jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Dopłata do węgla uderzy po kieszeni tych co mają piece na węgiel toć to jest mistrzostwo.
2
@Jasialdinho W dupe z takim sezonem wywalić ogrodnika wszystkich wywalić memlany tyż do wywalynio nakupowoł wafli i tero momy.
0
@Luciano99 No co ty przecież ostatnio podobno strzelił po dośrodkowaniu ymbape
0
@Bobo25 Dlatego trza było poczekać a nie zakładać ze spalonego nie było. Gdy pokazali var to głupie gadanie że my komentarorzy zawsze czekamy z opinią mówiąc to prawie płakali ze tej bramki nie było.
0
@Lesso Co do hazardowego podejścia to w tym również dobry jest Perez gdy wyrzuca 100 mln
1
Gdyby nie pokazali tej powtórki ze spalonym komentatorzy doszli by do wniosku że Real został oszukany.
0
@Kamiloza91 Można tylko skąd to - 3
0
@Emhyr Coś tam naskrobał więc jeszcze pewnie trzeźwy.
0
A mnie się tam podobało. Dziś tylko nasz lewy obrońca wkurzał który to może kiedyś kogoś przedrybluje.
0
@Kamiloza91 Jak już beczysz to ogarnij jak się w piłce punktuje.
1
Wy się cieszta że Mu nie kibicujecie.
0
Równe 98 i sędzia zakończy ten mecz.
0
Dał kartkę dał więc jest git
1
Czy ten cep da żółta kartkę temu bramkarzowi
0
Obróć tabele Manchester będzie na czele. Tylko po co?
9
Apteki w Manchesterze na psychotropach to miliony zarobią. Ciekawe czy doczekam się jeszcze jakiś prób udowodnienia że kristianu to ma mental bo ciągnie ten klub a Messi to wafel co nie strzela w lidze francuskiej.
1
@Janiama 6 0 Lewy 4 razy i gdy to trafię dostaje bonus
0
Łoscar wejście smoka.
3
Aspaniol w trąbę.
0
@tristan87 Za milion to sam siebie podpi...
0
@msmsms Dobre chłopaki awaryjne włączyli.
1
@Barti88 Chyba kolega nie chwyta po co ta klauzula jest.
0
Witamy w nowym sezonie karny z dupy
5
Włączyłem mecz Widzewa, świetny klimat robią kibice
7
Tero po tej dogrywce będą się do 20 kolejki w lidze zbierać.
8
15 setek i tracą bramkę której nikt na żywo nie widział witamy w lidze nad Wisłą. Jeszcze tero w trąbę w dogrywce i będzie ryjowe jak Warszawie
0
Jo chce grać w Lechu gorszy nie byde.
1
Welvet zamyka mi jape
0
Jak oni nie awansują to bym wszystkich wywalił z klubu i grał juniorami. Co za padaka
0
Tyn Welwet to się nadaje ale do wycierania.