La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1641 Culés

konto usunięte

1

Neymar? TOP! W ciągu ostatnich 10 lat to drugi najlepszy zawodnik. Ostatni pełnoprawny przedstawiciel joga bonito. Magik z krwi i kości, aaaaale…

Pokazał, że potrafi zrobić kupę na klub i mówi się ze Dembele polowe czasu leczył kontuzje przez ten czas odkąd u nas jest (i słusznie), a Neymar? Neymar w PSG czyli ten sam czas jak Francuz u nas opuścił podobną liczbę spotkań. Oczywiście, że Neymar w 30 meczach w sezonie zrobi lepsze staty niż nasi skrzydłowi w 50 meczach, ale co nam z tego jak jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Brazylijczyk w kluczowym momencie się połamie, albo połamie żeby pojechać na urodziny siostry. Zabraknie gościa w najważniejszych meczach, albo chociaż w części tych meczów jak to ma miejsce w PSG i nic nam jego obecność w klubie nie da.
Magik, który potrafił i potrafi robić statystyki top i zestawiając go z takim Cristiano to po np. rozegraniu 700 meczów w karierze mają podobne statystyki.
Mimo, że bardzo lubię tego skillera to jednak jego transfer mijałby się z celem w ostatecznym rozrachunku.
Wiem, że to wróżenie z fusów, ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo tego.

4

@DaPidejpi Neymar nie przyjdzie bo pojechał na Woodstok chlać i ćpać z patusami.

konto usunięte

1

@jaras121 to tym bardziej niech nie przychodzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?