jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dzemix111 Jak będzie ok to 4*4 expedition Wegry-Rumunia
1
@lj89 Normalnie sobie pomyślał,strzelił to teraz bedzie chciał na nocke u córki zostać
11
Duńczyk się nie zorientował. Nowe nie znalem
0
Zaro będzie obrona Częstochowy
0
A Live w trabe co to się wyprawia.
0
Kuman poda się dzis do dymisji.
3
Żółw ma większą dynamikę od Pjanica.
1
@jedrek7000 Dodałbym Firpo podam przeciwnikowi bo są najbliżej.
0
Dzień dobry,
hłe hłe hłe
Miłego dnia nie muszę wam życzyć .
0
@Piernik A przeciwnik co samymi goldenboyami grał.
0
@KmN Co mnie jutro jak rano mogę fiknąc na zawał.
0
Zabrakło intensywności no co zrobisz jak nic nie zrobisz. Co to za placki są.
1
hłe hłe hłe to jest piękny wieczór
0
Ale jaja no nie mogę.
0
Jaki zjazd zaliczył Marcelo to jest niepojęte, ten gość chyba tylko leży i żre.
2
@Comentateiro Za późno już rozdane.
1
@Kamilos84 Herbika chciałem jest więcej wart niż jakieś tam piniondze i palenie.
68
Mam dziś urodziny dajcie zielonego.
4
@Gaz To już wiem dlaczego Kuman taki zły na Ryszarda, nie chce aby jego córka była kochanką.
0
@Coutinho007 Mimo że Dembele jest gorszy na lewym skrzydle zdecydowanie bym tam go wystawiał aby Alba nie był jedynym rozwiązaniem
0
@Coutinho007 Mnie najbardziej drażni to że ten chłop nie posiada żadnego dryblingu'
1
@GeneralXavi Po co trzymać pracownika którego się nie lubi.
1
@Xxxbarca4ever Pewnie masz rację zgubiłem sie w ręcznej jakiś czas temu przez brak czasu i oceniłem go po klubach w jakich grywa. Mój błąd
1
@Xxxbarca4ever Cienki gość co grywa w najlepszych klubach europejskich. Nie pojechał przez kontuzję.Gdyby był zdrow na pewno by pojechał.
0
@MarcelNJ11 Już nic.
0
@tomek8756 Tylko alko i dragi.
0
Przecież oni teraz połowę przeleza
0
Trincao dziś nam mecz uratuje.
2
@szymon6847 Żul Kurde dobry jest.
0
@cules100pro Poszedł jak puma.