jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCB24 Zastanawia mnie kiedy ludzie zrozumieją że większość osób starszych ma inny tok myślenia niż ktoś w wieku 30-40 lat.
0
@Danny Gaucho ✦ Neymar: 160 mln € -----> 128 mln € , musiałeś to jest woda na młyn.
0
@Colon Chyba Ciric ale pewności nie mam.
1
@paweldunajecfcb Odbędą się korespondencyjnie.
0
@Colon Ja znam wszystkich oprócz tego karla na rękach Rivaldo.
2
@NeroTFP Jeśli dobrze pamiętam to i Citko i Gortat są z Łodzi więc to pewnie lista ulubionych zawodników.
0
@barcafan9512 A co nie widać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@RichardWinters To było tak dawno że już zapomniał :)
0
@Kidd Państwo w tej chwili alkoholikowi nie pomoże sam na detoksie nie da rady więc kolejny zakaz można wrzucić do śmietnika.
7
Czy dla alkoholika alkohol nie jest produktem pierwszej potrzeby.
0
@4drian0 Nie Polacy tylko Tusk.
4
@dominik127pl Ja jak bym miał oddałbym wszystko i poszedł robić do biedry. Więcej mu po to aby inwestować zarobić kolejne 4 miliardy i w razie potrzeby oddać nawet połowę.
0
Kolejny dps na kwarantannie 166 pacjentów plus 100 pracowników. Potwierdzone 2 przypadki reszta testów będzie robione w sobotę.
0
@Misanthrope Wygrałbym z nimi kamieniami.
0
@barcafan9512 To te zapasy już można jeść ?
2
@Douglasinho Ja to bym nawet Bobry Bytom że Szczakowianka Jaworzno obejrzał
1
@Danger204 Panie jak się boisz to ja sprawdzę.
2
@LuisSalvano Zapomnialbym oczywiście przypomnę się o tą 100 i potwierdzenie wpłaty na jakiś szczytny cel.
2
@LuisSalvano Znowu nerwowość a ja tylko odnioslem się do 4 punktu możliwości sprowadzenia Neymara lecz nie uzyskałem odpowiedzi. Mimo to dziękuję za rozmowę kulturalną oczywiście tylko z mojej strony.
3
@LuisSalvano Ale ja nie chcę tej kasy jak przegrasz to masz ją wpłacić na jakiś cel o czym nie pamiętasz dlatego się gubisz. Czy ja piszę do Ciebie gościu, a co my na jakiejś twojej imprezie jesteśmy. To co z tym Websterem to pewnik w końcu jest czy Ty lubisz ryzyko i 100 Ci nie szkoda.
0
@LuisSalvano Nie nie szanowny Panie założyliśmy się na jasnych zasadach albo Neymar korzysta z prawa Webstera którego byłeś pewny albo do końca okienka nie opowiadasz nam kolejnych wersji na jakich zasadach przychodzi lub wplacasz 100.
1
@LuisSalvano To jest moje zdanie a Twoim są to brednie i znów nerwowość po co ? Przecież piszę Ci ze nawet się o to zalozyles ze to pewnik a dziś to bardzo ryzykowne jest no chyba że Ty lubisz ryzyko to ok.
1
@MarioVeB! Ja to myślę że on to sam się wykupi a pensje będzie mu płacił Messi z Suarezem.
1
@LuisSalvano Przeczytałem i widzę że trzeba to pozostawić ekspertom a jakiś czas temu nie było tych ekspertów tylko pewnik z twojej strony. Naprawdę zrozum twoje słabe docinki nie robią na mnie wrażenia.
1
@LuisSalvano Ja nie lubię czytać tego samego po kilkanaście razy a Ty zamiast tego wywodu który ma mnie w jakiś sposób obrazić odnies się do tego Webstera czy jest pewniakiem czy nie.
0
@LuisSalvano Ty naprawdę przez moment pomyslales że ja to przeczytałem. Czekam tylko na tego webstera bo tak jak pisałem jakiś czas temu był pewniakiem.
0
@LuisSalvano O prawo Webstera to teraz już bardzo ryzykowny ruch a jeszcze jakiś czas temu było pewnikiem.Okienko coraz bliżej więc mam nadzieję że już niedługo nie będę musiał tego czytać lub pozbedziesz się 100 zl
4
@Nolife1899 Nie wiagra tylko sąsiad.
13
@Colon Luis i czeka na prezentację.