jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz przyspieszenie i ich zniszczymy. Stawiajta majątki
0
@Bykunn Leczenie pod przymusem nie ma zbyt dużego sensu i nie nie jest to 3 do 5 procent. Na 100 uzależnionych którzy sami decydują się na leczenie 93 wraca do naloga nawet po terapii. Czyli wychodzi że jakieś 7 % wraca do normalnego funkcjonowania. Renta natomiast to już wyższa Szkoła debilizmu jeśli dostaje ja uzależniony nie próbujący nic że sobą zrobić. Jak można wpaść na takie pomysły
0
@ObiektywnyKibic121 Sam się przejedź. Nie no ku... No nie
2
@betonito Gotowy projekt Barcelona?
3
@fart To jest polityczna zemsta na krystalicznie czystym czlowieku. Tak zwana hucpa
0
@partymaker Naprawdę Myślisz że człowiek na takim poziomie sędziowania z takimi zarobkami wybiera sobie kogo wielbic. To jest jego praca z tego utrzymuje rodzinę i gwiżdże pod jakąś drużynę . Popelnia błędy jak każdy sędzia ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie swojej kariery przekładał nad to kogo bardziej lubi
0
@partymaker Nie masz pojęcia o człowieku jedziesz go od buca a w twarz to byś pewnie mu powiedział dzień dobry Panie Szymonie.
0
@partymaker Ehe szybko poszło
0
@Hindus No tu masz rację. Peszkin to by całą Barce uwalił
1
@KamQiX To ty nie wiesz ze tutaj prawie wszyscy mogliby być takimi Marciniakami tylko im się nie chce. Po co to jedzie taki kawał jak można z kanapy pokrytykowac jeszcze nie tego którego trzeba
0
@Hindus Peszko czy Yamal sens pytania taki sam
0
@ngif Szkoda to jest jak świnia w żyto wlezie
0
@VamoSBarca88 Prawdziwi twardziele nie sypiają więc na co mnie tu takie porady
0
@FrankliN7 A w ch** granie też zadanie.
0
@FCBparasiempre Nie muszę mieszkam z osobą która ma 80 lat i płaciła więc teraz jest zwolniona.
0
@FCBparasiempre A abonamencik zapłacił?
0
@Terapuls A ta reszta to teraz jest z tobą w pokoju.
1
@LewJaszyn A te 10 lat to ci z wzoru hajty wyszło czy o co biega
1
@zodiak_10 Stawiaj chalupe będziesz miał dwie
0
Zesral się następny a taki fajny miał być ten pintus.
0
@panczo To był fart bo nogę zostawil
0
Olmo beż jedynki
0
@Lanosss Też mam samsunga i Też mi wywalało że czegoś tam nie wykupili czy coś i dupa niektóre apki nie działają
0
@Bykunn Taki że polityk może przyjść dać ci w ryj a ty masz jednie spuścic głowę bo przecież sądy i politycy nie będą się tym zajmować bo mają inne ważniejsze rzeczy. No ja odpadam
1
@BezglutenowyPedri Czy ty wogole rozumiesz o co biega czy tylko uśmiechnięci i uśmiechnięci. Chłopie gość złożył prywatne oskarżenie aby Sąd mógł cokolwiek zrobić trzeba pozbawić oskarżonego imunnitetu a to mogą zrobić tylko uśmiechnięci.
2
Barca wygrywa z Macabi dwoma punktami a madrycioki z Fenerbachce nie. W tej chwili madrycioki jak kolegi piłkarze poza następna runda. Do końca rundy zasadniczej daleko ale jakby dwie sekcje rozwaliły se w ten sposób ryj to Perez by się chyba podał do dymisji
3
Na co my te elclasico wygrali się pytom
4
Asensio nikt jeszcze nie przeszedł więc postanowił przejść się sam
0
A idź pan z taką murawą przecież to widać jak ona angolowi przeszkadza no bo sam z siebie taki wielki chłop się chyba nie wywala
1
AŁa ale mnie jakaś piłka pizgla