0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Myślisz że to przykład a Ja uwierzyłem ale ze mnie dziwak.

0

@Coutinho007 Ty to mówisz z pamięci? :)

0

@Zoker A to łajdak jeden :)

0

@Kusco15 Dosz trochę.

0

@tadzik447 Gdzie można obejrzeć?

0

@masq To było złe bardzo złe. Przecież tego nie da się odzobaczyć.

0

@clyde Patrzałam ,patrzałem to jest dopiero gniot.

1

@draxidox Zależy czy na basen idę.

0

@escarabajo Skuńczuny już jest, sprzedać póki coś wart.

4

@FutbolToMagia Cou i Dembele za takie piniondze to ja bym załatwił.

1

@Chakalaka Zastanawia mnie co taki koleś żre?

0

Boli was wielki Bartłomiej.

0

@Robertbarca34 A gdzie są?

0

@macio_944 No i Mazurkowa na rzecznika prasowego klubu a wtórował jej będzie Terlecki.

1

@NeroTFP U mnie na mieścinie a ja nic nie wiedział. Teraz bym wam ziomeczki po dobrych cenach przesyłam paczki z bananami.

0

Bayern spuchniex)

0

@LuisSalvanoJak tam ten Webster i ta 100 którą miałeś przelać.Za co i jaki to był zakład nie będę Ci tłumaczył ani kopiował komentarzy aby Ci udowodnić bo mi się nie chce.

0

@marcin000019 No cóż każdy orze jak może.

0

@justfootball Patrząc na sławę to chyba kumpel Hajty.

5

@Colon Ja kupiłem sobie ostatnio dwa jabole i wypożyczyłem pornola i powiem Ci że szampan dziwki to jest życie.

2

@FC1899Barca Ja myślę że Romario był lepszy bo zapytał Cruffa czy może lecieć jak strzeli dwie bramki.

0

@Kubox Do Ostrowa nie dotarło.

0

@Cvzx Przy posiadaniu przez nas dwubramkowej przewagi jak z Napoli Bayern może mieć nawet 90% posiadania.

0

@Jaca27 No cóż będziemy musieli poczekać. Oczywiście że może być tak jak mówicie lecz wierzę że ta drużyna da z siebie wszystko co najlepsze w tym meczu i go wygramy.

0

Do wszystkich którzy wieszczą katastrofę informuje że Bayern nie wyjdzie na ten mecz tak otwarty. Wiedzą że gdyby tak zrobili Barca ich skarci i to my będziemy prowadzić grę w tym meczu. To jest Barca z wielkimi zawodnikami i wielką jakością i gdy tylko nie popełnimy rażących błędów w obronie to Bayern będzie musiał się napocić ale ja stawiam że ich pykniemy.

1

@LuisSalvano Dla mnie on jest po prostu tępy jak obuch od siekiery i dla tego gada te brednie. Co nie znaczy że Polsat tego łba nie wykorzystuje aby podbić oglądalność.

0

@pt9 Wystarczy tam Hajto i nic głupszego tam nie zobaczę więc ta babka to przy nim miód na moje uszy.

0

@MesQueUnClub96 Posłuchaj sobie co gada teraz.

6

Ja pier.... Hajto gada że Messiego Barca kupiła za miliony. Co to jest za łeb

0

@RosjaninBut Dobrze że ten chłop nie ubrał się odwotnie, bo byłoby tą krechę widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?