jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Popitek12 To w kogo Kidawa kamieniami rzucała?
1
@MesQueUnClub96 Dostanę pewnie bana ale i tak się już tutaj nie udzielam więc mam to w dupie. Chłopie ale ty masz smutne życie aby tak trolowac tracić na to tyle czasu i wypisywać takie brednie. Druga opcja jest taka że ty poprostu masz nawalone pod tym beretem i to zdrowo więc dobrze ci radzę idź do jakiegoś specjalisty bo którakolwiek z tych opcji jest prawdą to dobrze to się nie skończy
0
@Bobo25 Wtedy jest to zajebisty zabieg aby przekonać wyborców pisu.
0
@jacobFCB Chłopie mam znajoma która twierdzi że oni kimkolwiek są sterują pogoda . W łeb bym palnął ale to nic nie da
0
@Ojciec5tkidzieci Dobrze dobrze.
1
@Bocheno1 Chyba poniżej kolan hak z roboty wychodzisz nawalony jak stodola po zbiorach
3
Moje typy
5 pkt @Luciano99
3 pkt @Danny Gaucho
1 pkt @Comentateiro
2
@Popitek12 Nie no co ty iluminaci sterują pogodą
0
@esem91 A daj pan spokój czy mi się wydaje czy jego mimika gdy on jeszcze stoi pokazuje że coś z nim nie tak
0
@esem91 A co tam się wydarzyło?
3
Za 10 minut obstawiam komentarze typu przepraszam Lewy lub ale mi zamknął ryj
0
Ekstraklapa im się załączyła
0
Na nich !!!! Po manite
0
Dawno nie czytałem o walkach Barcelony i jakiś tam negreirach idę na białą stronę bo jakieś wycie za oknem słyszę
1
@joloskyy Takie długie masz włosy między palcami:)
2
@Kidd Nie tłumacz nie ma sensu
0
@gumaz Żeby miał choć jeden głos
1
@takisobiektos Zara nie będzie play-off ani w euro ani na krajowym podwórku. Miałem nadzieję że coś pograją w tym sezonie ale narazie to wygląda tragicznie. Myślę że trener dostanie ostatnia kolejkę i jeśli nic nie wygra to poleci
3
Co za chamstwo dwa mecze zawieszenia przecież to ewidentnie nagonka na czarnoskórego. Góra połowa meczu i to ta pierwsza wczorajszego spotkania w Pucharze.
1
@takisobiektos Daj spokój to co oni odpieprzaja to jeszcze szok. Ja tego nie rozumiem choć komentator ładnie wyjaśnił trenera on ten mecz przegra na dzień dobry zdjął Fala i ci znów zaczęli wjeżdżać pod kosz i nic z tym nie zrobił a końcówkę to ja bym lepiej rozrysowal
0
Kiedy decyzja co do kary czarnoskórego męczennika?
0
@Arden Tańczy i bawi się pewnie na swietnejj imprezie na której ty pewnie mógłbyś być ale kelnerem
0
@Filipem Ofiara Valverde.
2
@Danny Gaucho Chciałbym Ci odpowiedzieć ale ta dyskusja nie ma sensu bo ja mam swoje zdanie
0
Moim zdaniem Valencia wygrała ten mecz i nie rozumiem dlaczego dopisali Realowi 3 pkt. Wiem że Real strzelił więcej bramek i tak mówią przepisy ale powtarzam moim zdaniem wygrała Valencia i mam do niego prawo
0
@okiemtypera_lucaxx95 Czy ty rozumiesz co ja do ciebie pisze. Zasady są jasne nie ma tutaj żadnej sytuacji kontrowersyjnej a ty dalej bredzisz o jakiś korzyściach.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Czyli nie znasz zasad piłki nożnej dziękuję Ci za odpowiedź.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ty i wiedzą kolejkorzu a wiedzę piłkarska już posiadasz czy nadal powinna być powtórka karnego?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Co odpiszesz Dodiemu? Ty i twoje inne zdanie do czasu aż ktoś cię nie wyjasni.
2
@MesQueUnClub96 Dodi jak wyjazd w Bieszczady niczego nie zmieni. Zmieni ale nie dla ciebie tylko innych. Tam nie będziesz miał internetu