1

@dominik127pl A do goryla podbijesz?

8

@Shapiro Kurde a ile naczytales się o katastrofie i morderstwach. Może dasz nam też znać gdzie w Polsce jest wrak bo to pewnie też gdzieś przeczytałeś.

0

@Bykunn Nie psuj zabawy.

1

@LuisSalvano Ups uciekamy od odpowiedzi czy czasami nie minął już termin? Ok również zapomniałem o Lm

2

@LuisSalvano Ja zapytam tylko jak tam Webster ?

1

@TheNekro94 Młodszy Lijewski jego rodzicom sprzedawałem parę rzeczy. Parzenski nasz reprezentant w kosza zrobiłem z nim parę inwestycji. Może to nie są osoby bardzo sławne ale z nimi nie tylko zbiłem pione ale również dużo pogadałem.

1

@MarioVeB! Ja czekam na webstera zawsze jakaś fundacja 100 otrzyma.

1

@Danny Gaucho Panie jak tu walczyć.Ja to zdziwiony jestem że jak dostał tego liścia to nie pocisnoł jej z bani a jak upadała to jeszcze kolano. Wtedy by nauczył kobietę że może trafić na silniejszego.Co ja tu czytam.

1

@VamosRakieta Ale dorzucisz masło czy bez?

1

@MarioVeB! Messi nie robi już sciepy ponieważ plan już jest inny. On kupi Psg i wypożyczy Neymara do Barcy za free.

0

@AmigoBlancos Często masz te bóle głowy ponieważ mi również doskwierają nieraz tak mocne że na wymioty się zbiera. Gdybym pospał tak do 10 to mam cały dzionek do dupy tak bania naparza

2

@JimMorrisonFCB Premiership to zaplecze.

0

@barpol11 Jak masz papier to wymienię.

1

@ViscaElBarca321 Gorszę to ja swoje sąsiadki.

2

@macio_944 Nie byłoby tego gola bez tak fenomenalnej asysty.

1

@Kapitan hawk A mnie to sie ta narzuta podobo.

0

@Stoiczkow Ale olej potaniał co Pan chcesz.

4

@damianex10 Feta z pigułą dobrze weszły więc nawija żeby szczękościsku nie dostać.

0

@KrystianR Ja myślę abyś poszedł pod warunkiem że z tej pracy sezonowej Ci pieniędzy starczy, chyba że razem z tym swoim znajomym się składacie bo on to mniej inteligentny i chcecie chociaż w jednego z was zainwestować.

0

@Kompletny Luis też pisał dlatego jest taki pewny tranferu.

3

@Encore Chyba Janiaku

0

@SeeleyBooth Panie ostatnio kupiłem dwa jabole wypożyczyłem pornosa i jazda. Szampan dziwki to jest życie.

1

@xofcbxo Ja rozumiem ale głównym argumentem aby wszedł ten jeden przypadek jest to że jest to morderstwo,a więc przy gwalcie również jest to morderstwo.

0

Mam dwa pytania jak to z tą aborcją jest bo nie do końca rozumiem tych którzy chcą zaostrzenia prawa.
Jeśli ma wejść ustawa która zabrania usuwania ciąży ponieważ jest to morderstwo ale jeśli dochodzi do gwałtu to można usunąć i wtedy to już nie jest morderstwo?
Drugie pytanie- zakladamy że przy gwalcie również nie można usunąć, to czy gwałciciel może starać się po odbyciu kary więzienia o prawa rodzicielski.
Wiem że drugie pytanie jest komiczne ale z punktu prawa jak to wygląda?

0

@DaPi Bo na Messiego mówi Maradona.

1

@l0Messini Bachor bachorem ale ty jako dorosły złapałbyś dziecko za morde i o asfalt to jest pewnie mądrzejsze.

1

@Plague_tale Neymar przecież odszedł bez żadnych spin,powiedział że odchodzi i odszedł :)

0

@daniel32778 Nie to miałem na myśli ,moim zdaniem osoby starsze nie zdają sobie do końca z tego sprawy. Zobacz jak wielu ludzi starszych irytuje młodszych i moim zdaniem nie robią tego złośliwie.

2

@FCB24 Zastanawia mnie kiedy ludzie zrozumieją że większość osób starszych ma inny tok myślenia niż ktoś w wieku 30-40 lat.

0

@Danny Gaucho ✦ Neymar: 160 mln € -----> 128 mln € , musiałeś to jest woda na młyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?