jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBparasiempre Zasięgnąć informacji to ty możesz w sekretariacie swojej podstawówki bo jeśli już ją skończyłeś to bez urazy ale jesteś po prostu totalnie odklejony.
4
@Janiama 0-4 na nich
1
@Kluivert_P Tylko co ty zrobisz jak Ci dziecko powie że je bi jak je uchronisz od tego zepsucia ?
1
Czy ten Żewłakow musi pieprzyc te brednie zamiast dać posłuchać trybun.
1
Napoli leje Klopa
0
@Janiama 6-0 bydzie
0
Jest Bozydor jest mesje Kesje
2
@macio_944 Jo grom grom i skończyć nie mogę a jak skończę to bede groł jeszcze raz.
0
Edyn cóż to było za podanko
0
Trudny konkurs mam. MC prowadzi 1-0 zgadnijcie kto strzelił. Kto zgadnie daje mi 10 zł
0
Oglądam powtórkę strzału grubego Hazarda i nie wierzę że można mieć taki zjazd. Gość przybył za grube siano a gra taką kupę że przy nim transfer Cou to majszterstyk
0
Niemka puchnie mimo że jak tylko na kort weszła to tak wygląd:)
1
No i już mnie ten zwierzok nosorożec wkurza.
2
Iga co za babole wali to tak jak by se dla jaj grala
0
@El dominatore Ja tam lubię na obcą wiesz jak to jest
0
@arasz1819 Myślałem że rozmawiamy o ludziach a nie o dinozaurach.
0
@arasz1819 Jak można pamiętać coś co się wydarzyło przed naszymi narodzinami
0
@koziar Chyba wziąć do siebie.
0
Wałęsa oddaj moje 100 milionów.
2
@Barca1922 Coś chyba nie załapałeś.
2
@Barca1922 Mnie to już na kija nie wygląda tylko to już badyl jest.
0
Polska prowadzi z Albania 2 :1 w piłkę nożną kobiet, to jest dopiero news a nie mnie tam jakieś transfery.
0
@kosa96 Nie wylosowano mnie coś jeszcze jest o rynku wtórnym ale to chyba lipa bedzie.
1
@Encore Łun umi tylko na pustoka a to nie była technika tylko potknol się o własne syry i wleciało. Pozdrawiam wszystkich fanów Lewego :)
1
@Przemek2323 Napisze do moderacji żeby zabronili wypisywać o tvp ponieważ doprowadzicie do mej śmierci. Ja już nie mam czym rzygać i wyrzygam żołądek. Zlitujcie się proszę :)
0
@kosa96 Nic a ty coś Dostałeś? Nie dostałem nawet info ze ich nie otrzymam. Kurde mam nadzieję że oni mi dzień przed meczem nie pobiorą siana i przyznają bilety
3
@tristan87 To miał się przyznać czy chwalić?
2
Co wszyscy grają to jest szok
2
Kurdupel poskładał dwóch dryblasów
0
Tyle piniendzy za takiego starego dziada.