1

@Kapitan hawk Siekierami się napierdzielali

2

Co za odcinek 1 z 10 @panczo wygrałbyś beż żadnego problemu

1

@Sulimo Waleczne serce

0

@MesQueUnClub_87 Bałagan? Tam jest rozpierducha

0

@Stinger_ To w ostatnim odcinku ma być a on ma się dowiedzieć gdy będą mieć koło 70 lat

0

@shinthps Mój stary

0

@SuperPatsonFCB Dobrze przyznam Ci rację tylko proszę o to samo gdy zostawia tego typa i po pierwszej porażce w eliminacjach zmieni pół składu.

4

Boras chce wywalenia Probierza tylko nie potrafi tego powiedzieć wprost

0

@Tabaluga37 Przecież ten chłop co mecz zmieniał skład

0

@Encore Ale dużo wypije i discopolwiec ma z kim chlac cala noc bo reszta pada

2

Te wyniki to h.. Probierza to za samego puchacza bym wywalił. To jest dramat

0

Puchacz cóż za technika poszedł jak puma

0

Zieliński se ale tuptal przy bramce. On mo zdjyncie un bronić nie musi

0

30 sekund przed bramka pan kamizelka zanotował. Bydzie wpierd...

2

@Kgorecki2500 Salceson

5

@Kapitan hawk No i może powiedzieć że zawsze był na stronie ale tylko czytal

1

@FcPortoFan1999 Jak zagraniczny to wystarczy jakiegoś pijaka poszukać z innego kraju

0

@FcPortoFan1999 A ja bym zmienił na jakiegoś z 5 ligi dal mu 1/10 tego co probierz bierze i przez dwa lata zaoszczędził na jakiegoś goata trenerki. Przecież przez te dwa lata i tak nic nie osiagniemy

1

@arasz1819 On pije tylko od święta. Dziś np. Dlatego że jest ostatni piątek w tym tygodniu

1

@esem91 Myślisz że gdyby powtórzyli karnego Błaszczykowskiego to by strzelił

9

Śmiałem się z Darka że zamiast Świderskiego Bukse widzi a on poprostu wiedział.

0

@esem91 Tylko jak my się sami gwałcimy w taki sposób to czego oczekiwać na boisku. To jest zwykły burdel

1

@barcelonaLM Jurkowi bym powierzył te kadrę.

5

@arasz1819 Wyobraź sobie taki numer w takiej Hiszpanii lub u naszych zachodnich sąsiadów. Ale przecież u nas prezesem jest pijak discopolowiec zatrudniajacy selekcjonerów przy wódce

1

Ja bym zatrudnił Michała,Cesia i Jurka i w trzech może by coś poskładali

4

@4drian0 Ma zdrowie że jeszcze bierze udział w tym cyrku

1

Bardzo dobre wejście w drugiej połowie Świderskiego a nie czekaj po za boiskiem też kompromitacja

0

Wybilismy ich z konceptu to jest kur... osiągnięcie i 3-0 w łeb
Edit4-0

1

@A4ron W myśl przepisów jeśli przed ręką jest trafienie w inna cześć ciała nie ma karnego

0

Czy ta piłka nie trafiła przed ręką w nogę kiwiora?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?