jedrusdrewienko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Juan Espil jest na 10 miejscu skoro ma 881 trójek ? ;) Nie powinno być przypadkiem 681 ?;>
0
Soltyz
Bigosu akurat nie jadłem ;p Moim zdaniem, Valdes powinien dostać szansę ;)
0
To może Valdes, jak taki sprawiedliwy ? ;D
0
ależ alley-up ! haha brawa nam bili ;D
0
60 do 38... To co wyprawiają nasi koszykarze to jest coś pięknego ;D a to jeszcze 1min 30sek do końca 3 kwarty
0
bramka klatą z 50cm nad ziemią... szacunek ;D
0
Migueli miał 391 w lidze a 548 ogólnie ;)
0
Smutek
z tego co wiem, to Giovani nie jest już na wypożyczeniu ;) W tym sezonie ma 2 mecze w pucharze w barwach Tottenhamu.
0
oglądałem twardo, do momentu jak pokazali twarz Sylvinho po meczu... Nie wytrzymałem i łzy zaczęły lecieć..
Przekozacki filmik.
0
Cule17
Zacznijmy od tego, że w Bayerze, nie w Bayernie ;p
A co do gry, to widziałem kilka meczów i moim zdaniem, grał dobrze, tyle tylko, że to inna liga, więc trudno ocenić przydatność w Barcelonie. ;)
0
"Mam już trochę doświadczenia i umiem powstrzymać swoje emocje." Już nie płakał? Nie no moje gratulacje ;))
0
wolałbym jego w środku pomocy zamiast Busquetsa...
0
Hiroshima - właśnie nad tym się zastanawiałem, ale wolałem się zapytać :) Wielkie dzięki ^^
0
sry, że o coś takiego pytam, ale o co chodzi w tym zdaniu "Kto wie, czy nie było to wtedy obecnej legendy Barcelony i przyszłej legendy." ? :)
Ni cholery nie moge skminić o co chodzi ;p
0
kondradinho
możesz wyszarpać jakąś koszulke/szalik realu to będzie co palić z radości po następnym GD ;d
0
atixavi
normalnie bym Ci piwo chętnie postawił xd
0
Co bramkarze mają mecz...
0
ronaldinho102
skąd to wiesz? było gdzieś napisane? Ja już tak zaznaczyłem :/
0
Jeśli odejdzie za kwotę 12-15mln to nie będę miał nic przeciwko...
0
Bo musi patrzeć tylko na jedną połowę? :D
0
Współczuje mu...
0
Świetne foto xD
0
Świetne podsumowania ! Jesteście wielcy ; ))
0
Myślałem, że on jest starszy... ; )
0
straż* sry ; )
0
Mówicie o systemie szkolenie, ja właśnie trenuje i wiem, że jakiekolwiek kadry województwa, polski itp. to tak naprawdę raz zrobiona selekcja i przez następne kilka lat granie tymi samymi zawodnikami, zero dalszego szukania...
A co do szkolenia, to wpierw trzeba mieć na czym grać, a nie może być tak, że boisk nie ma, a na dzieci grające na trawnikach, placach itp wzywa się strasz miejską ; p
0
antek0525
Mi działa oO Nie mam pojęcia co może źle być, może spróbuj jeszcze raz; )
0
m_o_z
Wiem 193cm wzrostu swoje robią xD
0
No i wspólnymi siłami reupload zrobiony ^^
0
Azulgranka* oczywiście