0

Ale pierdol.....

2

Dejcie już spokój tero to vamos Eibar

0

Busi stoi na 11 metrze i uderzyć nie potrafi

8

Mieszkam w domu gdzie jest 6 osób. Przyjedzie 5 na wigilię więc będzie nas jedenastu lecz gdybym chciał pojechać do brata który mieszka tylko z żoną to nie mogę bo jest nas 6. Z matmy mi zawsze mówili ze 8 to mniej niż 11.

0

Oglądam przez stronę na YouTubie i świetnie się ten czat czyta.

1

@IronSanHybrid Jak oni traktują te istoty to jess skandal.

1

@NeroTFP No jestem jestem i obserwuję konsekwencje będę wyciągał po głosowaniu.

0

@sebasek99 Gdyby nawet to sam napisałeś że nie wiesz kto to jest ale określasz bezsensu moim zdaniem.

1

@VamosRakieta A proszę szanowny Panie.

0

@Futbolove_BarcaFun Ja również więc jest luz.

0

@Futbolove_BarcaFun Czego nie rozumiesz ?

2

@sebasek99 Fajnie nie masz pojęcia kto to jest ale na pewno jest lachonem.

2

@VamosRakieta 5kt bo tak
@pax 3 pkt bo tak
@Chakalaka 1 pkt bo tak

2

@Rewolucja123 Jak postawisz litra zrobię nową listę jestem Jarosław więc mogę.

1

@lucca87 Polonez Caro

0

@lucca87 Ja chciałbym zobaczyć Podlasie.

0

@Witekk10 Tak na tej samej gali co lewa noga.

0

@MasnyTed A co wiatr tak dmie że się wyćpnol?

0

Dlaczego Neymar nie dostał żółtka za symulke?

0

Właśnie przegraliście garaże.

1

Łoniaki dziś z psychopatą Garcią pociśnie białych, stawiajcie garaże.

0

Komentarz usunięty

6

@Chinaski Loto ślipiami i łbem jak potrzaskany.

1

Może było ale dla tych co nie widzieli.


Karol wygrał za pokerową twarz.

1

@Kacstiff I tu pojawia się błąd ponieważ jak strzelimy po tyle samo to również możemy awansować lub odpaść.

1

Jak by ktoś nie miał co robić to na eleven 2 leci fajny mecz Barca-Levante

3

No i co hejterzy wygrać zaległy mecz i puchary już nasze. Na następny horror zapraszam za 3 dni.

0

@mr_robot Przed Barcą

0

@4drian0 Lepiej puść kopie za 4000 zł żeby później płaczu nie było :)

0

@głardiola Jesteś zły bardzo zły :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?