1

@hayek Dopłata do węgla uderzy po kieszeni tych co mają piece na węgiel toć to jest mistrzostwo.

2

@Jasialdinho W dupe z takim sezonem wywalić ogrodnika wszystkich wywalić memlany tyż do wywalynio nakupowoł wafli i tero momy.

0

@Luciano99 No co ty przecież ostatnio podobno strzelił po dośrodkowaniu ymbape

0

@Bobo25 Dlatego trza było poczekać a nie zakładać ze spalonego nie było. Gdy pokazali var to głupie gadanie że my komentarorzy zawsze czekamy z opinią mówiąc to prawie płakali ze tej bramki nie było.

0

@Lesso Co do hazardowego podejścia to w tym również dobry jest Perez gdy wyrzuca 100 mln

1

Gdyby nie pokazali tej powtórki ze spalonym komentatorzy doszli by do wniosku że Real został oszukany.

0

@Kamiloza91 Można tylko skąd to - 3

0

@Emhyr Coś tam naskrobał więc jeszcze pewnie trzeźwy.

0

A mnie się tam podobało. Dziś tylko nasz lewy obrońca wkurzał który to może kiedyś kogoś przedrybluje.

0

@Kamiloza91 Jak już beczysz to ogarnij jak się w piłce punktuje.

1

Wy się cieszta że Mu nie kibicujecie.

0

Równe 98 i sędzia zakończy ten mecz.

0

Dał kartkę dał więc jest git

1

Czy ten cep da żółta kartkę temu bramkarzowi

0

Obróć tabele Manchester będzie na czele. Tylko po co?

9

Apteki w Manchesterze na psychotropach to miliony zarobią. Ciekawe czy doczekam się jeszcze jakiś prób udowodnienia że kristianu to ma mental bo ciągnie ten klub a Messi to wafel co nie strzela w lidze francuskiej.

1

@Janiama 6 0 Lewy 4 razy i gdy to trafię dostaje bonus

0

Łoscar wejście smoka.

3

Aspaniol w trąbę.

0

@tristan87 Za milion to sam siebie podpi...

0

@msmsms Dobre chłopaki awaryjne włączyli.

1

@Barti88 Chyba kolega nie chwyta po co ta klauzula jest.

0

Witamy w nowym sezonie karny z dupy

5

Włączyłem mecz Widzewa, świetny klimat robią kibice

7

Tero po tej dogrywce będą się do 20 kolejki w lidze zbierać.

8

15 setek i tracą bramkę której nikt na żywo nie widział witamy w lidze nad Wisłą. Jeszcze tero w trąbę w dogrywce i będzie ryjowe jak Warszawie

0

Jo chce grać w Lechu gorszy nie byde.

1

Welvet zamyka mi jape

0

Jak oni nie awansują to bym wszystkich wywalił z klubu i grał juniorami. Co za padaka

0

Tyn Welwet to się nadaje ale do wycierania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?