jedrusdrewienko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Azukgranka
Gdzie znaleźć taką kobiete jak Ty?! xD
0
4 bramka
http://www.sendspace.pl/file/nG1OJmNn/
0
jak ktoś może niech wrzuci 3 bramkę na sendspace, ja wrzucam 4 bramkę, a 5 wrzuciłem wiec wszystko będzie : )
0
Konradinho, zaraz jeszcze 4 bramke na sendspace to będzie łatwiej ^^
0
Ja bym się cieszył że wgl jest...
0
bramka alvesa
http://www.sendspace.pl/file/zdcwk4Cg/
0
Mam złe przeczucie co do tego kontraktu...
0
Prawdziwy fan? xD
0
A mi się zwłaszcza górna część strony podoba ^^
0
Kuurde trochę późno dodana, nie zdarzyłem wrócić ;/
0
Teraz Eto'o mógł zrobić wszystko ;P
0
misk00
Mi się tylko wydaję, że VV potrzebuje jednego dobrego meczu i złapie formę ; ) Nie twierdzę, że ten mecz sprawi że nasz bramkarz będzie najlepszy na świecie, bo nie będzie chyba nigdy ; )
Pzdr ^^
0
Ktoś jeszcze przeciwko VV jest?
A keita to... : (
0
m_o_z
Nie łatwiej Iworyjczyka? xD
0
nadachu, tylko proszę Cię wypowiadaj się tak jak ostatnio xd
I przepowiedzenia dobrego wyniku ;)
0
italiano
znaczy, że byśmy na 100% wygrali tak? a teraz możemy się pomęczyć ? ;D
0
Miałem na myśli przepowiedni :P
0
vieczny - to ja mam taki pomysł, nie pisz takich głupot na tej stronie ;) to że Ty skończyłeś to Twoja decyzja, ja ją szanuje, ale daruj nam czytanie tych Twoich przepowieści :)
0
vieczny-Twój nick sugeruje że będziesz zawsze takie głupoty pisał? A jeśli by zajęli 11 miejsce to skończysz kibicować?
0
Nie róbcie afery z niczego... Na każdej stronce znajdą się tacy co będą tak pisać... ;)
0
Spokojnie może za którymś razem się uda ;)
0
nadachu widzę że humor nie opuszcza ;P
0
np. platforma n jak masz dostęp ;P
0
nadachu rozwaliłeś mnie xD
0
fffj, dziękuję Ci że to piszesz :) Zaaawsze mi humor poprawisz xD
0
Wiem, że to nie jest dobre miejsce, alee co się dzieje z Ligą Typerów? ;>
0
a pamiętacie jak kiedyś mieliśmy 14 meczów w lidze z rzędu? (przynajmniej tak mi się kojarzy) i Atletico Madryt nas zatrzymało i rekordzistą pozostał Real z 15 meczami...
0
Sciah
Odprężyć to się można czytając czyjeś rozmowy z nim ;)
Np. rozmowe moz'a wczoraj o ile dobrze pamiętam ;)
Pzdr ^^
0
Sciah, chyba nie warto tracić na niego czasu ; )
0
Ciekawe jak 2m facet wsiada do takiego samochodu xD