jasiek725
Dołączył/a: czerwiec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1. Ribery
2. Messi
3. Ronaldo
4. Neymar
6. Ibrahimovic
0
W ostatnim komentarzu powiedziałem że Messi będzie miał szansę się zaprezentować i zrobił to w wielkim stylu.
0
Najlepsza jedenastka wg mine Bramkarz: Boruc Obrona: Alaba Silva Alves Dante Pomoc: Illarmendi Modrić Messi Neymar Ronaldo Atak: Lewandowski.
To jest ustawienie 4-2-3-1 Ławka Cech Bale Luiz Xavi Fabregas Alexis Lahm.
0
Barcelony bronimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dokładnie 5 godz i 54 min do starcia na Camp Nou.
0
Pepe Reina przydał by się do Barcy.
0
Barca pan , Milan Ham :P
0
Obstawiam 4-2 dla Barcy albo 20 dla Barcy.
0
Lewy do Realu by pasował.
0
Wiadomo że Leo nie jest w formie bo jest po kontuzji , ale myślę , że z czasem wróci w wielkim stylu. Oczywiście będzie miał szansę zaprezentwać dobrą formę w środowym meczu z Milanem.
0
Myślę , że jak w zimowym okienku transwerowym kupili chodżby Dawida Luiza lub Tiago Silve to myślę , że był by z tego pożytek.
0
Szanuję oba zespoły , ale wolę Barce.
0
Myślę , że zdobędziemy mistrzostwo w tym sezonie.
0
Dobry jesteś USA :P
0
Co Messiego udajesz ?
0
Co mogę powiedzieć , zdrowia Tito :)
0
A co do ręki którą miał Adriano czy to był Alves to sędzia dobrze zrobił że nie odgwizdał jedenastego metra bo przecież Alves czy Adriano niemieli co zrobić .
0
Jaką Tata ma taktyke poświęcił Leo żeby Cesc miał dobrą szansę ale nie pokazał tego , za to Ney światowej klasy napastnik .
0
Znakomite EL Clasico nietylko dla debiutującego przeciwko Realowi Neymara i Taty Martino , ale też dla całej Barcy Znakomicie w EL Clasico wszedł Neymar , Messi nie był zbyt widoczny :D
0
czemu Alexis nie gra ?
0
Myślę że będzie ciężko ale wynik obstawiam 4 - 2 dla barcy :D
0
Neymar , Neymar i jeszcze raz Neymar :)
0
Co mogę powiedzieć ? Ponownie gratuluję całej drużynie, jednak najgorsze jest to że Leo ma kontuzję i Neymar będzie pierwszo tonową postacią na boisku i myślę że , że sztrzeli tą debiutancką bramke w Lidze Misztrzów powodzenia Neymar i drużyno pokażcie się z jak najlepszej strony . I wracaj szybko Leo .
0
Tata Gerado ma rację nie możemy dopuszczać do takich niebezpiecznych sytułacji pod bramką Victora .
A co do Neymara popełniłeś błą ,,Tato,, , mam nadzieję że we wtorek zagra do
końcowego gwizdka .
0
Ja myślę że to odpowiednia grupa dla Barcy .
0
Messi , Naymar i Alixsis jeszcze Dawid Luiz
Nie powiesz że przegramy :)
0
I tak Leo wygra :p
0
Wracaj do zdrowia Neymar !!!
Pozdrawiam
0
Ney da radę !
0
Szkoda że Tito nie dał Ericowi szansy :(