jhn6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tymi "dobrymi" policjantami jakos nie mialem jeszcze okazji. Zdecydowana wiekszosc z nich to zwykli sluzbisci ktorzy zamiast ludziom pomagac i ich pouczac jesli jest ku temu przeslanka, to wola na kazdym kroku pokazywac kto tu rzadzi. No ale coz sie spodziewac po ludziach, ktorym sie w zyciu nie do konca udalo, i jedyna instytucja ktora chciala ich zatrudnic to policja ;-)
0
Heh przypomniales mi ile ja spedzalem czasu na dworze, grajac w pile miedzy trzepakami. Caly blok sie schodzil grac w pile z nami.
0
Ale poziom LaRambli ostatnio... ludzie jak nie macie o czym pisac to moze lepiej nie pisac... serio szkoda to czytac czasami...
1
Ryzykuj, albo wyplacaj...
5
Rakieta zagral slabo, najgorzej chyba ze skladu Barcy. Jeszcze pierwsza polowa nie byla zla (jedno bodajze kluczowe podanie), natomiast druga...tragedia. Bardzo duzo strat i wielka nonszalancja przy zagraniach.
2
chyba styl rodem z ligi angielskiej
0
Ja jestem very busy, nie zastapie... ;-)
0
Mama mu napisala ten list a Wy sie podniecacie ;-)
0
Tak samo jak Barca baz Messiego
0
To daje jeden bunt na 10 lat, wiec kolejny juz w Realu
2
co za zycie... ;-)
0
Chyba tylko dlatego ze tez jak Real maja biale stroje
1
a to oni maja jakis hymn?
0
Inflacja a nie matma ;-)
0
Az sie prosi o powtorki video... ehh czekam az to sie stanie kiedys
0
Czerwona byla bezposrednia, tak wynikalo z komentarza angielskiego (taki mecz ogladalem)... Jesli czerwona to konsekwencja 2x zoltej to masz racje, ale podobno byla czerwona od razu.
0
Owszem, Gran Derbi bez niego. Zamiast jednego zawalonego meczu, oslabiamy sie w dwoch!
0
Nie do konca sie zgodze... Owszem Barca znow pokazala frajerstwo, grala bardzo zle, ale niepodyktowanie oczywistego karnego Barcelonie to kryminal. Bylby jeden punkt, jest zero.
0
Przeciwko Maladze tylko TikiTaki i Kasztanki
0
E tam. Szczerze to nudza mnie juz takie wypowiedzi. Wypowiada sie jak polityk, zadasz mu pytanie a on ze nie lubi sie wypowiadac...
Ale takie czasy, nikt nie mowi co mysli , tylko kazdy dyplomatycznie sie wypowiada i na koniec nie wiadomo jakie ma zdanie
1
Kolega 'jaikuba' nic zlego nie powiedzial zeby musial sie ogarniac. Tez bylbym ciekaw kogo by 'wybrali' pilkarze.
0
Zdecydowanie powinnismy tez oceniac trenera, a dodatkowo i wszystkich sedziow (jako jedna ocena)
1
Sedzia dzisiaj na 7+ moim zdaniem, opanowany i tylko kilka malych bledow
LE - jak dla mnie 2, punkt ze w koncu skorygowal swoj blad
2
Co uwazacie o ocenianiu trenera i sedziego na naszej stronie? Co mecz oceniamy zawodnikow, chetnie widzialbym oceny zarowno trenera jak i sedziego (lub wszystkich sedziow jako jedno)
0
Moim skromnym zdaniem Leo powien oglosic, zeby za rok, i rowniez w przyszlosci nie brali go pod uwage przy przyznawaniu indywidualnych nagrod. Skonczylo by sie sciganie za ta durna zlota pilka, i ludzie moze bardziej by przywiazywali uwage do innych, sportowych aspektow.
1
"krzyżówkom".... ojej gratulacje :-)
0
Albo do Lecha :-)
0
Stary, za kazdym razem jak pojawia sie info o Bulce to ktos od razu wali o Hlebie... To sie powoli zaczyna robic nudne :-)
0
No chyba ze Barca przebije Real :-)
0
A czemu mialbym sie nie odzywac? Jakis powod?