jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie jest tylko jedną odpowiedź , nie warto lecz dlaczego tak dużo ludzi próbuje wszelakich narkotyków? dlatego że są fajne
0
A więc skoro cos wywołuje Stany halucynogenne działa na naszą psychikę w sposób którego nie możemy kontrolować w stu procentach. Nie możemy sobie powiedzieć przestań działać i jest ok.
0
Grzyby to grzyby i nikt nie jest wstanie przed wzięciem odpowiedziec sobie na pytanie jak się to skończy.
0
Powie mi ktos do kogo mówi Hajto bo z komentarza wynika że do zawodników.
0
Salah asysta nie będzie źle.
0
Nie mozna
0
Ja mam na C Eriksena też nie pyklo i ogólnie czuję że najlepiej to mi nie pójdzie.
0
Przecież Cou wejdzie za Dembele to taka znana zmylka Valverde
0
Dzięki za info juz wbilem na fl home
0
Mógłby mi ktoś wyjaśnić co robię źle przy rejestracji do la liga marca. wpisuję @ hasło powtarzam hasło a i tak dostaję info o treści
- Istnieje co najmniej jedno pole wypełnione niepoprawnie. Sprawdź wpisy i spróbuj ponownie.
1
Lenglet może tam pograć lub Verma.
0
W która fantasy la liga gracie ? może jakiś link
2
Jak latwo wszystkim przychodzi dawac kare smierci, sedziowie prokuratorzy policja popelniaja błędy lub biorą zwyczajnie w łapę.Są tacy zwyrodnialcy którzy powinni ja otrzymać ale jest ta druga strona medalu która nazywa się Pan Komenda i wtedy już ta kara śmierci nie jest taka super
1
Tak Tomasa, a nie sory on nie dobiegł.
10
Jeszcze chwilą i Borek będzie płakał już mówi przez łzy.
1
Chciał wymusić wolnego:)
0
A mowia ze imigranci biorą tylko zasiłki a jak widać na filmie nie tylko.
1
Dobry mecz tylo niepotrzebna ta nerwowa końcówka której napewno by nie było gdyby Dembele wcześniej wrócił z wakacji:)
1
Już się skończyła Psg wygrało.
0
Aby nie dostać dyscyplinarki proponuję przejechać z punktu A do B 5 razy dłużej niż normalnie z uwagi na olbrzymie korki. Po dwóch dniach sami Cię zwolnią.
1
Dzięki wielkie.
0
Potrzebuje szybka podpowiedź do fpl. Pomocnik ale posiadam tylko 5,5GBP.
1
I znowu ryjowe będzie.
0
W Krakowie jest ok tylko z maczetami latają.:)
0
Nigdy nie gralem profesjonalnie w piłkę ale poszukuję 10 takich jak ja bo chcę zdobyc mistrzostwo Polski.
0
Ciekawe kto u białych weźmie 7?
0
Ja mam Lukaku ,Zahe i Sandro trochę słabo ale pomoc to Kevin,Mo,Pogba i szukam 4.
0
To ty wódki nie pij.
1
Masz rację jeśli chodzi o ludzi w domu.Ja jednak odebrałem przekaz kobiety ze chodzi o mury i to było najważniejsze ale wiadomo mogłem to źle odczytać.
0
Na TVN pokazują wypadek szybowce w którym zginął pilot.Komentujaca wypadek kobieta mówi że się cieszy że pilot nie rozwalił jej domu i za to go podziwia.