- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1161 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1161 Culés
5
3
@PatrychoO Smutne ile jest chamstwa i nienawiści w tym społeczeństwie.
5
@PatrychoO Ale to wina kierowcy autobusu i przepisów bo to oni nie zezwalają żeby wchodzić do autobusu z rowerami przez co nie chcą ruszyć dalej a pasażerowie się denerwują... Sam byłem świadkiem takiej sytuacji gdzie babeczka w upalny dzień chciała jak naszybciej dostać się do domu bo już nie miała siły pedałować około 10km a kierowca powiedział że jak nie wyjdzie to on nie ruszy mimo że autobus był praktycznie pusty
2
@antylegionista Kiedyś jak jechałem autobusem to była taka sytuacja, że kobieta weszła z rowerem większym niż ten z filmiku i nikt nie protestował, kierowca normalnie ruszył. Potem weszła też inna kobieta z wózkiem i kulturalnie wszyscy się pomieścili, bez chamstwa.
0
@antylegionista Nie wiem jak gdzie indziej, ale w Szczecinie zgodnie z regulaminem przewóz roweru w środku komunikacji miejskiej jest jak najbardziej dozwolony.
0
@PatrychoO Może trafiłeś na wyrozumiałego kierowcę, a Co ludzie. Filmik przedstawia tylko połowę,więc zakładam, że na początku próbowali mu przemówić do rozsądku ale się nie dalo, więc pojawiły się wyzwiska
0
@PatrychoO Ile jadu w tych ludziach ,naprawdę nie można takich spraw załatwiać w sposób cywilizowany.Ciekawe co robił w tym momencie kierowca?
0
@PatrychoO Słusznie ta grubsza baba zauważyła: dziadkowi spieszy się do lekarza , ale stoi w tym tramwaju:)
0
@jaras121 W jaki cywilizowany?
0
@Kusco15 Bez awantur obelg ,pan z wąsem już machał rękoma jeszcze chwila i dostał by dziadek liścia.
0
@jaras121 Czekalem na taką odpowiedź:) Około 3:00 babka pyta się dziadka dlaczego wziął rower skoro nie umie jeździć; zobacz co odpowiedział. Filmik nie przedstawia początku zajścia, więc prawdopodobnie próbowali bez awantur i obelg. Gościu macha rękami bo nie może jechać do pracy, a kierowca nie może ruszyć bo gościu łamie regulamin. Dziadkowi się coś ubzduralo a wy go Bronice
0
@Kusco15 Nie bronię dziadka, tylko co jak by nie wysiadł należy mu sprzedać tego liścia.
0
@Kusco15 Najważniejsze w tym wszystkim gdzie jest kierowca to on powinien gadać z tym dziadkiem.