2

@ranger3120 Tak da się musisz wyłączyć prąd w całym domu później napuścić wodę do wanny włączyć prąd i powinny być programy po staremu.

5

@marcin62 Mam nadzieję że ten gość fiknie szybciej niż kot kaczora

0

@Survier Martin to niech najlepiej pokaże się ale w koszulce innego zespołu.

1

@Deviler Wiedzieli że jest wielu ludzi dla których będzie to problem więc pozmieniali po złości. Pozdrawiam biuro obsługi klienta

2

@MarcinVeB10 Machcin nie wygupiej sie

4

@taris dziziap fajna z niego dziewucha

1

@MarcinVeB10 I teraz biedaku nie masz w czym iść po nowe.

4

@klopx W najgorszym wypadku zerwać kontrakt i może zatrudni ich Fc Okno Życia jak się pomieszczą.

2

@Mario96w Bardzo dobre proszę Pana bardzo dobre.

0

@Mixtape Będzie wcześniej szczękał czy od razu zacznie go żryć

1

@ninnce Pytanie znasz więc poprosimy o odpowiedź.

1

Nawet dobry ten Mesje Kesje

0

Roberto, Pjanic, cofnąć jeszcze Ryszarda i Mu ma środek marzenie

1

@Krystian1588 Bo jest grawitacja i jest jeszcze MJ który nigdy o niej nie słyszał.

2

@Maurolkit Na co liczysz że będzie mi cię szkoda. Nic a nic masz swój rozum i sam się decydujesz. Widzisz mi nikt tak jak ja tobie nie napisał i to zrobiłem ty masz jeszcze wybór.

1

@RomanHoffer Nie dorzucaj do rozmowy innych ludzi bo oni nic do tego nie mają. Rozmawiać zawsze warto. Co do grozenia że zaczniesz szukać innej pracy może się skończyć tak że będziesz musiał to robić po tej rozmowie.

0

@jacobFCB No tak wykręcił ale Griz ostatni sezon u nas też miał liczby a jednak jego gra nie porywała i wiekdzosc miała go dość. Anglik dla mnie był po prostu i jest drewniany.

1

@jacobFCB Dla mnie koleś nigdy nie był jakiś dobry miał kilka dobrych miesięcy i angole z niego zrobili gwiazdę. Zwykły wyrobnik nic po za tym

0

Jo to myślę że zawodnicy Lecha to zmęczeni sezonem som

1

Lech kontra syny zobaczymy jak to będzie wyglądać

0

Ivi to już by mógł Polakiem zostać i na mistrzostwa jak znalazł

2

Poszedł na bezczelnego na nogę to jest dla mnie czerwo ale na co komu var

4

@Kondziubarca Niemiec nie tyle płakał jak sprzedawał co ryczy w poduchę dalej. Szybko nie przejdzie.

3

@Kitek1640 Zobacz proszę czy mają w tym Stegnie bankomat bo jak pojadę to chce zobaczyć czy w pincetkach wyplaca

3

@MesQueUnClub96 Chszesz sznurek czy żyletkę

1

@Lionel_Messi10 Też bym rozwiązał i tak się pewnie stanie nawet przy tych 12 mln ponieważ wyobraźmy sobie że siedzi w klubie nie zgłoszony gość i ciśnie beke

0

@tbas Wiem że ma firmę lecz 12 mln to dla nikogo nie jest mało inaczej dawno by poszedł w cholerę. Dla mnie tylko Bartek to dzban a Martin no cóż działa w swojej firmie a premię za nic ma z Barcelony

0

@Lionel_Messi10 To chcesz rozwiązywać kontrakty bo to grosze po czym piszesz że nie wiesz ile on zarabia zaleciało jankiem

0

@tbas No grosze ,co nie masz tyle biedaku jeden.

0

@Lionel_Messi10 Bartek nie podpisywał kontraktów za grosze. Ty pewnie byś się do końca życia za te grosze ustawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?