1

@Dzemix111 Jak będzie ok to 4*4 expedition Wegry-Rumunia

1

@lj89 Normalnie sobie pomyślał,strzelił to teraz bedzie chciał na nocke u córki zostać

11

Duńczyk się nie zorientował. Nowe nie znalem

0

Zaro będzie obrona Częstochowy

0

A Live w trabe co to się wyprawia.

0

Kuman poda się dzis do dymisji.

3

Żółw ma większą dynamikę od Pjanica.

1

@jedrek7000 Dodałbym Firpo podam przeciwnikowi bo są najbliżej.

0

Dzień dobry,
hłe hłe hłe
Miłego dnia nie muszę wam życzyć .

0

@Piernik A przeciwnik co samymi goldenboyami grał.

0

@KmN Co mnie jutro jak rano mogę fiknąc na zawał.

0

Zabrakło intensywności no co zrobisz jak nic nie zrobisz. Co to za placki są.

1

hłe hłe hłe to jest piękny wieczór

0

Ale jaja no nie mogę.

0

Jaki zjazd zaliczył Marcelo to jest niepojęte, ten gość chyba tylko leży i żre.

2

@Comentateiro Za późno już rozdane.

1

@Kamilos84 Herbika chciałem jest więcej wart niż jakieś tam piniondze i palenie.

68

Mam dziś urodziny dajcie zielonego.

4

@Gaz To już wiem dlaczego Kuman taki zły na Ryszarda, nie chce aby jego córka była kochanką.

0

@Coutinho007 Mimo że Dembele jest gorszy na lewym skrzydle zdecydowanie bym tam go wystawiał aby Alba nie był jedynym rozwiązaniem

0

@Coutinho007 Mnie najbardziej drażni to że ten chłop nie posiada żadnego dryblingu'

1

@GeneralXavi Po co trzymać pracownika którego się nie lubi.

1

@Xxxbarca4ever Pewnie masz rację zgubiłem sie w ręcznej jakiś czas temu przez brak czasu i oceniłem go po klubach w jakich grywa. Mój błąd

1

@Xxxbarca4ever Cienki gość co grywa w najlepszych klubach europejskich. Nie pojechał przez kontuzję.Gdyby był zdrow na pewno by pojechał.

0

@MarcelNJ11 Już nic.

0

@tomek8756 Tylko alko i dragi.

0

Przecież oni teraz połowę przeleza

0

Trincao dziś nam mecz uratuje.

2

@szymon6847 Żul Kurde dobry jest.

0

@cules100pro Poszedł jak puma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?