jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby ktoś przegapil a chcial obejrzeć dziś o 18 30 finał pucharu króla w kosza gdzie zmierzymy się z Realem.
0
Granada dziś urywa punkty a jutro Valencia. My oczywiscie +3.
0
@Pawlak1992 Panie 21 stycznia pyklo 20 lat
2
@Darek97 Darek ale co to się dzieje źle wstałeś czy żona cie biję.
0
@MarioVeB! Wiesz ile to biletów jest.
0
@MarioVeB! To bardzo fajna sprawa jest. Dzieku temu prawu Neymar jest z nami i mimo ze przegralem zakład o 100 zł a to cholerny majatek jest wolalem dotrzymac slowa ..... a nie czekaj
0
@Jacu327 Obiecaliśmy sobie że nie będziemy się bić.
0
@izabella Dosz troche
0
@Janiama Piniondz robi swoje:)
0
@Janiama Jezu aleś ty brzydki jest :)
1
@DaPi Co ma szejk do tego kogo bzyka Jese no dejta spokój. No chyba że ta modelka to jego żona lub córka.
0
Barca to wygra.
1
Kartek cep zapomnial
2
Szprej sie nie popsuł
2
Cholerny Żul Kurde
2
Jutro Real w trabe i taki poczatek tygodnia może być.
4
Z nami wtopa z Realem wtopa i robi się ciekawie. Wiem wiem wróżę sobie.
1
A mówił że tak kocha Barcelone a teraz nam mistrzostwo zabiera. Kłamca i łajdak
0
@MarioVeB! Syryna bo zawsze mi mówili ze syrynki to ładne som.
1
@Ramos9248 Żona zawsze chciala mieć więc zamówiłem jej termomixa wiem ze to takie do wszystkich więc dorzucę kwiatka.
3
Jest mi smutno gdyż żadnej informacji o naszej bohaterce Krystynie która to własnymi rękoma ratowala spa.
0
@amanter Ale sie wygła.
0
@tomek8756 A co to za muzyka?
7
@Euphoria Co kogo obchodzi ile zarabiam jest to sprawa między mną a moim pracodawcą i nie chodzi tutaj o wstyd tylko zawiść ludzką. Zaraz oburzy się Griz Dembele i Fernandes że chcą podwyżkę. Chwalisz się współpracownikom i sąsiadom ile zarabiasz?
0
@LuisSalvano 100 milionów Wałęsa mi oddał.
0
@Bykunn Powiedzieli hehe Brzydki ten Owsiak tu zbiera na dzieci a zarazem zabija no to ci łajdak
1
Mam tylko program 1 ogladam wiadomości bo chcialbym się dowiedzieć ile Jurek uzbiera pieniędzy. Mam nadzieję że powiedzą.
3
Odlot na 1 czas zacząć
0
@VirtuoZ Tak już przecież przegrał sezon odpadł z ligi mistrzów a wcześniejsze zespoły to były samograje z milionami na koncie.
0
W Anglii wszyscy grają dla tak zwanego cienkiego Pepa.