6

@BulaKG Ja myślę że może nie gwiazda ale Beres pewnie zmieni klub na lepszy

0

@Faro Razem z uszami:)

0

@AlexDark00 A co z tym zarządem Bayernu też nie wiesz jak mogli się tak długo nabierać

1

@AlexDark00 Zastanawia mnie jak to jest że włodarze Bayernu się nabierali oraz Barcelony się nabierają na tego cieniasa co strzela tylko słabym ekipą i płacą lub płacili tak ogromne pieniądze . Jestem naprawdę zdziwiony ze nie wysłałeś jeszcze cv aby obudzić tych wszystkich nic nie wartych ludzi w zarządach.

0

@Kamiloza91 Może wygrać Kostaryka i Japonia

0

@cris2706 I do środeczka Henderson

1

Angielski Iniesta zaraz na boisku.

0

Vini nie krzyczał o karnego . Jestem zdziwiony

1

Pomylił Hernandeza z Mbape

0

Dlaczego na tvp sport pl nie ma komentarza

0

Po pierwszej połowie najlepszy Łejl.

0

Ciekawe dla ilu osób nie starczylo biletów?

0

@John_Doe Ponad wszelką wątpliwość oczywiście że nie. Zakładam jednak że w kraju w którym mieszkam jest wielu inteligentnych znających się na swojej robocie ludzi i wierzę że gdyby tylko tak było znaleźli by na to dowody. Natomiast garska błaznów robi na tym pieniądze i ich teorie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

0

@JimMorrisonFCB Przeczytałeś?

5

Są bomby będzie Maciurewicz i kolejne lata trzepania piniendzy bo komisja tyz musi powstać

0

@MesQueUnClub_87 No to poszalał chłopaczyna

0

@Pewex Kto to jest ten was

0

@koziar Przepraszam że zapytam a po ile bileciki na takie przedstawienie?

3

@AmigoBlancos Hajto, Hajto i Hajto nie znoszę debila.

0

Shopiii Shopii Shopii Shopii jedynasty Shopii Shopii shopiii

1

Rozumowanie Ćwiąkaly. Żółta należy się za wbiegnięcie w zuniora nie należy się za rzucanie z łapami na przeciwnika i uwaga na koniec żółta to taka lekka dla Vazkeza bo nie połamał przeciwnikowi nosa.

0

@Kessie Gavi na bank jak śpi to kopie

0

@Kessie Z czegoś trza w takiej 3 lidze żyć

0

Przecież to był faul

9

@TR3YWAY Rozumiem że ty masz jakieś 50 lat a twoje koleżanki 20 czy mamy Ci powiedziała że kiedyś pili mniej.

0

@Bochen777 No swoim występem to może być bo jeśli myślisz tak jak komentatorzy to jak powinni się czuć jego przrciwnicy

1

Vini może być sfrustrowany co to za bełkot jest

0

@macio_944 Bo oni chcą puchar króla tero

0

Brakuje jeszcze tylko czerwa dla cymbała i będzie git

0

I nie dotyka karny powtórzony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?