3

@Joe_Pesci Zostow go nie załapoł chłopok.

1

@bossCule Jo byde pisoł o czym byde chcioł bo po to jest labamba

1

@bossCule La Bamba to ............. dalej dopisz sobie sam.

1

@Pawel13sz Tam listonosz biorący końcówkę rentki jest w raju.

1

@JimMorrisonFCB Ten odleciał, kobieta Ci się rozmyśli i dzieci zabierze bo znajdzie innego. Ja na twoim miejscu już bym odkładał na dobrego prawnika.

4

@Medium Panie te skarpyty to Ci tak walą że przez neta czuć

1

@Hosh Skond na to brać piniondze, a po za tym to @Bykunn popsuł mi zabawę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kuczyniak No a co mają zrobić Ci co nie maja gdzie mieszkać?

0

@Sulimo Teraz karny z dupy

0

@sidi12843 Żal ci chłopa który ma w dupie swoją robotę co pokazuje swoją sylwetką. Żal to może mi być dzieci w Afryce a nie tego bogatego nieroba

0

@VegetaPolska Widzę że o piłkarzach masz takie pojęcie jak o kobietach. Przecież ten gość już jest na emeryturze i skubie tylko madryciokow na siano. Jest już gruby i gruby zostanie

0

Orłowski zaraz nam powie że elche nas zniszczy

0

Fajna ta Sebastiana

0

@VegetaPolska i znów tuż przed meczem mam nadzieję że już nikt więcej ci madrycioku nie odpisze

0

@betonito Żeś widziol w tym roku mistrza dla legii jak świnia niebo.

8

Przecież te chłopoki w czerwonych to mają piłkę jak stracą bramkę. Tragicznie wyglądają podopieczni Klopa

0

@Sulimo KęKę słuchałeś czy coś w głowie zaświeciło to napiszę bo mam prawo

0

@Maciek_FCB_23341 Jakie są w moich ulubionych sklepach. Kopciuszek, Szperaczek tam wszystko w dobrych piniondzach znajdziesz

0

@RomanHoffer Następny,teraz czekam jeszcze na pierdolamento Tomaszewskiego i będzie piękną konwersacja.

1

@DonMatteo901 Dobrze że w ucho nie włożyła bo jedno pompniecie i echo by łeb rozwaliło

2

@Luciano99 Zgłaszam to do jakiś służb aby cię znalazły. Ty powinieneś być zamknięty :)

1

@Lionel_Messi10 Jak ja lubię takie dyrdymały ,chłopie on gra w Barcelonie wcześniej pozamiatał w lidze niemieckiej ale dla @Lionel_Messi10 jest słaby jak barszcz. Zapomniałem dodać że za to że jest cienki płacą gościowi workami. Czekam aż usłyszę o tobie w jakiejś dziedzinie.

1

@Kinginiesta Tyś chyba na dworze nie był.

0

Komentarz usunięty

0

@RomanHoffer On przecież jest starszy od węgla więc jak fiknie nie będę zdziwiony hehe

0

@RomanHoffer Ale jak on energicznie reaguję

0

Do czerwca spokój a później maszyna starszego Pana z Portugalii ruszy.

7

Z tak potężnym przeciwnikiem proponuję grać na czas.

0

Na co się oczekuje kolego? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?