jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wchodzimy w etap klepania. Taraz zadaniem Busiego jest zwolnienie gry aż nam pizgna 4i gacie będą że strachu obsrane
0
Po jaki... nam jest potrzebny ten Alonso ja tego nie kumam.
0
Dembele się na to wszystko popsuje i będzie piękny dramat
0
Mem Depay jestem gwiazda nic nie muszę i Busi tero będzie bomba albo nie. Dejcie spokój z taką grą
4
@masq Jak to przecież ktoś te rybki zabija.
0
@matirix20 Myślisz że strzela petardami
0
@masq Do zachowania się nie odniosles tylko wybrałeś to co łatwiejsze jak zwykle. Czyli rozumiem że masz swoją oranżeria ogródek i tylko tym się zajadasz bo chyba mi nie powiesz że jesz rybki i mięso
11
@masq I pewnie jesteś tak krystaliczny że nigdy nikogo swoim zachowaniem poglądami nie wkurzasz ale wtedy zapewne masz to w dupie bo przecież co oni Ci będą mówili jak masz żyć.
9
@masq Daj żyć ludziom aby oni dali tobie. Takie to trudne
4
Życzę wszystkim dużo zdrowia bo wierzę że resztę sobie sami ogarnięcie
2
@IronSanHybrid Jeszcze tylko porno z wypożyczalni i można rzec szampan dziwki to jest zycie
0
Edyta będzie z synem nie no jestem spełniony. Wjechała jak na gwiazdę przystało tylko już po świętach
1
Miała matka syna syna jedynego kontra Rafał to jest luksus wyboru
0
Dobra teraz jeszcze tylko murzina niech wyjdą w koszulkach z gwiazdkami i będzie git
0
@IronSanHybrid Ale wyje baba
1
Rafał dajesz czadu
0
Maryna Szczesna o której będzie wyć
0
@Transu96 Zimne ognie to nie są fajerwery.
4
Pan Anders umrze ale dalej będzie pięknie śpiewał na 1
0
Kamel już się tłumaczy co to jest za blazenada
0
@draxidox Pięknie ich strolowali
0
Pszczółka Maja sobie lata. Zenon jesteś cudowny
0
Moreno z 5m na pustaka nie trafia co za wtopa
2
Przecież to musi być druga czerwona
0
Patrzył na lahoza kartka kosa po nogach jest ok
0
@AlexDark00 Dzień dobry.
1
@Medium Premi od Mateusza nie dostał i za cholerę nie wie jak żyć tako bida jest.
0
@ptrx Dla mnie może se nawet Roberto zabrać.
0
Ten zaczyna show. Jaki to jest cienki arbiter
4
@Rust_Cohle Jak to ludzie dla piniondza się zeszmacom