0

Dla mnie jest tylko jedną odpowiedź , nie warto lecz dlaczego tak dużo ludzi próbuje wszelakich narkotyków? dlatego że są fajne

0

A więc skoro cos wywołuje Stany halucynogenne działa na naszą psychikę w sposób którego nie możemy kontrolować w stu procentach. Nie możemy sobie powiedzieć przestań działać i jest ok.

0

Grzyby to grzyby i nikt nie jest wstanie przed wzięciem odpowiedziec sobie na pytanie jak się to skończy.

0

Powie mi ktos do kogo mówi Hajto bo z komentarza wynika że do zawodników.

0

Salah asysta nie będzie źle.

0

Nie mozna

0

Ja mam na C Eriksena też nie pyklo i ogólnie czuję że najlepiej to mi nie pójdzie.

0

Przecież Cou wejdzie za Dembele to taka znana zmylka Valverde

0

Dzięki za info juz wbilem na fl home

0

Mógłby mi ktoś wyjaśnić co robię źle przy rejestracji do la liga marca. wpisuję @ hasło powtarzam hasło a i tak dostaję info o treści

- Istnieje co najmniej jedno pole wypełnione niepoprawnie. Sprawdź wpisy i spróbuj ponownie.

1

Lenglet może tam pograć lub Verma.

0

W która fantasy la liga gracie ? może jakiś link

2

Jak latwo wszystkim przychodzi dawac kare smierci, sedziowie prokuratorzy policja popelniaja błędy lub biorą zwyczajnie w łapę.Są tacy zwyrodnialcy którzy powinni ja otrzymać ale jest ta druga strona medalu która nazywa się Pan Komenda i wtedy już ta kara śmierci nie jest taka super

1

Tak Tomasa, a nie sory on nie dobiegł.

10

Jeszcze chwilą i Borek będzie płakał już mówi przez łzy.

1

Chciał wymusić wolnego:)

0

A mowia ze imigranci biorą tylko zasiłki a jak widać na filmie nie tylko.

1

Dobry mecz tylo niepotrzebna ta nerwowa końcówka której napewno by nie było gdyby Dembele wcześniej wrócił z wakacji:)

1

Już się skończyła Psg wygrało.

0

Aby nie dostać dyscyplinarki proponuję przejechać z punktu A do B 5 razy dłużej niż normalnie z uwagi na olbrzymie korki. Po dwóch dniach sami Cię zwolnią.

1

Dzięki wielkie.

0

Potrzebuje szybka podpowiedź do fpl. Pomocnik ale posiadam tylko 5,5GBP.

1

I znowu ryjowe będzie.

0

W Krakowie jest ok tylko z maczetami latają.:)

0

Nigdy nie gralem profesjonalnie w piłkę ale poszukuję 10 takich jak ja bo chcę zdobyc mistrzostwo Polski.

0

Ciekawe kto u białych weźmie 7?

0

Ja mam Lukaku ,Zahe i Sandro trochę słabo ale pomoc to Kevin,Mo,Pogba i szukam 4.

0

To ty wódki nie pij.

1

Masz rację jeśli chodzi o ludzi w domu.Ja jednak odebrałem przekaz kobiety ze chodzi o mury i to było najważniejsze ale wiadomo mogłem to źle odczytać.

0

Na TVN pokazują wypadek szybowce w którym zginął pilot.Komentujaca wypadek kobieta mówi że się cieszy że pilot nie rozwalił jej domu i za to go podziwia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?