2

Co wy sie wszyscy tak jaracie tymi newsami z Ter Stegenem w roli glownej. Znudzony jestem juz komentarzami jak to super ze zostaja... Jaka to przyszlosc klubu... Najlepszy bramkarz na swiecie... Blebleble. A skad wiecie ze to przyszlosc? Moze nie wybije sie chlopak? Moze pusci pare szmat i sprzedamy go do Chin.

Nie ma co sie podniecac... Niech najpierw cos pokaze, narazie pokazal kilka spoko interwencji i w sumie tyle. Pare razy tez wkurzyl swoim aroganckim zachowaniem.

Ja radze mniej sie jarac niemcem

0

Zgadzam sie z 100%. Niestety troche przefrajerzylismy to spotkanie, a przeciez przez pierwsze jakies 20min to Barca byla o klase lepsza... szkoda wyniku.

0

Podobno katarczycy beda gospodarzami wszystkich meczow, a przed meczem i bezposrednio po nim beda odpowiednio pokazy koni arabskich (wiekszosc bedzie zakupiona ze sprywatyzowanych stajni polskich) jak i wyscigi formuly pierwszej. Tak slyszalem!

0

Dokladnie o to mi chodzilo, nikt nie chce ich sprzedawac bo sa swietni! Ale zwyczajnie nie chce sie ogladac symulacji i juz.

2

Nie wiedzialem jakiego okreslenia uzyc, a "dupa" pasowalo :)

Ja nie twierdze, ze Alba jest zlym pilkarzem, wrecz przeciwnie. Tyczy sie to rowniez Suareza, Busiego, Neymara, itp. To sa swietni pilkarze, ale psuja swoj wizerunek symulowaniem. Wyobrazcie sobie wlasnie Messiego ktory symuluje... czy mialby taka rzesze fanow na calym siecie??

Ja naprawde nie twierdze, ze takich pilkarzy trzeba sie pozbywac bo symuluja, ale przeciez jak Pani w szkole jest w stanie nauczyc dzieci dobrego zachowania, to nie wierze ze coach nie potrafilby uczynic tego rowniez z pikarzami :-)

Pozdrawiam

7

A powiedz mi co mi da ta lektura? To, ze dowiem sie czemu pilkarze symuluja?
Dla mnie nie ma usprawiedliwienia zadnego. To ze inni tez tak robia? To ze jestem np. wolny i jak widze ze przegram pojedynek biegowy to wole sie przewrocic?

Dla mnie symulowanie psuje sport, szprycowanie sie dragami psuje sport. I zadna lektura we mnie tego odczucia nie zmieni. A jak widze, ze w moim ukochanym klubie, pilkarze symuluja to mnie krew zalewa. To zwyczajnie daje pozywke pijawkom na czatach, zeby uzywac argumentow typu: "jaka ta Barcelona jest slaba, ze ucieka sie do symulacji".

Przemysl to.

ps. Przepraszam za brak polskich literek.

10

Dla mnie Alba to dupa a nie pilkarz :-)

Sorki ze tak ostro, ale dla mnie pilkarz, ktory symuluje jest zwyklym tchórzem, a Alba jest jednym z nich. Zwykle oszukanstwo, oszukiwanie innych pilkarzy i sedziego. Tyczy sie to rowniez Krystynki i innych tego typu tchórzy. Szkoda ze tacy pilkarze graja rowniez w Barcelonie :-(

0

"... Najlepszy Bramkarz To Jest Boguslaw Wyparlo" ... Kazik aka Kult sie mylic nie zwykl...

0

Ale jaki jest sens picia wody? Co to on koń? Piwko to rozumiem, i dobre to i zdrowe ;-). Woda to nuda

0

Miał chyba na myśli "dyplomację" ;-)

0

Ten jezyk hiszpanski jest jakis dziwny...
Skoro "sram na twoja pier**** matke" znaczy tyle co "nic nie rozumiem"
to pewnie wyrazenie "pier*** sie madryckie sk***ny" znaczy tyle co "hala madrid"

0

To proste: wybory prezydenckie
Na naszym Polskim podworku tez sie dwoili i troili by zrobic jak najwiecej przed deadlinem

0

Wziasc kredyt i zmienic prace

1

Watpie, prawdopodobnie bylby to koniec ze stylem TikiTaka ;-)

5

Ale żeś walnoł...

0

Szczerze, ja nie rozumiem tak wysokich ocen dla wszystkich zawodnikow. Sczegolnie w drugiej powlowie meczu Barcelona grala baaaardzo slabo. I nie wazne ze wygrala 2-0, nie wazne ze kontrolowala mecz... ja po prostu bylem wsciekly w drugiej polowie na nonszalancje zawonikow Barcy i straty w srodku pola. Przez mysl przeszlo mi nawet ze nie nalezy sie Barcelonie wygrana...
Uwazam ze ocena zawodnikow powinna nie zalezec do konca od wyniku meczu... Ot co...

0

Wiecie co według mnie było najlepsze w tym spotkaniu?

To, że kibice Realu znowu pokazali jacy są słabi...

Nie wyobrażam sobie, bym będąc na meczu swojej ukochanej drużyny mógł wyjść wcześniej.

VeB

0

Mallenco starał się jak mógł, aby Barça długo utrzymywała się przy piłce, dyktując rzekome faule, które nie miały miejsce. Po drugiej stronie zaś Keita miał pełną swobodę w koszeniu zawodników Królewskich, bez żadnych konsekwencji i wzmianek w notesie arbitra. - napisane na stronie RM o arbitrze meczu gran derbi

0

dzięki za bramki... zassam i z rapida ale czekanie 15min zanim zacznie się pobierać jest męczące... mimo wszystko dzięki, ale preferuje sendspace

VeB

0

popieram Dominika1987... dziękujemy za brameczki i w ogóle, ale proszę nie umieszczajcie na rapidzie :-//

0

dołaczam się do prośby by nie wrzucać na rapida :-(

0

thx

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?