jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wuja odejdź sam bo rudy się do błędu nie przyzna.
0
Trenerze co robimy w drugiej połowie. Jest ok gramy swoje.
0
@joloskyy Czysciutka czerwona prawda. Po za tym uwielbiam wejście w rozmowę z tekstem hahaha ego uroslo?
3
Marciniak wydymał Rosjan, czerwona z dupy a chwilę później gol na 1:1 po spalonym.
2
Hiszpanie psują kupon z dobrymi piniondzami i jak tu szanowac Ramosa.
1
@pax Cypress Hill oj Panie przypomniałeś mi piękne dźwięki.
2
@barcelonaLM Poszedł jak puma.
2
@SiSenior I gruby czarny kot przebiegnie mi drogę a....
0
@MarioVeB! Przecież on w zimę do nas wraca razem z Depayem a siano mu się należy tak samo jak Beacie.
0
To będzie pogrom.
0
@Azi No to mnie uspokoiłeś a ja głupi pół roku używałem kolorowych gazet.
6
@BarcaaVEB A co już Ci się skończył ja mam jeszcze zapasy z marca.
2
Dzień dobry jest tu jakaś praca za 1500 zł. Nie no takiej to nie ma, a na pana miejsce za 1200 mamy 5000 osób.
1
@macio_944 Masz Pan może ognia?
A co to takiego ten ogień?
9
@PanPatrykk Swoimi dyrdymałami o Ronaldo przypomina mi użytkownika z tej strony który kupił już 15 razy Neymara.
0
@Krystian_mix Teraz dostaniesz pilota do telewizora.
0
Dembele Dembele
0
@arraco Nie ma takiej książki ponieważ nie podzielę się ta wiedzą z nikim.
0
@zajc3w 3 klasa podstawówki nie.
0
@MasnyTed My pracujemy a dzieciak jest w 3 klasie podstawówki a starsza córka zdalnie
0
Dopiero teraz przeczytałem że mojemu dziecku nie wolno wychodzić samemu .To przepraszam jak ma wrócić ze szkoły bo czegoś nie łapie?
0
Marcelo to się kula po tym boisku.
1
@GIGAKOKS 9 bo ja też jadę.
0
Szuka 9 wafli i grubego na bramkę ponieważ mecz w lidze mistrzów jest do wygrania. Ktoś chętny?
0
Ramos to jest gość, powinien wylecieć to będąc fair zszedł sam.
0
Miś o bardzo małym rozumku na boisku.
1
@svensonFCB Jak dziwce w deszcz.
0
@Janas11224 Nc go to tylko telewizja przenośna, jakie programy będziesz miał zależy od pakietu. Ja mam wszystko wykupione pełen max i płace 160 zl
0
Ale ich rozklepali
16
Następny emeryt do Barcelonskiego szpitala.