O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3952
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 341

Komentarze

1

Ile z tych błędów zawyżyło na końcowym wyniku meczu?

0

Trochę karma, trochę sami sobie winni. Koniec i dobrze.

0

Gdyby Barcelona nie przegrywała, gdyby jej awans nie był zagrożony, to nikt by nie narzekał na jakieś zasady. Szukacie już teraz tłumaczeń...

6

bo co? bo Barcelona przegrywa?

2

Najgorszy klasyk ostatnich lat. Nie jestem kibicem żadnej ze stron, ale jak dla mnie był to bardzo słaby mecz. Wygrała drużyna, które była mniej słabsza od drugiej. Żałosna Barcelona, a także słaby Real, który po prostu wykorzystał nieudolność Katalończyków.
Lubię oglądać ten mecz, ze względu na jego wysoki poziom, który zazwyczaj panował w tych meczach (chociażby jeden ze stron) , ale wczoraj się zawiodłem.

Zobacz wszystkie

150

Miej okazje strzelić 300 bramkę w La Liga - daj koledze ustrzelić hat tricka.
Klasa. Geniusz.

91

Już zaczyna się patologia w komentarzach. Czepianie się Ronaldo, że tu jest, że to, że tamto. Dajcie chłopowi w końcu spokój. Pojawił się tutaj nie bez powodu, zasłużenie i tyle w temacie.

41

Sergi Roberto to bardzo duża alternatywa na przyszłość. Nigdy jakoś nie byłem fanem jego umiejętności, ale pod wodzą Luisa Enrique chłop naprawdę się ograł i Barca ma mnóstwo korzyści z tego gościa.

38

Zacytuję:
"Obecność Thiago Silvy, Ramosa, Marcelo i Modricia w TOTY to jak przyznanie Pokojowej Nagrody Nobla dla ISIS."

6

bo co? bo Barcelona przegrywa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?