0

Azukgranka

Gdzie znaleźć taką kobiete jak Ty?! xD

0

0

jak ktoś może niech wrzuci 3 bramkę na sendspace, ja wrzucam 4 bramkę, a 5 wrzuciłem wiec wszystko będzie : )

0

Konradinho, zaraz jeszcze 4 bramke na sendspace to będzie łatwiej ^^

0

Ja bym się cieszył że wgl jest...

0

0

Mam złe przeczucie co do tego kontraktu...

0

Prawdziwy fan? xD

0

A mi się zwłaszcza górna część strony podoba ^^

0

Kuurde trochę późno dodana, nie zdarzyłem wrócić ;/

0

Teraz Eto'o mógł zrobić wszystko ;P

0

misk00

Mi się tylko wydaję, że VV potrzebuje jednego dobrego meczu i złapie formę ; ) Nie twierdzę, że ten mecz sprawi że nasz bramkarz będzie najlepszy na świecie, bo nie będzie chyba nigdy ; )

Pzdr ^^

0

Ktoś jeszcze przeciwko VV jest?

A keita to... : (

0

m_o_z

Nie łatwiej Iworyjczyka? xD

0

nadachu, tylko proszę Cię wypowiadaj się tak jak ostatnio xd

I przepowiedzenia dobrego wyniku ;)

0

italiano

znaczy, że byśmy na 100% wygrali tak? a teraz możemy się pomęczyć ? ;D

0

Miałem na myśli przepowiedni :P

0

vieczny - to ja mam taki pomysł, nie pisz takich głupot na tej stronie ;) to że Ty skończyłeś to Twoja decyzja, ja ją szanuje, ale daruj nam czytanie tych Twoich przepowieści :)

0

vieczny-Twój nick sugeruje że będziesz zawsze takie głupoty pisał? A jeśli by zajęli 11 miejsce to skończysz kibicować?

0

Nie róbcie afery z niczego... Na każdej stronce znajdą się tacy co będą tak pisać... ;)

0

Spokojnie może za którymś razem się uda ;)

0

nadachu widzę że humor nie opuszcza ;P

0

np. platforma n jak masz dostęp ;P

0

nadachu rozwaliłeś mnie xD

0

fffj, dziękuję Ci że to piszesz :) Zaaawsze mi humor poprawisz xD

0

Wiem, że to nie jest dobre miejsce, alee co się dzieje z Ligą Typerów? ;>

0

a pamiętacie jak kiedyś mieliśmy 14 meczów w lidze z rzędu? (przynajmniej tak mi się kojarzy) i Atletico Madryt nas zatrzymało i rekordzistą pozostał Real z 15 meczami...

0

Sciah

Odprężyć to się można czytając czyjeś rozmowy z nim ;)

Np. rozmowe moz'a wczoraj o ile dobrze pamiętam ;)

Pzdr ^^

0

Sciah, chyba nie warto tracić na niego czasu ; )

0

Ciekawe jak 2m facet wsiada do takiego samochodu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?