz.

0

@Davvd Lahoz - potrzymaj mnie piwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?