Najgorszy klasyk ostatnich lat. Nie jestem kibicem żadnej ze stron, ale jak dla mnie był to bardzo słaby mecz. Wygrała drużyna, które była mniej słabsza od drugiej. Żałosna Barcelona, a także słaby Real, który po prostu wykorzystał nieudolność Katalończyków.
Lubię oglądać ten mecz, ze względu na jego wysoki poziom, który zazwyczaj panował w tych meczach (chociażby jeden ze stron) , ale wczoraj się zawiodłem.
Już zaczyna się patologia w komentarzach. Czepianie się Ronaldo, że tu jest, że to, że tamto. Dajcie chłopowi w końcu spokój. Pojawił się tutaj nie bez powodu, zasłużenie i tyle w temacie.
Sergi Roberto to bardzo duża alternatywa na przyszłość. Nigdy jakoś nie byłem fanem jego umiejętności, ale pod wodzą Luisa Enrique chłop naprawdę się ograł i Barca ma mnóstwo korzyści z tego gościa.
Komentarze
1
Ile z tych błędów zawyżyło na końcowym wyniku meczu?
0
Trochę karma, trochę sami sobie winni. Koniec i dobrze.
0
Gdyby Barcelona nie przegrywała, gdyby jej awans nie był zagrożony, to nikt by nie narzekał na jakieś zasady. Szukacie już teraz tłumaczeń...
6
bo co? bo Barcelona przegrywa?
2
Najgorszy klasyk ostatnich lat. Nie jestem kibicem żadnej ze stron, ale jak dla mnie był to bardzo słaby mecz. Wygrała drużyna, które była mniej słabsza od drugiej. Żałosna Barcelona, a także słaby Real, który po prostu wykorzystał nieudolność Katalończyków.
Lubię oglądać ten mecz, ze względu na jego wysoki poziom, który zazwyczaj panował w tych meczach (chociażby jeden ze stron) , ale wczoraj się zawiodłem.
150
Miej okazje strzelić 300 bramkę w La Liga - daj koledze ustrzelić hat tricka.
Klasa. Geniusz.
91
Już zaczyna się patologia w komentarzach. Czepianie się Ronaldo, że tu jest, że to, że tamto. Dajcie chłopowi w końcu spokój. Pojawił się tutaj nie bez powodu, zasłużenie i tyle w temacie.
41
Sergi Roberto to bardzo duża alternatywa na przyszłość. Nigdy jakoś nie byłem fanem jego umiejętności, ale pod wodzą Luisa Enrique chłop naprawdę się ograł i Barca ma mnóstwo korzyści z tego gościa.
38
Zacytuję:
"Obecność Thiago Silvy, Ramosa, Marcelo i Modricia w TOTY to jak przyznanie Pokojowej Nagrody Nobla dla ISIS."
6
bo co? bo Barcelona przegrywa?