0

Z tymi "dobrymi" policjantami jakos nie mialem jeszcze okazji. Zdecydowana wiekszosc z nich to zwykli sluzbisci ktorzy zamiast ludziom pomagac i ich pouczac jesli jest ku temu przeslanka, to wola na kazdym kroku pokazywac kto tu rzadzi. No ale coz sie spodziewac po ludziach, ktorym sie w zyciu nie do konca udalo, i jedyna instytucja ktora chciala ich zatrudnic to policja ;-)

0

Heh przypomniales mi ile ja spedzalem czasu na dworze, grajac w pile miedzy trzepakami. Caly blok sie schodzil grac w pile z nami.

0

Ale poziom LaRambli ostatnio... ludzie jak nie macie o czym pisac to moze lepiej nie pisac... serio szkoda to czytac czasami...

1

Ryzykuj, albo wyplacaj...

5

Rakieta zagral slabo, najgorzej chyba ze skladu Barcy. Jeszcze pierwsza polowa nie byla zla (jedno bodajze kluczowe podanie), natomiast druga...tragedia. Bardzo duzo strat i wielka nonszalancja przy zagraniach.

2

chyba styl rodem z ligi angielskiej

0

Ja jestem very busy, nie zastapie... ;-)

0

Mama mu napisala ten list a Wy sie podniecacie ;-)

0

Tak samo jak Barca baz Messiego

0

To daje jeden bunt na 10 lat, wiec kolejny juz w Realu

2

co za zycie... ;-)

0

Chyba tylko dlatego ze tez jak Real maja biale stroje

1

a to oni maja jakis hymn?

0

Inflacja a nie matma ;-)

0

Az sie prosi o powtorki video... ehh czekam az to sie stanie kiedys

0

Czerwona byla bezposrednia, tak wynikalo z komentarza angielskiego (taki mecz ogladalem)... Jesli czerwona to konsekwencja 2x zoltej to masz racje, ale podobno byla czerwona od razu.

0

Owszem, Gran Derbi bez niego. Zamiast jednego zawalonego meczu, oslabiamy sie w dwoch!

0

Nie do konca sie zgodze... Owszem Barca znow pokazala frajerstwo, grala bardzo zle, ale niepodyktowanie oczywistego karnego Barcelonie to kryminal. Bylby jeden punkt, jest zero.

0

Przeciwko Maladze tylko TikiTaki i Kasztanki

0

E tam. Szczerze to nudza mnie juz takie wypowiedzi. Wypowiada sie jak polityk, zadasz mu pytanie a on ze nie lubi sie wypowiadac...
Ale takie czasy, nikt nie mowi co mysli , tylko kazdy dyplomatycznie sie wypowiada i na koniec nie wiadomo jakie ma zdanie

1

Kolega 'jaikuba' nic zlego nie powiedzial zeby musial sie ogarniac. Tez bylbym ciekaw kogo by 'wybrali' pilkarze.

0

Zdecydowanie powinnismy tez oceniac trenera, a dodatkowo i wszystkich sedziow (jako jedna ocena)

1

Sedzia dzisiaj na 7+ moim zdaniem, opanowany i tylko kilka malych bledow

LE - jak dla mnie 2, punkt ze w koncu skorygowal swoj blad

2

Co uwazacie o ocenianiu trenera i sedziego na naszej stronie? Co mecz oceniamy zawodnikow, chetnie widzialbym oceny zarowno trenera jak i sedziego (lub wszystkich sedziow jako jedno)

0

Moim skromnym zdaniem Leo powien oglosic, zeby za rok, i rowniez w przyszlosci nie brali go pod uwage przy przyznawaniu indywidualnych nagrod. Skonczylo by sie sciganie za ta durna zlota pilka, i ludzie moze bardziej by przywiazywali uwage do innych, sportowych aspektow.

1

"krzyżówkom".... ojej gratulacje :-)

0

Albo do Lecha :-)

0

Stary, za kazdym razem jak pojawia sie info o Bulce to ktos od razu wali o Hlebie... To sie powoli zaczyna robic nudne :-)

0

No chyba ze Barca przebije Real :-)

0

A czemu mialbym sie nie odzywac? Jakis powod?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?