jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Joe_Pesci Zostow go nie załapoł chłopok.
1
@bossCule Jo byde pisoł o czym byde chcioł bo po to jest labamba
1
@bossCule La Bamba to ............. dalej dopisz sobie sam.
1
@Pawel13sz Tam listonosz biorący końcówkę rentki jest w raju.
1
@JimMorrisonFCB Ten odleciał, kobieta Ci się rozmyśli i dzieci zabierze bo znajdzie innego. Ja na twoim miejscu już bym odkładał na dobrego prawnika.
4
@Medium Panie te skarpyty to Ci tak walą że przez neta czuć
1
@Hosh Skond na to brać piniondze, a po za tym to @Bykunn popsuł mi zabawę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kuczyniak No a co mają zrobić Ci co nie maja gdzie mieszkać?
0
@Sulimo Teraz karny z dupy
0
@sidi12843 Żal ci chłopa który ma w dupie swoją robotę co pokazuje swoją sylwetką. Żal to może mi być dzieci w Afryce a nie tego bogatego nieroba
0
@VegetaPolska Widzę że o piłkarzach masz takie pojęcie jak o kobietach. Przecież ten gość już jest na emeryturze i skubie tylko madryciokow na siano. Jest już gruby i gruby zostanie
0
Orłowski zaraz nam powie że elche nas zniszczy
0
Fajna ta Sebastiana
0
@VegetaPolska i znów tuż przed meczem mam nadzieję że już nikt więcej ci madrycioku nie odpisze
0
@betonito Żeś widziol w tym roku mistrza dla legii jak świnia niebo.
8
Przecież te chłopoki w czerwonych to mają piłkę jak stracą bramkę. Tragicznie wyglądają podopieczni Klopa
0
@Sulimo KęKę słuchałeś czy coś w głowie zaświeciło to napiszę bo mam prawo
0
@Maciek_FCB_23341 Jakie są w moich ulubionych sklepach. Kopciuszek, Szperaczek tam wszystko w dobrych piniondzach znajdziesz
0
@RomanHoffer Następny,teraz czekam jeszcze na pierdolamento Tomaszewskiego i będzie piękną konwersacja.
1
@DonMatteo901 Dobrze że w ucho nie włożyła bo jedno pompniecie i echo by łeb rozwaliło
2
@Luciano99 Zgłaszam to do jakiś służb aby cię znalazły. Ty powinieneś być zamknięty :)
1
@Lionel_Messi10 Jak ja lubię takie dyrdymały ,chłopie on gra w Barcelonie wcześniej pozamiatał w lidze niemieckiej ale dla @Lionel_Messi10 jest słaby jak barszcz. Zapomniałem dodać że za to że jest cienki płacą gościowi workami. Czekam aż usłyszę o tobie w jakiejś dziedzinie.
1
@Kinginiesta Tyś chyba na dworze nie był.
0
Komentarz usunięty
0
@RomanHoffer On przecież jest starszy od węgla więc jak fiknie nie będę zdziwiony hehe
0
@RomanHoffer Ale jak on energicznie reaguję
0
Do czerwca spokój a później maszyna starszego Pana z Portugalii ruszy.
7
Z tak potężnym przeciwnikiem proponuję grać na czas.
0
Na co się oczekuje kolego? :)