1

Czy Xavi jest ślepy trzymając na boisku Busiego. To co chłop gra to jest dramat

1

Spoko to była taka zasłona dymna tero ich zlejemy.

0

Faraon dziś wyleci z boiska to mówię wam ja

0

Obstawiam w pierwszych 10 minutach około 8 upadków tancerza.

0

Po zwycięstwo. Na nich!!!!!

0

Żul tak wyczesany ze on to chyba nie miał tej kontuzji tylko cały ten czas u fryzjera siedzial.

1

@Janiama Nie ma innej opcji. Manita dla Barcy

4

@Przemek2323 Pani Januszu jakie ma Pan doświadczenie w rolnictwie?
-Umie robić wioche

10

@Azrik Tobie proponuję reklamę z positivum może jak wyluzujesz to Ci kijok z dupy wyleci.

1

Na pocieszenie powiem że Real zapłaci rachunek.

1

@Janiama 4-1 na nich

3

Shachtar pięknie klepie, jaki chłopaki mają luz.

1

@VegetaPolska A wycięcia nie widziałeś tylko za slabe

1

@Medium Przecież tylko go wyciol ale za słabo więc karny się nie należy

0

@FCB24 Ten junior jest ostatnim wyborem z obrońców. Ci LO mają zdecydowanie większe doświadczenie

0

@FCB24 Może dlatego że w 5 minucie może się jakiś obrona wysypać i wtedy nie będzie musiał tam wchodzić Fati.

0

Ferran dziś hatrick

1

@Janiama 3-1 na nich

0

@Aragorn33 No tak bo wszyscy którzy mają kredyty głosowali pewnie na pis dlatego teraz nie powinni się dziwić. Może mnie szlak chyba trafiać ze głupie społeczeństwo wybrało złodziei a wszyscy płacą.

1

@Awtameok_Klana Zelenski mógłby go zastrzelić przy całym towarzystwie i w ten o to sposób zapamiętano by go na wieki wieków amen.

5

@FC1899Barca I znów się wygłupiłeś. Ty tak lubisz czy po prostu wierzysz w to co piszesz.

0

@Zoker Z uwagi że mnie nie było zapytam dziś o czym ty piszesz. Bo z tego co wiem to jeśli obrońca łapie przy wyprzedzaniu przeciwnika gdzie piłka jest całkowicie w innym miejscu wyłapuje kartkę. Więc posłucham co to za przepisy o których piszesz

4

@tristan87 Po co pokazujecie tutaj tą kobietę co ma za krótką spódniczkę a na innych zdjęciach pokazuje cycki. Toż to ladacznica jest a tutaj mogą być dzieci. :)

0

Pięknie też ten cymbał zapominał o akcjach które puszczał i powinien później dawać żółtko. Wychodzi kontra Balde wyprzedza na obieg Dumfrisa ten go łapie i nic. Wiele było takich scen

5

Przecież w tej powtórce wystarczy spojrzeć jak po tej ręce zachowuje się obrońca. Chowa ta łapę a strach w oczach taki jak by miał się zesrać.

2

Co to są za żarty w tym meczu

0

Dwie doliczy mam nadzieje:)

0

Pisałem że będą dymy sędzia się glubi

1

Pan arbiter zaczyna się gubić będą tutaj dymy.

1

Piękny płacz tu widzę dajcie im zagrać drugą połowę. Alonso do boksu, Gavi również i jedziemy dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?