jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Bardziej chodziło mi o Rodrygo i Vinicius.
0
Dużo osób jeździ po dwóch Brazylijczykach z Realu jest również wielu którzy nie wierzą w Dembele dlatego mam pytanie czy zamienilibyscie naszego gracza na tych dwóch panów a może jeden by wystarczył. Z jednym ale nie można by ich sprzedać przez jakieś 5 lat.
1
@Vxb93 I płacz jak na orliku albo będę w pierwszym składzie albo idę do domu. Powiedz Pedro że będzie grał za połowę tego co ma teraz to chłop się pakuje i za parę godzin jest w Barcelonie. To właśnie stworzył Pep ten zespół kochał grać w piłkę ale kochał też Barcelonę.
6
@BarcaInfo To jest właśnie gość który był w cieniu wielkich ale zawsze robił swoje. Wiele dał Barcelonie i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek narzekał. Gdy już wchodził zawsze uśmiechnięty i szarpal jak dzik.
0
@Colon Dzięki koledze który rzucił tym tekstem wynalazłem nowe . Czemuś biedny boś ze wsi.
0
@pazio23 Ok rozumiem tylko skoro nie miałeś czasu załadować nowej strony bo byś dostał opitol to do czego Ci była w tym momencie ta informacja.
1
@KapiFCB Głupi to jest pies bo zimą bez butów chodzi.
4
@pazio23 Jak nie masz internetu to poszukaj jaki jest koszt za internet a jak już podłączysz to poszukaj ile kosztuje eleven.
0
@Brashearr Obrońcy Pisu jak również sam Pis mają w zwyczaju opowiadać że jak teraz nawet najważniejsze osoby kradną to nie ma rownych i rowniejszych i kara spotyka nawet swoich. Tylko jak już wałek jest nie do obrony to co mają mówić.
0
@Barcelismo Przecież on jest starszy od węgla nie boi się tak.
0
Ja jadę bo twardziel jestem:)
0
@Kapitan hawk Odpisze z aferami typu Banaś Chrzanowski Misiewicz a na końcu doda ze dla pisu nie ma równych i rowniejszych.
1
@gryfiT. Chciałem Ci tylko powiedzieć że nigdzie nie jedziesz.
3
@FC1899Barca Mam gdzieś PO ale jak czytam takie bzdury że ktoś łyka tą propagandę PiS to jestem naprawdę zażenowany. Przecież każdy z nich kradnie ile może zaczynając od premiera kończąc na bezdomnym od mercedesa co umarł.
6
@FC1899Barca Ty tak naprawdę?
28
@FC1899BarcaKlawiatura Ci się zaciela i wskakuje kopiuj wklej tylko?
1
@Waller Jak o prywatne kliniki to wejdź powiedz że Cię boli i masz 2000 zł to na pewno bez kolejki.
0
@Colon Sprzedać póki coś wart.
0
@arasz1819 Zarządzają marketingiem.
0
@Colon Jesteś chory:)
1
@Avada Kedavra Ja np zostawiam u Barbera w restauracji lub za jakieś małe usługi ale musi być wszystko ok i poczuć że nie jestem traktowany przez pracownika że jak już przylazł to zrobię swoje byle jak bo za to mi płacą.Sam pracuję w handlu i to naprawdę miłe gdy klient Cię doceni i nawet nie chodzi o jakieś pieniądze czy wódeczki a samą satysfakcję że wykonałeś dobrze robotę.
1
@kazbychu Nie interesują nas twoje potrzeby fizjologiczne.
6
@Avada Kedavra Oczywiście że tak ale to zależy też gdzie i komu.
0
@LuisSalvano Tak jeśli nie skorzysta Ty nie piszesz. Jeśli skorzysta wpłacam 100
1
@LuisSalvano Odpowiem Ci szczerze 100 dupy nie urwie a gdyby nie skorzystał to jest więcej warta niż czytanie o nim co parę godzin. Oczywiście to nie znaczy że chcę aby nie wracał.
5
@LuisSalvano Mam dla Ciebie propozycje ponieważ bardzo jesteś pewny że Neymar skorzysta z tego prawa. Jeśli tak będzie wplace 100 zł na aukcję charytatywną jeśli jednak nie skorzysta Ty nie uraczysz nas do końca okienka następnym planem ściągnięcia Neymara. Gdybyś jednak nie wytrzymał 100 wplacasz Ty.
2
@czosnekfcb Mo Pan taką znaną maść to bym wzion
0
@bodzio10 Bardziej odpowiadalem na pytanie dlaczego trener odwołał im dni wolne a nie jak trenowali za Valverde.
0
@bodzio10 Chodzi bardziej o taktykę poznanie tego czego będzie oczekiwał trener poznanie siebie a nie zapierdzielanie na boisku ale to już Ci Janiama wyjaśnił.
0
@JaniamaOk nadal nie wiemy jaka kasa za zerwanie może śmieszna i wtedy czy pół roku czy półtora nie ma żadnego znaczenia.Chyba ze gdzieś napisali tą kwotę a ja nie doczytałem to przepraszam.Jeśli jednak jej nie znamy dla mnie nawet 10 wybór byłby ok ponieważ z Valverde nie widziałem żadnych nadziei na kolejne pół roku teraz może małe ale mam.