0

DZIĘKUJEMY !!!!! DZIĘKUJEMY !!!!!

0

Na miejscu Tito wybrał bym chyba Pedro , ponieważ jest szybki .
Ale Alexis też ma zalety ale ma też wady jak każdy człowiek , i wolałbym jakby Tito postawił na Pedro :)

0

Spodziewam się że Madryt to dobre miejsce dla Villi , a zresztą Villa ma już swojego następce , a jest to właśnie Neymar .

0

Ney i Jordi zdrowia !!!

0

Ney zdrowiej !!!

Pozdrawiam : Jasiek725

0

W lidze hiszpańskiej według mnie :
1. FC Barcelona
2. Real Madryt
3. Atletico Madryt
4. Valencia CF
5. Malaga
6. Espanol

0

Puyol po tylu latach DZIĘKUJEMY !!!!! czas zakończyć karierę :(

0

Neymar będzie miał podobną magię :D

0

oby tak dalej !

0

Messi , Xavi i Neymar ale duet :)

0

Barca pluje Real zlizuję xD

0

Ej a na ten mecz będzie drugi skład czy pierwszy ?

0

Barca Barca Barca !!!

0

Ja na Argentynę stawiam :D

0

Ja zamówię sobie domową Brazylii , a co do tych Barcy to spoko :)


Polecam stronę Fanzone.PL

0

Według mnie duet Messi i Neymar będzie super Barca Barca Barca !!!

0

Gundogan w Barcelonie to Będzie coś !!!

0

Nie mogę się doczekać duetu Neymar i Messi...

0

Moja jedenastka Pucharu Konfederacji :
Bramkarz : Julio Cesar
Lewy Obrońca : Jordi Alba
Lewy Środkowy Obrońca : Dante
Prawy Środkowy Obrońca : Thiago Silva
Lewy Obrońca : Dani Alves
Pomocnik : Andrea Pirlo
Pomocnik : Iniesta
Napastnik : Neymar
Napastnik : Torres
Napastnik Fred
Napastnik : Baloteli

Pozdrawiam : Jasiek725 :)

0

Puyol według mnie się już nie przyda ja bym kupił Dantego lub Luiza z Brazylii :)

0

Znakomity mecz Brazylia !!! Brazylia !!!

0

Iniesta dużo dał Barcelonie proszę nie odchodż :(

0

Ronaldinho pomógł wrócić Barcy do światowej ''Elity''


Dziękujemy Ronaldinho !!! :D

0

Nie mogę się doczekać duetu Messiego i Neymara .

Jestem wielkim fanem Barcy czekałem na to słowo Barca pluje Real zlizuje.

0

sory waidelferera

0

Super atak taki sobie wyobrażam Neymar-Messi-Lewandowski-Rooney , a formacja 4-2-4 o i waiby mogli dokupić łapki w górę :)

0

Bardzo dobrze że odejdzie będzie więcej młodych i Barca będzie miała więcej kasy xD

0

Lewandowski by się bardzo przydał w Dumie Kataloni


Kurde :)

0

Abidal w arsenalu by się przydał łapki w góre

0

Barca popełniła świetny krok kupili Neymara od zawsze tego chciałem , a sensacją by było kupić Roberta Lewandowskiego za 35 min euro :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?