jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubertusk Milicja kradnom i oszukujom
0
Tero bedzie siuuuuu
0
A cóż to była za syrenka
0
Czego on tego nie ogląda
0
@DamianBarcaCule To cię bawi
0
Ja tam jestem spokojny pykniemy ich w drugiej jak zaczną oddychać rekawami
0
@FcPortoFan1999 Ale czy to nie skończy się regresem i będziemy oglądać tylko reprezentację w eliminacjach do poważnych imprez
0
@lntrowertyk Mogłeś odrazu usunąć ponieważ ten post nic nie zmieni.
0
@mekston Jak byś miał zostać mulciakiem też byś nie założył.
0
@escarabajo Do Motoru go dawać.
0
@MeAndSwan Kupię se a co przecież o zete nie chodzi
0
@pt9 Jest jeszcze jedna opcja sprzedają go bo zgodził się na mniejsze wynagrodzenie pewnie połowa tego co ma teraz bo nikt mu więcej nie da w klubie X. Po sezonie trener stwierdza że się nie sprawdził i znów szuka klubu. Wolałbym jednak stabilność finansową którą mu Barca zagwarantowała niż takie ryzyko.
Chłop za parę lat jest na emeryturze i pewnie będzie się spełniał wycierając dupke euro zarobionych w naszym klubie
1
@kanver_ No tak mój błąd
1
Lewy dziś strzela bramkę kora daje 3 punkty. Gdzie tyn od Auby się pytom
4
Co ten biedny Flick zrobi jak wszyscy będą zdrowi. Gdzie on ich powciska
0
Kilka akcji na centymetry. Gdyby tylko te piłeczki przeszły
0
Na nich po zwycięstwo
0
Oni jednak potrafią biegać i zajechać przeciwnika
0
@pt9 Ja wiem ze swoich źródeł że ma wejsc na bramkę ale dopiero w 70 minucie bo na początku drugiej wchodzi gruby
3
Lewy dziś ładuje kolejne dwie brameczki i wygrywamy 4-1
2
@LionelM95 Milicja handel na Labambie
1
@Radioactive9705 W filmie piękna muza była. Ogólnie film też bardzo dobry.
0
@icon3520 Wciśnij ignoruj
2
@blakkudium Dobrze ze koszulki nie zdjął bo by się o bebech potknął.
0
@BTW Pinć tysincy skunt tyle piniendzy mosz.
1
@Lionel_Messi10 Nawet za 80 milionów nie kupisz szacunku i Dybała o tym wie.
0
@cchesterr43 A na co liczyłeś że wygrają?
0
@pt9 Tak jedzie motórem a na bagażniku wiezie Nico
1
@Kidd @Comentateiro to może być dziadkiem tych mlodzieniaszkow
0
Halinka się zaro rozsypie na tvn