4

Wchodzimy w etap klepania. Taraz zadaniem Busiego jest zwolnienie gry aż nam pizgna 4i gacie będą że strachu obsrane

0

Po jaki... nam jest potrzebny ten Alonso ja tego nie kumam.

0

Dembele się na to wszystko popsuje i będzie piękny dramat

0

Mem Depay jestem gwiazda nic nie muszę i Busi tero będzie bomba albo nie. Dejcie spokój z taką grą

4

@masq Jak to przecież ktoś te rybki zabija.

0

@matirix20 Myślisz że strzela petardami

0

@masq Do zachowania się nie odniosles tylko wybrałeś to co łatwiejsze jak zwykle. Czyli rozumiem że masz swoją oranżeria ogródek i tylko tym się zajadasz bo chyba mi nie powiesz że jesz rybki i mięso

11

@masq I pewnie jesteś tak krystaliczny że nigdy nikogo swoim zachowaniem poglądami nie wkurzasz ale wtedy zapewne masz to w dupie bo przecież co oni Ci będą mówili jak masz żyć.

9

@masq Daj żyć ludziom aby oni dali tobie. Takie to trudne

4

Życzę wszystkim dużo zdrowia bo wierzę że resztę sobie sami ogarnięcie

2

@IronSanHybrid Jeszcze tylko porno z wypożyczalni i można rzec szampan dziwki to jest zycie

0

Edyta będzie z synem nie no jestem spełniony. Wjechała jak na gwiazdę przystało tylko już po świętach

1

Miała matka syna syna jedynego kontra Rafał to jest luksus wyboru

0

Dobra teraz jeszcze tylko murzina niech wyjdą w koszulkach z gwiazdkami i będzie git

0

@IronSanHybrid Ale wyje baba

1

Rafał dajesz czadu

0

Maryna Szczesna o której będzie wyć

0

@Transu96 Zimne ognie to nie są fajerwery.

4

Pan Anders umrze ale dalej będzie pięknie śpiewał na 1

0

Kamel już się tłumaczy co to jest za blazenada

0

@draxidox Pięknie ich strolowali

0

Pszczółka Maja sobie lata. Zenon jesteś cudowny

0

Moreno z 5m na pustaka nie trafia co za wtopa

2

Przecież to musi być druga czerwona

0

Patrzył na lahoza kartka kosa po nogach jest ok

0

@AlexDark00 Dzień dobry.

1

@Medium Premi od Mateusza nie dostał i za cholerę nie wie jak żyć tako bida jest.

0

@ptrx Dla mnie może se nawet Roberto zabrać.

0

Ten zaczyna show. Jaki to jest cienki arbiter

4

@Rust_Cohle Jak to ludzie dla piniondza się zeszmacom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?