jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy Xavi jest ślepy trzymając na boisku Busiego. To co chłop gra to jest dramat
1
Spoko to była taka zasłona dymna tero ich zlejemy.
0
Faraon dziś wyleci z boiska to mówię wam ja
0
Obstawiam w pierwszych 10 minutach około 8 upadków tancerza.
0
Po zwycięstwo. Na nich!!!!!
0
Żul tak wyczesany ze on to chyba nie miał tej kontuzji tylko cały ten czas u fryzjera siedzial.
1
@Janiama Nie ma innej opcji. Manita dla Barcy
4
@Przemek2323 Pani Januszu jakie ma Pan doświadczenie w rolnictwie?
-Umie robić wioche
10
@Azrik Tobie proponuję reklamę z positivum może jak wyluzujesz to Ci kijok z dupy wyleci.
1
Na pocieszenie powiem że Real zapłaci rachunek.
1
@Janiama 4-1 na nich
3
Shachtar pięknie klepie, jaki chłopaki mają luz.
1
@VegetaPolska A wycięcia nie widziałeś tylko za slabe
1
@Medium Przecież tylko go wyciol ale za słabo więc karny się nie należy
0
@FCB24 Ten junior jest ostatnim wyborem z obrońców. Ci LO mają zdecydowanie większe doświadczenie
0
@FCB24 Może dlatego że w 5 minucie może się jakiś obrona wysypać i wtedy nie będzie musiał tam wchodzić Fati.
0
Ferran dziś hatrick
1
@Janiama 3-1 na nich
0
@Aragorn33 No tak bo wszyscy którzy mają kredyty głosowali pewnie na pis dlatego teraz nie powinni się dziwić. Może mnie szlak chyba trafiać ze głupie społeczeństwo wybrało złodziei a wszyscy płacą.
1
@Awtameok_Klana Zelenski mógłby go zastrzelić przy całym towarzystwie i w ten o to sposób zapamiętano by go na wieki wieków amen.
5
@FC1899Barca I znów się wygłupiłeś. Ty tak lubisz czy po prostu wierzysz w to co piszesz.
0
@Zoker Z uwagi że mnie nie było zapytam dziś o czym ty piszesz. Bo z tego co wiem to jeśli obrońca łapie przy wyprzedzaniu przeciwnika gdzie piłka jest całkowicie w innym miejscu wyłapuje kartkę. Więc posłucham co to za przepisy o których piszesz
4
@tristan87 Po co pokazujecie tutaj tą kobietę co ma za krótką spódniczkę a na innych zdjęciach pokazuje cycki. Toż to ladacznica jest a tutaj mogą być dzieci. :)
0
Pięknie też ten cymbał zapominał o akcjach które puszczał i powinien później dawać żółtko. Wychodzi kontra Balde wyprzedza na obieg Dumfrisa ten go łapie i nic. Wiele było takich scen
5
Przecież w tej powtórce wystarczy spojrzeć jak po tej ręce zachowuje się obrońca. Chowa ta łapę a strach w oczach taki jak by miał się zesrać.
2
Co to są za żarty w tym meczu
0
Dwie doliczy mam nadzieje:)
0
Pisałem że będą dymy sędzia się glubi
1
Pan arbiter zaczyna się gubić będą tutaj dymy.
1
Piękny płacz tu widzę dajcie im zagrać drugą połowę. Alonso do boksu, Gavi również i jedziemy dalej.