jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale pierdol.....
2
Dejcie już spokój tero to vamos Eibar
0
Busi stoi na 11 metrze i uderzyć nie potrafi
8
Mieszkam w domu gdzie jest 6 osób. Przyjedzie 5 na wigilię więc będzie nas jedenastu lecz gdybym chciał pojechać do brata który mieszka tylko z żoną to nie mogę bo jest nas 6. Z matmy mi zawsze mówili ze 8 to mniej niż 11.
0
Oglądam przez stronę na YouTubie i świetnie się ten czat czyta.
1
@IronSanHybrid Jak oni traktują te istoty to jess skandal.
1
@NeroTFP No jestem jestem i obserwuję konsekwencje będę wyciągał po głosowaniu.
0
@sebasek99 Gdyby nawet to sam napisałeś że nie wiesz kto to jest ale określasz bezsensu moim zdaniem.
1
@VamosRakieta A proszę szanowny Panie.
0
@Futbolove_BarcaFun Ja również więc jest luz.
0
@Futbolove_BarcaFun Czego nie rozumiesz ?
2
@sebasek99 Fajnie nie masz pojęcia kto to jest ale na pewno jest lachonem.
2
@VamosRakieta 5kt bo tak
@pax 3 pkt bo tak
@Chakalaka 1 pkt bo tak
2
@Rewolucja123 Jak postawisz litra zrobię nową listę jestem Jarosław więc mogę.
1
@lucca87 Polonez Caro
0
@lucca87 Ja chciałbym zobaczyć Podlasie.
0
@Witekk10 Tak na tej samej gali co lewa noga.
0
@MasnyTed A co wiatr tak dmie że się wyćpnol?
0
Dlaczego Neymar nie dostał żółtka za symulke?
0
Właśnie przegraliście garaże.
1
Łoniaki dziś z psychopatą Garcią pociśnie białych, stawiajcie garaże.
0
Komentarz usunięty
6
@Chinaski Loto ślipiami i łbem jak potrzaskany.
1
Może było ale dla tych co nie widzieli.
Karol wygrał za pokerową twarz.
1
@Kacstiff I tu pojawia się błąd ponieważ jak strzelimy po tyle samo to również możemy awansować lub odpaść.
1
Jak by ktoś nie miał co robić to na eleven 2 leci fajny mecz Barca-Levante
3
No i co hejterzy wygrać zaległy mecz i puchary już nasze. Na następny horror zapraszam za 3 dni.
0
@mr_robot Przed Barcą
0
@4drian0 Lepiej puść kopie za 4000 zł żeby później płaczu nie było :)
0
@głardiola Jesteś zły bardzo zły :)