jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz Nie do końca bo gdzie karteczka
1
Jaki oni tam widzą kontakt ? Gdzie kartka za taką ściemę
1
@pyku91 @Transu96 Nie żryj tyle
2
@vangoor Przecież to pieniądze od państwa za darmoszkę , jeśli poszkodowani byli ubezpieczeni to 200 tyś mają ekstra
0
@tristan87 Xavi mu się odpalił
0
@Kgorecki2500 Burmistrz wybrał lokalizację wojsko rozda asortyment czy bedzie jak w 97 ze do poszkodowanych trafia ochłapy
0
Ale jak to miał posadzić Lewego na ławie dal rade na 20 minut.
1
@AlexDark00 Janus, żeś porównał. Ty to jesteś gość
0
@damianex10 Roberto Baggio mówi ci to coś.
4
Sędzia zapomniał że kartki można w dwie strony dawac
0
@agaFCB Ja tam nie chce pożyczyć dej stówę kierowniczka przecież wiem że mosz
0
@FcPortoFan1999 Zawsze jest nadzieja że ktoś trafi się wcześniej bo z probierzowka to możemy wygrać że Szkotami po potężnym farcie
0
@Deviler Zmieniać tak długo aż ktoś się trafi i dotrze do tych kopaczy. Probierz to się nadaje do szczakowianki Jaworzno a nie na reprezentację
1
Czas wywalić Pana kamizelkę szkoda czasu. Przecież oni przegrywając nie potrafił im zabrać piłki. Jedyny odbiór jaki widziałem to Walukiewicz zabrał piłkę zalewskiemu
1
Czemu pokazują ten trening Chorwatów na jedynce.
0
Ale ich gwalca dupa będzie bolec
0
Czy ja dobrze zrozumiałem pieruńsko
0
@FcPortoFan1999 się zobaczy . Mam nadzieję że chłopaki uratują mnie przed kalectwem
0
@FcPortoFan1999 Cierpienie potrafię zrozumieć. Jak robi się to dobrze nie mam z tym problemu ale obawiam się że będą się kopać po czole i styl będzie dramatyczny albo inaczej nie będzie go wcale
0
@FcPortoFan1999 Co bym tylko jutro obudził się z moimi pięknymi oczkami bo boję się że se je wydrapie
0
@Who_you_mam Wredy szedł cygan z basenu i wymyślono triathlon
0
@bartekvisca Pięknie pokazane jak alkoholik potrafi zakrzywić rzeczywistość aby tylko nie widzieć problemu w alkoholu. Ostatnia scena to miazga
1
@tadzik447 No i piniondze ciężko zarobione u prywaciorza w komin. Idź pan w ....
1
@tadzik447 W latach siedemdziesiątych nie zdążyli nam wszyscy spier... o lata świetlne. Czy kiedyś ich dogonimy chyba tylko gdy reszta będzie grała na jednej nodze.
0
@JohnnySilverhand ie mogę patrzeć na styl tego gościa i to widać po kilku meczach ale wiadomo Trza dać czas aby zmarnować następne kilka miesiecy
1
Ślypia se wydrapie przez te 8 minut.
Ku... przecież Piotrowski gra na 9
2
@Rastafarnianin Zameldowali się jak należy.
3
O Probierz wystawia jeszcze większy tartak do środka. Moder jeszcze ale Slisz z Piotrowsim to pociągną na bank
0
Probierz do grudnia.
1
Szkoci puchna jak Roma