jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LuisSalvano Wolę się płuc o stówkę niż robić z gęby dupe.
1
@LuisSalvano No brawo szczodry z ciebie chłopak. Zapytam mojego brata Elona Muska czy to może być prawda z tym siępomaga pl. Co do ligi ja chodzę do pracy a ty do roboty przypominam.
2
@LuisSalvano Ale o czym ty tutaj piszesz gubisz się czy jak mam to rozumieć, przelew miał być na szczytny cel a ty mi tu z moją osobą wyskakujesz. Ja chodzę do pracy nie do roboty.
5
@LuisSalvano Do roboty to ty może chodzisz, stówkę miałeś przelać na szczytny cel a co możesz kupić bilet miesięczny na pewno
5
@LuisSalvano Robisz z gęby dupe i jeszcze z marzeniami mi tu wyskakujesz. Co tam w internecie można wszystko nawet za stówę swoje słowo sprzedać.Nie przeszkadza Ci to jak w lustro patrzysz.
14
@LuisSalvano Lepsze dwa miesiące niż dwa lata, jak tam 100 przelana czy nadal udajesz że nie wiesz o co chodzi.
0
@KapiFCB Gdzie przelać piniondze
0
@urbipl Może oddać nawet z nawiązką co nic nie zmieni bo kto pozwolił na ten zakup od jakiegoś handlarza bronią. Za to powinien ktoś beknąć a nie teraz ogłaszać sukces że odzyskali pieniądze które nigdy nie powinny do tej firmy trafić. Toż to cyrk na kółkach jest.
1
@lukaszbarca15 Ktoś kto robi sobie dzieci dla pieniędzy na bank przejmuje się emeryturą i tym że pójdzie siedzieć. W naszym pieknym kraju nie mogą Ci zabrać całej emerytury/renty muszą Ci zostawić na życie. Dzieci odrzucają spadek i na końcu i tak podatnik za wszystko zapłaci.
2
@lukaszbarca15 Ale jak będzie pracował na czarno to z czego mu weżmą. Zrobi dług na poziomie kilkunastu tysięcy pójdzie posiedzi parę miesiecy znów na koszt podatnika i po sprawie.
0
@Quavosk Zrób sobie 5 dzieci i sąsiad niech na ciebie pracuje.
4
@IronSanHybrid Jak by wywaliło wszystko w powietrze razem z nagrywającym to by film Św. Pioterowi pokazał.
0
@ElTomas Tam jest taki cyrk że jestem w stanie uwierzyć że chodzi im o drużynę koszykarzy a Zielu jako środkowy.
0
@Dankhog Chyba rok temu po ciągłym pieprzeniu o zawodniku Psg założył się ze mną i przegrał, przegrany miał wpłacić 100 na jakiś cel czego oczywiście nie zrobił a na pewno nie udowodnił że to zrobił.
4
@marcin62 Jeden już zakład przegrał i tyle widziałeś jak zapłacił, dej pan spokój z tym honorem.
0
Ktoś mógłby do studia Polsatu podrzucić lsd bo tam jakoś smutno jest.
1
@AV0CAD0 Jestem w 100% przekonany że tak jest ,tylko mam również pytanie do Ciebie czy jesteś wstanie wskazać partię w tym kraju która posadzi kogokolwiek.
Ja nie widzę takiej partii ponieważ to jest bardzo proste.
"Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one"
0
@regatta52 Wchodzi rezerwowy zawodnik Realu.
3
Tabela wygląda świetnie ale jak spojrzymy na pozostałe ligi to jest masakra. Dwie wpadki Psg lub Juve i może ich nie być w lidze mistrzów. W Anglii natomiast wiele dużych firm po za pucharami.
2
W 32 kolejce Bravo zatrzyma drugą ekipę z Madrytu a my wygramy wszystko do końca.
0
@arasz1819 No i pięknie jak co to mam dwa kartony jeden mogę za darmochę Ci oddać za wiarę.
0
@arasz1819 Stawiaj dom jak nie wejdzie to będzie mi naprawdę przykro. :)
1
Na zakończenie tej niedzieli Betis poprawi nam humor.
0
Real spuchnie ktoś kiedyś musi.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo nieładne zachowanie Buraka.Yilmaz z żółtą kartką :)
0
@MarioVeB! Dziwne ze spółdzielnia taka odważna. Jeśli babcia mieszkała tam od zawsze to musi być wkład mieszkaniowy jeśli się nie mylę a wtedy muszą go oddać spadkobiercy. Nie wydaje mi się aby mogli ot tak wnuka wyrzucić tylko spółdzielnie to kolejne mafię z przezesem na czele który pewnie już na kupca za grosze bo resztę przytuli sam.
0
@Junngeas Kurde nienawidzić kogoś po obejrzeniu meczu, ja myślę że tutaj jest głębsze dno tej nienawiści może jakaś Ukryta Prawda.
0
@AmigoBlancos Żółwik zwodem dymnol Niemca,popatrzyl i zamarkował że pizgnie po długim.
0
@Foton U Niemców jakiś Piotr Marzec cieko.