jigga10
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile z tych błędów zawyżyło na końcowym wyniku meczu?
0
Trochę karma, trochę sami sobie winni. Koniec i dobrze.
0
Gdyby Barcelona nie przegrywała, gdyby jej awans nie był zagrożony, to nikt by nie narzekał na jakieś zasady. Szukacie już teraz tłumaczeń...
6
bo co? bo Barcelona przegrywa?
2
Najgorszy klasyk ostatnich lat. Nie jestem kibicem żadnej ze stron, ale jak dla mnie był to bardzo słaby mecz. Wygrała drużyna, które była mniej słabsza od drugiej. Żałosna Barcelona, a także słaby Real, który po prostu wykorzystał nieudolność Katalończyków.
Lubię oglądać ten mecz, ze względu na jego wysoki poziom, który zazwyczaj panował w tych meczach (chociażby jeden ze stron) , ale wczoraj się zawiodłem.
0
Ter Stegen na pewno kiedyś bedzie jednym z czołowych bramkarzy w Europie. Zdarzają się wpadki, ale mimo wszystko trzymam za niego kciuki. Jutro wyjdzie w pierwszym składzie i na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony.
A jak myślicie, Barcelona wyjdzie jutro całkowicie pierwszym składem? Czy jakieś rotacji Enrique dokona? Jak może wyglądać 11 Barcelony w jutrzejszym meczu?
0
Brak słów to mało powiedziane. Ja do tej pory jestem w szoku. Różnych rzeczy bym się spodziewał, ale nie takiego czegoś. Klasa sama w sobie. :)
150
Miej okazje strzelić 300 bramkę w La Liga - daj koledze ustrzelić hat tricka.
Klasa. Geniusz.
0
Wychodził na pustą bramkę, minął bramkarza. Był tylko on i pusta bramka. Dlaczego nie miałoby być czerwonej?
0
Oj, chyba nie.
0
"- Bóg zadecyduje o mojej przyszłości. Nie zamierzam jednak odchodzić w styczniu, jestem szczęśliwy w Vigo - powiedział w wywiadzie dla Radio Marca."
Czy aby na pewno?
0
Nolito z 2 miesiące temu mówił, że nigdzie się nie ruszy zimą. Może odejść po sezonie, ale na pewno nie zrobi tego zimą. A tu proszę, chyba jednak zmiana zdania.
0
Pogba jest mega zawodnikiem. Ale czy jest wart takich ogromnych pieniędzy? Futbol jest pod względem finansowym straszny teraz. Jak można płacić za takiego młodziaka, tyle pieniędzy.
4
I już płacz, bo Messi nie zdobył nagrody Puskasa.
Ja pierdziele, co z wami?
3
Ta gala jest tak żenująca, że to masakra. Kabaret niezły.
Wcale bym się nie dziwił, jakby Ronaldo jeszcze zgarnął ZP. :D
38
Zacytuję:
"Obecność Thiago Silvy, Ramosa, Marcelo i Modricia w TOTY to jak przyznanie Pokojowej Nagrody Nobla dla ISIS."
2
Thiago Silva. Boże. Oplułem się ze śmiechu.
0
Bardziej śmieszne jest ciągła "wojenka", bo Ronaldo to, a Ronaldo tamto.
Zasłużenie tutaj jest, więc po co ta fala komentarzy? Cieszcie się , że to Messi wygra, a nie przejmujecie się tym, że Ronaldo jest w trójce.
0
Ale to nie jest koncert życzeń i nikt nie będzie mówił czego chce.
Ronaldo tu jest i ogarnijcie się wielcy kibice Barcelony.
91
Już zaczyna się patologia w komentarzach. Czepianie się Ronaldo, że tu jest, że to, że tamto. Dajcie chłopowi w końcu spokój. Pojawił się tutaj nie bez powodu, zasłużenie i tyle w temacie.
0
Dobra wiadomość dla piłkarzy Barcelony. Jak wszyscy pamiętamy, Aduriz w pucharze był katem Katalończyków, więc myślę, że to ogromne osłabienie Basków w tym meczu.
0
Złota piłka to śmieszny plebiscyt, plebiscyt popularności, a nie żaden wyznacznik który piłkarz jest lepszy. Finałowa trójka to najbardziej medialni piłkarze na świecie, więc mimo, że mają ogromne umiejętności, to przede wszystkim są w tej trójce za sprawą swojej wartości medialnej. Nie może być tak, że Ronaldo wypadnie poza finałową trójkę, ponieważ wtedy plebiscyt traci na wartości i hajs się nie zgadza. Jeżeli dla kogoś Złota Piłka jest wyznacznikiem, kto jest lepszy, to pozdrawiam.
Zawsze musi być w niej Ronaldo i Messi. Nawet jak mieli słabszy sezon. I zawsze musi wygrać któryś z nich.
Trzeci piłkarz to nie może być Suarez, nie może być Lewandowski czy James. Nie są tak medialni.
Oczywiście nie odbieram żadnemu zasług dla drużyny, nie zaginam żadnemu statystyk, ale mimo, że Ronaldo miał statystki indywidualne bardzo dobre, to jest tam przede wszystkim za nazwisko. Hajs, hajs, hajs.
41
Sergi Roberto to bardzo duża alternatywa na przyszłość. Nigdy jakoś nie byłem fanem jego umiejętności, ale pod wodzą Luisa Enrique chłop naprawdę się ograł i Barca ma mnóstwo korzyści z tego gościa.
0
I tak wygra Messi i tak.
A co do Puyola... To był piłkarz. Brakuje takiej osobistości w piłce. Świetny obrońca, a przede wszystkim świetny człowiek.
0
Piłkarze Barcelony powinni to olać i iść do szatni. Ja rozumiem, że to niedopuszczalne zachowanie ze strony graczy Espanyolu, ale po co na to reagować?
0
Tak, zaraz jeszcze Inieste i Xaviego. Blablabla, co za bzdety.
1
Barcelona nie powinna go nigdzie puszczać. To będzie totalna głupota.
1
Co za gość...
"Znasz jakiegoś piłkarza z Polski?
- Nie.
Żadnego? A Robert Lewandowski?
-Lewandowski jest z Polski?"
Z kim ten wywiad był przeprowadzony? Przecież ten gość to jakiś inteligenty zbytnio nie jest.
0
Jakiś czas temu powiedział, że zimą na pewno z Celty nie odejdzie, więc?
1
A niby z jakiej racji mają pójść na rękę Barcelonie?