0

Teraz przyspieszenie i ich zniszczymy. Stawiajta majątki

0

@Bykunn Leczenie pod przymusem nie ma zbyt dużego sensu i nie nie jest to 3 do 5 procent. Na 100 uzależnionych którzy sami decydują się na leczenie 93 wraca do naloga nawet po terapii. Czyli wychodzi że jakieś 7 % wraca do normalnego funkcjonowania. Renta natomiast to już wyższa Szkoła debilizmu jeśli dostaje ja uzależniony nie próbujący nic że sobą zrobić. Jak można wpaść na takie pomysły

0

@ObiektywnyKibic121 Sam się przejedź. Nie no ku... No nie

2

@betonito Gotowy projekt Barcelona?

3

@fart To jest polityczna zemsta na krystalicznie czystym czlowieku. Tak zwana hucpa

0

@partymaker Naprawdę Myślisz że człowiek na takim poziomie sędziowania z takimi zarobkami wybiera sobie kogo wielbic. To jest jego praca z tego utrzymuje rodzinę i gwiżdże pod jakąś drużynę . Popelnia błędy jak każdy sędzia ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie swojej kariery przekładał nad to kogo bardziej lubi

0

@partymaker Nie masz pojęcia o człowieku jedziesz go od buca a w twarz to byś pewnie mu powiedział dzień dobry Panie Szymonie.

0

@partymaker Ehe szybko poszło

0

@Hindus No tu masz rację. Peszkin to by całą Barce uwalił

1

@KamQiX To ty nie wiesz ze tutaj prawie wszyscy mogliby być takimi Marciniakami tylko im się nie chce. Po co to jedzie taki kawał jak można z kanapy pokrytykowac jeszcze nie tego którego trzeba

0

@Hindus Peszko czy Yamal sens pytania taki sam

0

@ngif Szkoda to jest jak świnia w żyto wlezie

0

@VamoSBarca88 Prawdziwi twardziele nie sypiają więc na co mnie tu takie porady

0

@FrankliN7 A w ch** granie też zadanie.

0

@FCBparasiempre Nie muszę mieszkam z osobą która ma 80 lat i płaciła więc teraz jest zwolniona.

0

@FCBparasiempre A abonamencik zapłacił?

0

@Terapuls A ta reszta to teraz jest z tobą w pokoju.

1

@LewJaszyn A te 10 lat to ci z wzoru hajty wyszło czy o co biega

1

@zodiak_10 Stawiaj chalupe będziesz miał dwie

0

Zesral się następny a taki fajny miał być ten pintus.

0

@panczo To był fart bo nogę zostawil

0

Olmo beż jedynki

0

@Lanosss Też mam samsunga i Też mi wywalało że czegoś tam nie wykupili czy coś i dupa niektóre apki nie działają

0

@Bykunn Taki że polityk może przyjść dać ci w ryj a ty masz jednie spuścic głowę bo przecież sądy i politycy nie będą się tym zajmować bo mają inne ważniejsze rzeczy. No ja odpadam

1

@BezglutenowyPedri Czy ty wogole rozumiesz o co biega czy tylko uśmiechnięci i uśmiechnięci. Chłopie gość złożył prywatne oskarżenie aby Sąd mógł cokolwiek zrobić trzeba pozbawić oskarżonego imunnitetu a to mogą zrobić tylko uśmiechnięci.

2

Barca wygrywa z Macabi dwoma punktami a madrycioki z Fenerbachce nie. W tej chwili madrycioki jak kolegi piłkarze poza następna runda. Do końca rundy zasadniczej daleko ale jakby dwie sekcje rozwaliły se w ten sposób ryj to Perez by się chyba podał do dymisji

3

Na co my te elclasico wygrali się pytom

4

Asensio nikt jeszcze nie przeszedł więc postanowił przejść się sam

0

A idź pan z taką murawą przecież to widać jak ona angolowi przeszkadza no bo sam z siebie taki wielki chłop się chyba nie wywala

1

AŁa ale mnie jakaś piłka pizgla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?