0

1. Ribery
2. Messi
3. Ronaldo
4. Neymar
6. Ibrahimovic

0

W ostatnim komentarzu powiedziałem że Messi będzie miał szansę się zaprezentować i zrobił to w wielkim stylu.

0

Najlepsza jedenastka wg mine Bramkarz: Boruc Obrona: Alaba Silva Alves Dante Pomoc: Illarmendi Modrić Messi Neymar Ronaldo Atak: Lewandowski.
To jest ustawienie 4-2-3-1 Ławka Cech Bale Luiz Xavi Fabregas Alexis Lahm.

0

Barcelony bronimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dokładnie 5 godz i 54 min do starcia na Camp Nou.

0

Pepe Reina przydał by się do Barcy.

0

Barca pan , Milan Ham :P

0

Obstawiam 4-2 dla Barcy albo 20 dla Barcy.

0

Lewy do Realu by pasował.

0

Wiadomo że Leo nie jest w formie bo jest po kontuzji , ale myślę , że z czasem wróci w wielkim stylu. Oczywiście będzie miał szansę zaprezentwać dobrą formę w środowym meczu z Milanem.

0

Myślę , że jak w zimowym okienku transwerowym kupili chodżby Dawida Luiza lub Tiago Silve to myślę , że był by z tego pożytek.

0

Szanuję oba zespoły , ale wolę Barce.

0

Myślę , że zdobędziemy mistrzostwo w tym sezonie.

0

Dobry jesteś USA :P

0

Co Messiego udajesz ?

0

Co mogę powiedzieć , zdrowia Tito :)

0

A co do ręki którą miał Adriano czy to był Alves to sędzia dobrze zrobił że nie odgwizdał jedenastego metra bo przecież Alves czy Adriano niemieli co zrobić .

0

Jaką Tata ma taktyke poświęcił Leo żeby Cesc miał dobrą szansę ale nie pokazał tego , za to Ney światowej klasy napastnik .

0

Znakomite EL Clasico nietylko dla debiutującego przeciwko Realowi Neymara i Taty Martino , ale też dla całej Barcy Znakomicie w EL Clasico wszedł Neymar , Messi nie był zbyt widoczny :D

0

czemu Alexis nie gra ?

0

Myślę że będzie ciężko ale wynik obstawiam 4 - 2 dla barcy :D

0

Neymar , Neymar i jeszcze raz Neymar :)

0

Co mogę powiedzieć ? Ponownie gratuluję całej drużynie, jednak najgorsze jest to że Leo ma kontuzję i Neymar będzie pierwszo tonową postacią na boisku i myślę że , że sztrzeli tą debiutancką bramke w Lidze Misztrzów powodzenia Neymar i drużyno pokażcie się z jak najlepszej strony . I wracaj szybko Leo .

0

Tata Gerado ma rację nie możemy dopuszczać do takich niebezpiecznych sytułacji pod bramką Victora .
A co do Neymara popełniłeś błą ,,Tato,, , mam nadzieję że we wtorek zagra do
końcowego gwizdka .

0

Ja myślę że to odpowiednia grupa dla Barcy .

0

Messi , Naymar i Alixsis jeszcze Dawid Luiz

Nie powiesz że przegramy :)

0

I tak Leo wygra :p

0

Wracaj do zdrowia Neymar !!!



Pozdrawiam

0

Ney da radę !

0

Szkoda że Tito nie dał Ericowi szansy :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?