jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 Myślisz że to przykład a Ja uwierzyłem ale ze mnie dziwak.
0
@Coutinho007 Ty to mówisz z pamięci? :)
0
@Zoker A to łajdak jeden :)
0
@Kusco15 Dosz trochę.
0
@tadzik447 Gdzie można obejrzeć?
0
@masq To było złe bardzo złe. Przecież tego nie da się odzobaczyć.
0
@clyde Patrzałam ,patrzałem to jest dopiero gniot.
1
@draxidox Zależy czy na basen idę.
0
@escarabajo Skuńczuny już jest, sprzedać póki coś wart.
4
@FutbolToMagia Cou i Dembele za takie piniondze to ja bym załatwił.
1
@Chakalaka Zastanawia mnie co taki koleś żre?
0
Boli was wielki Bartłomiej.
0
@Robertbarca34 A gdzie są?
0
@macio_944 No i Mazurkowa na rzecznika prasowego klubu a wtórował jej będzie Terlecki.
1
@NeroTFP U mnie na mieścinie a ja nic nie wiedział. Teraz bym wam ziomeczki po dobrych cenach przesyłam paczki z bananami.
0
Bayern spuchniex)
0
@LuisSalvanoJak tam ten Webster i ta 100 którą miałeś przelać.Za co i jaki to był zakład nie będę Ci tłumaczył ani kopiował komentarzy aby Ci udowodnić bo mi się nie chce.
0
@marcin000019 No cóż każdy orze jak może.
0
@justfootball Patrząc na sławę to chyba kumpel Hajty.
5
@Colon Ja kupiłem sobie ostatnio dwa jabole i wypożyczyłem pornola i powiem Ci że szampan dziwki to jest życie.
2
@FC1899Barca Ja myślę że Romario był lepszy bo zapytał Cruffa czy może lecieć jak strzeli dwie bramki.
0
@Kubox Do Ostrowa nie dotarło.
0
@Cvzx Przy posiadaniu przez nas dwubramkowej przewagi jak z Napoli Bayern może mieć nawet 90% posiadania.
0
@Jaca27 No cóż będziemy musieli poczekać. Oczywiście że może być tak jak mówicie lecz wierzę że ta drużyna da z siebie wszystko co najlepsze w tym meczu i go wygramy.
0
Do wszystkich którzy wieszczą katastrofę informuje że Bayern nie wyjdzie na ten mecz tak otwarty. Wiedzą że gdyby tak zrobili Barca ich skarci i to my będziemy prowadzić grę w tym meczu. To jest Barca z wielkimi zawodnikami i wielką jakością i gdy tylko nie popełnimy rażących błędów w obronie to Bayern będzie musiał się napocić ale ja stawiam że ich pykniemy.
1
@LuisSalvano Dla mnie on jest po prostu tępy jak obuch od siekiery i dla tego gada te brednie. Co nie znaczy że Polsat tego łba nie wykorzystuje aby podbić oglądalność.
0
@pt9 Wystarczy tam Hajto i nic głupszego tam nie zobaczę więc ta babka to przy nim miód na moje uszy.
0
@MesQueUnClub96 Posłuchaj sobie co gada teraz.
6
Ja pier.... Hajto gada że Messiego Barca kupiła za miliony. Co to jest za łeb
0
@RosjaninBut Dobrze że ten chłop nie ubrał się odwotnie, bo byłoby tą krechę widać.