jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@BulaKG Ja myślę że może nie gwiazda ale Beres pewnie zmieni klub na lepszy
0
@Faro Razem z uszami:)
0
@AlexDark00 A co z tym zarządem Bayernu też nie wiesz jak mogli się tak długo nabierać
1
@AlexDark00 Zastanawia mnie jak to jest że włodarze Bayernu się nabierali oraz Barcelony się nabierają na tego cieniasa co strzela tylko słabym ekipą i płacą lub płacili tak ogromne pieniądze . Jestem naprawdę zdziwiony ze nie wysłałeś jeszcze cv aby obudzić tych wszystkich nic nie wartych ludzi w zarządach.
0
@Kamiloza91 Może wygrać Kostaryka i Japonia
0
@cris2706 I do środeczka Henderson
1
Angielski Iniesta zaraz na boisku.
0
Vini nie krzyczał o karnego . Jestem zdziwiony
1
Pomylił Hernandeza z Mbape
0
Dlaczego na tvp sport pl nie ma komentarza
0
Po pierwszej połowie najlepszy Łejl.
0
Ciekawe dla ilu osób nie starczylo biletów?
0
@John_Doe Ponad wszelką wątpliwość oczywiście że nie. Zakładam jednak że w kraju w którym mieszkam jest wielu inteligentnych znających się na swojej robocie ludzi i wierzę że gdyby tylko tak było znaleźli by na to dowody. Natomiast garska błaznów robi na tym pieniądze i ich teorie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
0
@JimMorrisonFCB Przeczytałeś?
5
Są bomby będzie Maciurewicz i kolejne lata trzepania piniendzy bo komisja tyz musi powstać
0
@MesQueUnClub_87 No to poszalał chłopaczyna
0
@Pewex Kto to jest ten was
0
@koziar Przepraszam że zapytam a po ile bileciki na takie przedstawienie?
3
@AmigoBlancos Hajto, Hajto i Hajto nie znoszę debila.
0
Shopiii Shopii Shopii Shopii jedynasty Shopii Shopii shopiii
1
Rozumowanie Ćwiąkaly. Żółta należy się za wbiegnięcie w zuniora nie należy się za rzucanie z łapami na przeciwnika i uwaga na koniec żółta to taka lekka dla Vazkeza bo nie połamał przeciwnikowi nosa.
0
@Kessie Gavi na bank jak śpi to kopie
0
@Kessie Z czegoś trza w takiej 3 lidze żyć
0
Przecież to był faul
9
@TR3YWAY Rozumiem że ty masz jakieś 50 lat a twoje koleżanki 20 czy mamy Ci powiedziała że kiedyś pili mniej.
0
@Bochen777 No swoim występem to może być bo jeśli myślisz tak jak komentatorzy to jak powinni się czuć jego przrciwnicy
1
Vini może być sfrustrowany co to za bełkot jest
0
@macio_944 Bo oni chcą puchar króla tero
0
Brakuje jeszcze tylko czerwa dla cymbała i będzie git
0
I nie dotyka karny powtórzony