jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 6-0 dla Barcy
16
@ranger3120 Co mają do tego Ukraińcy rząd cię dyma razem z klechami a ty na Ukraincow jedziesz. Brawo
0
@P33ck łon tak chciol
1
@kosa96 Kategoria 1 na początku przekierowało mnie nawet na płatność przeszedłem na swój bank ale gdy zaczęło mielić płatność dostałem info ze koszyk został wyczyszczony i zgłoszenie na bilety zostało przyjęte. Zapisałem się na 4 bilety pieniędzy nie pobralo
0
@kosa96 Zgłoszenie wysłałem zobaczymy co z tego będzie
0
@Survier Dlatego pytam. Kiedy miał go wpuscic z Bayernem no chłopie właśnie w takich meczach daje się grać zawodnikom drugiego wyboru aby również byli w rytmie meczowym.
0
@kosa96 Gdzie znalazłeś bilety na stronie Bayernu ja dziś chciałem kupić i lipa
0
@Survier Niech siedzi na ławce jak przyjdzie mecz z Bayernem to Xavi będzie sprawdzał i układał po tym najlepsza 11. Kiedy wszedł ten Torres w jakim meczu?
0
@highway W aptece tego nie kupisz.
0
@paweldunajecfcb Ja poluje Pilzno lub Bayern może się uda
0
I mnie te łajzy z z Niemców zdenerwowały. Zamówiłem 4 bileciki na meczyk z Barcą poszedłem już do kasy płatność wszystko pięknie idzie po czym napisali że koszyk został wyczyszczony. Gdy próbowałem wejść ponownie to można już tylko poprosić o przyznanie biletu. Coś mi śmierdziało że za łatwo to idzie.
Kurde a już żym zaczoł sie pakować
0
@halfnolife Dzięki wam bardzo może się uda to tylko 4,5h godziny autkiem.
0
@krissu8 Odwrotnie chcę jechać do Pilzna na mecz
0
@krissu8 Wyjazd
0
Kto pomoże i odpowie na jakiej stronie najlepiej szukać biletów na Pilzno
0
@Vebrol Polska trudny języka.
0
@GeneralXavi Płakałeś kiedyś aby się nie zesrać w gacie? Zapamiętaj raz na zawsze bez skóry bez kości a pcha się bez litości.
1
Lech jak awansuje to nasza liga skończy się w grudniu 2023 bo tyle meczy będzie do odrobienia.
4
To jak potężny jest przeciwnik Lecha pokazuje zainteresowanie i tłumy na stadionie.
0
Isaak kontuzja za ciężki terminarz
1
@bartas97 Bedom szczac se wzajemnie do pokoi
1
Tero wejdzie czarny Bob Budowniczy
0
Dlaczego nie śpiewają wstawaj wstawaj. .... nie udawaj
0
Ferran zamiast próbować się pokazać bo ma konkurencję to truptal i zostawił Albe samego
2
Żul kurde tak to ty nie rób
2
Anglicy mawiają maślane ręce ja to nazywam łapy z gówna
0
@Ojciec5tkidzieci Ja na ich miejscu zamieniłbym się miejscami z tymi z naprzeciwko
0
Kurde ale my mamy pakę. Większość na boisku to zmiennicy.
0
@kamil9040 Co ma piernik do wiatraka?
12
@FC1899Barca Najlepiej niech za free pracują uczą twoje dzieci na poziomie Harvardu a gdy tylko coś Ci nie przypasuje polecisz pierwszy donieść do dyrektora ze co to za głupek uczy twoje pociechy.