0

Opcja pierwsza za pieniądze czasu nie kupisz.

0

Jaja sobie robisz ,wejdzie Roberto za Semedo ,Francuz za Francuza i na dokładkę zamiast cofnąć Cou do pomocy a Dembele za Suareza to poprostu zamieni Brazylijczyka na Dembele w 82 minucie.

1

Zaraz Vidal aby pomóc w ataku.

0

No dziś dramat piękny w tym teatrze zagrali.

1

Ile razy można powtarzać. Narkotyki to zło.

1

De Jonga pewnie też już nie jeden sprzedal.

0

Po co ta dyskusja ,to troll jest.

3

Kto go z tych kamieni ulepil?

8

Nerki sie właśnie kształtują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nima wież som piniondze.

0

Podaj dane tej Pani zrobię za Ciebie.

0

No tak podaj przykład ubezpieczenia które zapewni byt na jakimś tam poziomie przez jakies 15 lat zycia tych dzieci. Jaką kwore by musiala dostać rodzina 500 tysiecy?

0

A co jak do 30 roku życia masz 3 dzieci umierasz a zus nie istnieje

1

Jest ok a po przerwie dlugo oczekiwane zmiany czyli Roberto,Denis i Arthur kolejność sami sobie wybierzcie.

7

Życzę dziewczynki.

8

Zadzwonilbym do Socjopaty na kogo postawić aby mieć 60.

2

Pamiętaj narkotyki to zło.

2

Bo za darmo to niedrogo przecież.

0

Już za parę minut Solari nam powie że z porażek też będą się cieszyć. Fajny ten Real tak uszczęśliwić tylu ludzi przed poniedzialkiem.

2

On jest w tej akcji obrońcą.

0

Z krojenia tego mięsa ma tyle pieniędzy że gdy to robi myśli już o kobietach które za tą forsę będzie obracał.

3

Podzielisz się?

0

A kto to jest ten Jezus?

0

Ta fifa mnie juz nie zdziwi lecz mam pytanko. Czy komuś w fut działy sie takie cyrki jak wywalanie mnie gdy tylko po 70 minucie zaczynam prowadzic. Serwery sa w tej chwili niedostepne i oczywiście walkower a gdy przegrywam lub remisuje spokojnie dogrywam do końca. Myslalem ze to przez wifi ale podlaczylem kabel do rutera i to samo może net mi swiruje tylk gdy prowadzę.

1

Bo jak nie pójdziesz prywatnie to oprócz kolana będą boleć obie nogi i głowa gdy zdasz sobie sprawę że to wszystko może tak wyglądać.
Co nie oznacza że powinien się nachodzić.

2

Po niedzieli :)

3

Na stronie są obrońcy Valdka więc proszę wyjasnijcie mi racjonalnie bez spiny dlaczego znów Rakitic.Dodam że dla mnie to rewelacyjny zawodnik tylko ja mam wrażenie ze zaraz padnie na pysk.

0

A ich dzieci będzie wychowywał Cristiano.

0

Bo tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?