jasiek725
Dołączył/a: czerwiec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DZIĘKUJEMY !!!!! DZIĘKUJEMY !!!!!
0
Na miejscu Tito wybrał bym chyba Pedro , ponieważ jest szybki .
Ale Alexis też ma zalety ale ma też wady jak każdy człowiek , i wolałbym jakby Tito postawił na Pedro :)
0
Spodziewam się że Madryt to dobre miejsce dla Villi , a zresztą Villa ma już swojego następce , a jest to właśnie Neymar .
0
Ney i Jordi zdrowia !!!
0
Ney zdrowiej !!!
Pozdrawiam : Jasiek725
0
W lidze hiszpańskiej według mnie :
1. FC Barcelona
2. Real Madryt
3. Atletico Madryt
4. Valencia CF
5. Malaga
6. Espanol
0
Puyol po tylu latach DZIĘKUJEMY !!!!! czas zakończyć karierę :(
0
Neymar będzie miał podobną magię :D
0
oby tak dalej !
0
Messi , Xavi i Neymar ale duet :)
0
Barca pluje Real zlizuję xD
0
Ej a na ten mecz będzie drugi skład czy pierwszy ?
0
Barca Barca Barca !!!
0
Ja na Argentynę stawiam :D
0
Ja zamówię sobie domową Brazylii , a co do tych Barcy to spoko :)
Polecam stronę Fanzone.PL
0
Według mnie duet Messi i Neymar będzie super Barca Barca Barca !!!
0
Gundogan w Barcelonie to Będzie coś !!!
0
Nie mogę się doczekać duetu Neymar i Messi...
0
Moja jedenastka Pucharu Konfederacji :
Bramkarz : Julio Cesar
Lewy Obrońca : Jordi Alba
Lewy Środkowy Obrońca : Dante
Prawy Środkowy Obrońca : Thiago Silva
Lewy Obrońca : Dani Alves
Pomocnik : Andrea Pirlo
Pomocnik : Iniesta
Napastnik : Neymar
Napastnik : Torres
Napastnik Fred
Napastnik : Baloteli
Pozdrawiam : Jasiek725 :)
0
Puyol według mnie się już nie przyda ja bym kupił Dantego lub Luiza z Brazylii :)
0
Znakomity mecz Brazylia !!! Brazylia !!!
0
Iniesta dużo dał Barcelonie proszę nie odchodż :(
0
Ronaldinho pomógł wrócić Barcy do światowej ''Elity''
Dziękujemy Ronaldinho !!! :D
0
Nie mogę się doczekać duetu Messiego i Neymara .
Jestem wielkim fanem Barcy czekałem na to słowo Barca pluje Real zlizuje.
0
sory waidelferera
0
Super atak taki sobie wyobrażam Neymar-Messi-Lewandowski-Rooney , a formacja 4-2-4 o i waiby mogli dokupić łapki w górę :)
0
Bardzo dobrze że odejdzie będzie więcej młodych i Barca będzie miała więcej kasy xD
0
Lewandowski by się bardzo przydał w Dumie Kataloni
Kurde :)
0
Abidal w arsenalu by się przydał łapki w góre
0
Barca popełniła świetny krok kupili Neymara od zawsze tego chciałem , a sensacją by było kupić Roberta Lewandowskiego za 35 min euro :)