1

@Janiama 6-0 dla Barcy

16

@ranger3120 Co mają do tego Ukraińcy rząd cię dyma razem z klechami a ty na Ukraincow jedziesz. Brawo

0

@P33ck łon tak chciol

1

@kosa96 Kategoria 1 na początku przekierowało mnie nawet na płatność przeszedłem na swój bank ale gdy zaczęło mielić płatność dostałem info ze koszyk został wyczyszczony i zgłoszenie na bilety zostało przyjęte. Zapisałem się na 4 bilety pieniędzy nie pobralo

0

@kosa96 Zgłoszenie wysłałem zobaczymy co z tego będzie

0

@Survier Dlatego pytam. Kiedy miał go wpuscic z Bayernem no chłopie właśnie w takich meczach daje się grać zawodnikom drugiego wyboru aby również byli w rytmie meczowym.

0

@kosa96 Gdzie znalazłeś bilety na stronie Bayernu ja dziś chciałem kupić i lipa

0

@Survier Niech siedzi na ławce jak przyjdzie mecz z Bayernem to Xavi będzie sprawdzał i układał po tym najlepsza 11. Kiedy wszedł ten Torres w jakim meczu?

0

@highway W aptece tego nie kupisz.

0

@paweldunajecfcb Ja poluje Pilzno lub Bayern może się uda

0

I mnie te łajzy z z Niemców zdenerwowały. Zamówiłem 4 bileciki na meczyk z Barcą poszedłem już do kasy płatność wszystko pięknie idzie po czym napisali że koszyk został wyczyszczony. Gdy próbowałem wejść ponownie to można już tylko poprosić o przyznanie biletu. Coś mi śmierdziało że za łatwo to idzie.
Kurde a już żym zaczoł sie pakować

0

@halfnolife Dzięki wam bardzo może się uda to tylko 4,5h godziny autkiem.

0

@krissu8 Odwrotnie chcę jechać do Pilzna na mecz

0

@krissu8 Wyjazd

0

Kto pomoże i odpowie na jakiej stronie najlepiej szukać biletów na Pilzno

0

@Vebrol Polska trudny języka.

0

@GeneralXavi Płakałeś kiedyś aby się nie zesrać w gacie? Zapamiętaj raz na zawsze bez skóry bez kości a pcha się bez litości.

1

Lech jak awansuje to nasza liga skończy się w grudniu 2023 bo tyle meczy będzie do odrobienia.

4

To jak potężny jest przeciwnik Lecha pokazuje zainteresowanie i tłumy na stadionie.

0

Isaak kontuzja za ciężki terminarz

1

@bartas97 Bedom szczac se wzajemnie do pokoi

1

Tero wejdzie czarny Bob Budowniczy

0

Dlaczego nie śpiewają wstawaj wstawaj. .... nie udawaj

0

Ferran zamiast próbować się pokazać bo ma konkurencję to truptal i zostawił Albe samego

2

Żul kurde tak to ty nie rób

2

Anglicy mawiają maślane ręce ja to nazywam łapy z gówna

0

@Ojciec5tkidzieci Ja na ich miejscu zamieniłbym się miejscami z tymi z naprzeciwko

0

Kurde ale my mamy pakę. Większość na boisku to zmiennicy.

0

@kamil9040 Co ma piernik do wiatraka?

12

@FC1899Barca Najlepiej niech za free pracują uczą twoje dzieci na poziomie Harvardu a gdy tylko coś Ci nie przypasuje polecisz pierwszy donieść do dyrektora ze co to za głupek uczy twoje pociechy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?