- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1602 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1602 Culés
0
Siekielscy robią dokument o pisowskie aferze Skok niedługo będzie pokazywany.
https://film.wp.pl/nowy-film-braci-sekielskich-o-skok-ach-na-ukonczeniu-korzenie-zla-zszokuje-polakow-6778226460957376a
0
@Borneo Mogę powiedzieć z całą pewnością że to wszystko nieprawda i to nic innego jak robota totalnej opozycji i Tuska.
0
@Borneo wytłumacz teraz jak afera SKOKu Wołomin była aferą pisowską. Tylko krótko, zwieźe i na temat a nie jak zwykle o niczym
0
@jaras121 hehe na pewno;)
0
@ObiwanKenobi jak mąż już tezę to się bujaj.Wyjasnią to sekielscy:)
0
@Borneo to ty napisales komentarz z tezą wiec o bujaniu pisales do siebie.
0
@ObiwanKenobi manipulujesz za każdym razem że piszę o niczym.100 razy powiedziana nieprawda staje się prawdą.Atakujesz personalnie a nie jest to argument w sprawie.Przedstawiłem sprawę skoku z opiną na ten temat możesz się z tym zgodzić bądź nie szanuje twoje prawo do tego.Tak czy siak Sielscy pokażą tą sprawę i zobaczymy.
0
@Borneo czyli mam ci napisac, abys sie bujał bo już masz teze? I gdzie był ten personalny atak bo to, że zawsze odpowiadasz nie na temat to coś powszechnie znanego
0
@ObiwanKenobi nie atakuję użytkownika personalnie ty to robisz caly czas.Potrzebujesz personalnie zaatakować aby wyrobić mi opinie.Ja piszę o rzeczach istotnych inflacja jest wysoka także przez pus bo inflacja bazowa jest 8, 5 % czyli wyłączenie żywności i surowców energetycznych czyli to co dzieję się wewnątrz kraju za co idpowiada rząd.Pis zjebał fotovoltaike że nie można podłączyć domu na ten rok do gazu bo pula się wyczerpała.Że węgiel na 200 lat to fikcja........Nie podejmuję tematów o niczym.Ja jestem zadowolony z tego że siekielski wzioł się za skoki.Choć nie uważam że to może uwalić pis nie dlatego że oni są winni czy nie.
Pis ma wręcz całą kartotekę afer mniejszych bądź większych.Niestety to nie działa ale inflacja może ich od koryta odciągnąć.Dobrze że i ta sprawa skoków będzie wyjaśnianiona.Choć dla mnie za kpo I kary powinni prawnie odpowiadać wprost za działalność na szkodę państwa.T9 jest największa afera.Jest wojna a trzeba energetyke zmieniać.Wojna trwa już kilja miesiecy.Dawno powinniśmy mieć programy na fotovoltaike i dużo większy program na pompy ciepła.Na sieci się za mało daje potrzeba jest 100 mld rocznie dają 2 mld powinni minimu 10 mld.Nie branie kpo w czasach wojny po pandemii to powinien być gruby kryminał dla pisu.
http://100aferpis.pl/
0
@Borneo i o tym pisałem - słowotok nie na temat. Zadam więc ponownie pytanie i proszę o konkretną, zwięzłą odpowiedź. W załączonym artykule jest mowa o SKOKu Wołomin. Teraz odpowiedz prosto - jak według Ciebie ta afera jest aferą pisowską?
0
@ObiwanKenobi powiedz tym ludziom co biorą kredyty biorą czy inflacja do dla nich słowotok.Nie wiem czy czy byś za to solidnie nie oberwał w.....;)Bo takie deprecjonowanie takich rzeczy to zwykłe skurw. Z twojej strony
0
@Borneo nadal nie odpowiedziałeś na proste pytanie. Zawsze tak zmieniasz temat zamiast przyznać się do błędu?
0
@ObiwanKenobiObiwanKenobi teraz ty stawiasz tezę w tym temacie a siekielscy pokażą jak jest:)
0
@ObiwanKenobi
i czekam jeszcze na jedną rzecz podczas komisji Amber Gold główny podejrzany stwierdził że Amber Gold był finansowany ze skoków.Główna prowadząca nie podjęła tego wątku i zwyczajnie go uwaliła.Ciekaw jestem czy siekielski sprawdzi o ten wątek.
0
@ObiwanKenobi i jeszcze jedno to jedna z największych afer skoro pis jest według Ciebie niewinne to czemu nie zrobił komisji śledczej?Zrobił Amber Gold czemu nie zrobił że skokami po chciało takiej komisji.Pis nie chciał.Czemu?w czym problem są przecież niewinni;)
0
@Borneo problem w tym, żeby nadal nie odpowiedziales na pytanie. A jest dosyć proste. Jak powiązałeś SKOK Wołomin z pisem?
0
@ObiwanKenobi no ale to jest twój problem bo ja nie mam zadnych:) ale czekam na film siekalskiego:)
0
@Borneo a myślałem, że jesteś poważnym człowiekiem. Czyli uwierzyłeś, że to afera pis mimo że nie jesteś w stanie podać na to nawet żadnych poszlak